Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24.01.2018, 10:59   #31
przemo77390


Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1,829
Motocykl: inne moto
przemo77390 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 21 godz 48 min 3 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał herni Zobacz post
Ty masz pewnie wylot z Kijowa?
Bezpośrednio z Warszawy z przesiadka w Kijowie. Bilety też już mamy zakupione (choć ja zawsze mam z tym dylemat kiedy, czy poczekać bo może będzie taniej - z biletami to zawsze loteria). Warszawa przez Kijów do Delhi: Start 7.07.2018 - Powrót 28.07.2017, Cena na osobę z ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji i z ubezpieczeniem na ewentualne darmowe zmiany w bilecie: 1852,33 pln.

Ten wewnętrzny to bierzecie w dwie strony Delhi - Leh czy w jedną a powrót jakoś inaczej planujecie (bo ja się zastanawiam jeszcze na powrotem np. taksą)

Ostatnio edytowane przez przemo77390 : 24.01.2018 o 12:40
przemo77390 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.01.2018, 12:38   #32
herni
 
herni's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Stalowa Wola/ MIELEC
Posty: 1,024
Motocykl: TransAlp+Multistrada + Cagiva Elefant
Przebieg: hohoho
Galeria: Zdjęcia
herni jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 19 godz 19 min 50 s
Smile

Cytat:
Napisał przemo77390 Zobacz post
Bezpośrednio z Warszawy z przesiadka w Kijowie.
My chłopacy jesteśmy z południa Polskie więc preferujemy lotniska południowe.
herni jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.01.2018, 15:39   #33
przemo77390


Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1,829
Motocykl: inne moto
przemo77390 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 21 godz 48 min 3 s
Domyślnie

Czy kojarzy ktoś z was czy w miejscowości Srinagaru - tez można wynająć motocykle?

Wtedy można by było tam rozpocząć trasę która mnie więcej przebiegałaby jak na zdjęciu - Strona rozpoczęcie do wyboru.

dodatkowo jest czas na aklimatyzację wysokościową.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 1.jpg (94.5 KB, 19 wyświetleń)
przemo77390 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.01.2018, 15:51   #34
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Pytałeś dwie firmy widoczne przez sieć w tym mieście czy jeszcze są i czy oferują to co szukasz?
http://kashmirtravelogue.com
http://www.kashmirbikers.com
__________________
Konto zamknięte na stałe.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.01.2018, 15:59   #35
przemo77390


Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1,829
Motocykl: inne moto
przemo77390 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 21 godz 48 min 3 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Neo Zobacz post
Pytałeś dwie firmy widoczne przez sieć w tym mieście czy jeszcze są i czy oferują to co szukasz?
http://kashmirtravelogue.com
http://www.kashmirbikers.com

Neo -Dzięki - już napisałem. Jak ktoś ma wiedzę czy jest tam trochę wypożyczalni motocyklowych z których można przebierać dawajcie info - Ma to dla mnie ważne znaczenie wpływające na całokształt
przemo77390 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.01.2018, 16:23   #36
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,664
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 2 godz 47 min 3 s
Domyślnie

Ryzykowne jest planowanie Srinagaru. Ten rejon bywa calkowicie pozamykany z powodow czestych dymow indyjsko-pakistanskich. Robilem podobne kolka, ale nie zawsze sie to udaje...
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.01.2018, 16:25   #37
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,664
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 2 godz 47 min 3 s
Domyślnie

Przemo, droga którą wyrysowales z Pangong na poludnie jest nie do zrobienia legalnie. Nie daja na nia pozwolenia, można się przemknąć, ale można sobie napytać kłopotów.
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.01.2018, 11:30   #38
przemo77390


Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1,829
Motocykl: inne moto
przemo77390 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 21 godz 48 min 3 s
Domyślnie

Wstawię jeszcze w tym wątku - mam nadzieję Panowie że nie będziecie mieli za złe, ale może w wasz więcej osób zagląda.

Dzięki wszystkim za pomoc i rady. Nie wiem czy dobrze robimy (wiem że mieliśmy info że to duże ryzyko) ale jednak ta przygoda i nie wiadomo strasznie korci aby zacząć przygodę Srinagar i zobaczyć Kaszmir ponoć tak inny niż typowe Indie. Trasa była by Srinagar - leh highway.
Opis Srinagar brzmi troszkę bajecznie.

