Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.08.2012, 13:16   #1
Jaskola
 
Jaskola's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 384
Motocykl: Honda Wave 110i
Jaskola jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 18 godz 29 min 30 s
Domyślnie [szukam] początek września tygodniowy wyjazd enduro gdziekolwiek

To ja znowu zaczepiam.

Poprzednio było tak:

http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=13760

skończyło się tak:

http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=14159



Obecnie:

Wrzesień - pierwszy albo drugi tydzień, będę wiedział w najbliższym czasie.
Kierunek najchętniej: Albania, Rumunia, Bułgaria, Czarnogóra i okoliczne kraje, w których rosną winogrona i mieszkańcy wiedzą jak ich nie zmarnować - oczywiście nie wszystkie na raz, coś się wybierze.

Dojazd na kołach chyba, że ktoś mnie przygarnie na przyczepę.

Na miejscu "turystyka enduro", jak najmniej asfaltu - trochę czasu jest na ułożenie fajnej trasy.

Zawsze jest też plan B - Kebab w Istambule i powrót ładnymi okolicznościami przyrody połączony z degustacją lokalnych win i destylatów, wyjazd bardziej asfaltowy - w tym celu odkurzyłbym afrykę.

Może ktoś planuje coś fajnego w podobnym terminie, albo nie ma planów i chce się przyłączyć?

Pzdr
Michał
Jaskola jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.08.2012, 01:46   #2
stoner
Przygoda jest tuż za rogiem
 
stoner's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 97
Motocykl: KTM 690 Enduro
stoner jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 15 godz 39 min 35 s
Domyślnie

Odnośnie poprzednich wyjazdów, w sobotę też odwiedziłem i Krynki, Kruszyniany i Jałówkę, to moje działkowe rejony, pochodzę z Białegostoku, więc miło było się wybrać w rodzinne strony.

A wracając do meritum, dalej też bym się chętnie wybrał. Chciałem co prawda nieco wcześniej, w sierpniu, ale początek września też chyba da radę. Myślałem o Rumunii, a nawet zacząłem przeglądać miejsca warte odwiedzenia. Także jeśli dam radę, z chęcią dołączę
__________________
www.marokoenduro2011.blogspot.com

Ostatnio edytowane przez stoner : 14.08.2012 o 16:50
stoner jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.08.2012, 11:38   #3
Jaskola
 
Jaskola's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 384
Motocykl: Honda Wave 110i
Jaskola jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 18 godz 29 min 30 s
Domyślnie

Czasu minęło mało, a już mi się zdążyło trochę pokomplikować i życiowo i zawodowo. Mam poważne obawy, że we wrześniu nigdzie nie pojadę. Z przykrością odwieszam projekt na kołek. Jak mi się sytuacja wyklaruje dam znać.

Pozdrawiam
Michał
Jaskola jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Alpy koniec sierpnia/ początek września? Kojot Przygotowania do wyjazdów 3 30.07.2013 10:28
[szukam] przełom czerwca/lipca tygodniowy wyjazd enduro gdziekolwiek Jaskola Umawianie i propozycje wyjazdów 28 03.07.2012 21:30
Bieszczadzki Piknik Terenowca (początek września) Elwood Imprezy forum AT i zloty ogólne 3 07.04.2009 10:42
Ile kosztuje 2-tygodniowy wyjazd na motocyklu Pawel Przygotowania do wyjazdów 30 16.09.2008 09:48


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.