Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 18.07.2018, 10:14   #1
CzarnyCzarownik
 
CzarnyCzarownik's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Maków Podhalański
Posty: 1,793
Motocykl: XRV750->XR400
Galeria: Zdjęcia
CzarnyCzarownik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 17 godz 33 min 59 s
Domyślnie Fajna plaża w Albani pod namiot

Podobno namiot na plaży jest przereklamowany, ale chciałem to sprawdzić sam Chodzi mi o to aby zaparowac moto i rozbić namiot na plaży. I byc tam najlepiej samemu. Jedo polecane miejsce to: link Kiedyś ponoć nie było tam nic, teraz są jakieś budy i leżaki. Ale warto zobaczyć nadal dla widoków.

Bardziej obiecujące dla mnie jest to miesjce: link.

Ma może ktoś jakąś fajną, sprawdzoną miejscówkę na odpoczynek (1-2 dni) na plaży "na dziko" w odludnym miejscu? Na tripa mam zarezerwowane 3tyg. i ma być to głównie albania i na spokojnie, ale grzechem byłoby nie zaliczyć noclegu nad morzem i sobie tam nie odpocząć.
__________________
Zapraszam na YouTube , Instagram oraz Stronkę.
Pozdrawaim, Dawid z DMMotoAdventures
CzarnyCzarownik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
No i odhaczone. Montenegro i kawałek Albani simon1977 Trochę dalej 20 07.08.2014 12:23
Do Albani którędy i co na miejscu ?? krystek Przygotowania do wyjazdów 8 12.06.2013 01:16
Z Helu do Świnoujścia plażą? Kruszyna Przygotowania do wyjazdów 23 08.03.2012 10:21
Wyprzedaż w Honda Plaza KML Wszystko dla Afrykańczyka 10 03.03.2012 11:18


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.