Srinagar - położenie jest bardzo atrakcyjne: wysokość około 1700 m n.p.m., wokół góry Pir Panjal i rozległe jezioro Dal, które, wraz z rzeką Jhelam sprawia, że Srinagar nazywany bywa Wenecją Indii, a kolorowe wodne taksówki – śikhary podkreślają trafność tego skojarzenia. Podobnie jak rozlokowane na jeziorze drewniane wiktoriańskie łodzie mieszkalne, na których dawniej wypoczywali brytyjscy urzędnicy i oficerowie, przyjeżdżający tu żeby złapać oddech od zgiełku i tłocznego upału Kalkuty czy Delhi, a które dziś udostępniane są turystom.
Srinagar słynie też ze swoich XVII-wiecznych ogrodów, nawiązujących stylem do tradycji perskich i do dziś przyciągających spacerowiczów elegancją i zielenią pięknie rozplanowaną wśród fontann, kanałów, altan i sadzawek.

Prośba jeszcze o więcej info jak coś - może jednak zmienimy Plany. Poczytałem i dostałem tez info od Forumowiczów FAT za które serdecznie dziękuję że niestabilnie politycznie ale jak przeglądam relacje podróżnicze ludzi którzy jadą w tamte rejony to coraz bardziej się chce zaryzykować.
przemo77390 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.01.2018, 12:37   #39
magyar
 
magyar's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Tarnów
Posty: 116
Motocykl: transalp
magyar jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 11 godz 55 min 22 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sub Zobacz post
Czuję, że herni ogarnie nasze Indie za 2k

Chyba wiem w jaki sposób
__________________
http://www.na-dwoch-kolach.xn.pl
magyar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.01.2018, 13:38   #40
Gilu
 
Gilu's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Glisne
Posty: 960
Motocykl: RD03
Przebieg: posiada
Gilu jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 dni 41 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał przemo77390 Zobacz post
Wstawię jeszcze w tym wątku - mam nadzieję Panowie że nie będziecie mieli za złe, ale może w wasz więcej osób zagląda.

Dzięki wszystkim za pomoc i rady. Nie wiem czy dobrze robimy (wiem że mieliśmy info że to duże ryzyko) ale jednak ta przygoda i nie wiadomo strasznie korci aby zacząć przygodę Srinagar i zobaczyć Kaszmir ponoć tak inny niż typowe Indie. Trasa była by Srinagar - leh highway.
Opis Srinagar brzmi troszkę bajecznie.

Srinagar - położenie jest bardzo atrakcyjne: wysokość około 1700 m n.p.m., wokół góry Pir Panjal i rozległe jezioro Dal, które, wraz z rzeką Jhelam sprawia, że Srinagar nazywany bywa Wenecją Indii, a kolorowe wodne taksówki – śikhary podkreślają trafność tego skojarzenia. Podobnie jak rozlokowane na jeziorze drewniane wiktoriańskie łodzie mieszkalne, na których dawniej wypoczywali brytyjscy urzędnicy i oficerowie, przyjeżdżający tu żeby złapać oddech od zgiełku i tłocznego upału Kalkuty czy Delhi, a które dziś udostępniane są turystom.
Srinagar słynie też ze swoich XVII-wiecznych ogrodów, nawiązujących stylem do tradycji perskich i do dziś przyciągających spacerowiczów elegancją i zielenią pięknie rozplanowaną wśród fontann, kanałów, altan i sadzawek.

Prośba jeszcze o więcej info jak coś - może jednak zmienimy Plany. Poczytałem i dostałem tez info od Forumowiczów FAT za które serdecznie dziękuję że niestabilnie politycznie ale jak przeglądam relacje podróżnicze ludzi którzy jadą w tamte rejony to coraz bardziej się chce zaryzykować.

Ty już wrócisz zanim my wystartujemy więc liczymy na Twoją pomoc po powrocie
Jest jeszcze sporo czasu na zbieranie informacji i planowanie trasy

Drużyna kompletna bilety kupione startujemy z Wiednia 2 września na lecimy z przesiadką do Leh i tam zaczynamy 3 tygodniową przygodę

Mniej więcej wiemy gdzie chcemy jechać ale może trzeba będzie założyć nowy wątek z prośbą o rady
__________________
Świeć pomimo wszystko
Bierz przykład ze słońca
Ma w dupie,czy kogoś razi
Gilu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Radawa 27-29.06.14 Wybiera się ktoś? Benjamin Imprezy forum AT i zloty ogólne 0 07.06.2014 13:37
ktoś się wybiera? Odnów.. megi Lejdis 0 23.09.2013 21:56


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.