Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.03.2024, 16:53   #1
Bulwiak
Stary nick: Kacior
 
Bulwiak's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2015
Miasto: 42-480
Posty: 295
Motocykl: KTM 1090 ADVENTURE R
Bulwiak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 14 godz 33 min 42 s
Domyślnie Dom Stodoła do 70m2

Cześć.
Stawiał ktoś z forumowiczów dom stodole do 70m2 na zgłoszenie?
Domek do mieszkania pół na pół czyli zima mieszkanie i lato właśnie taki domek. Działka jest.
W przyszłości może zamieszkanie na stałe. Tylko dla dwóch osób. Dzieci brak.

Link do tego co mnie interesuje

https://domkiodreki.pl/budowa-domku-75m2/
Bulwiak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.03.2024, 17:00   #2
szymon25
 
szymon25's Avatar


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Ciechanów
Posty: 1,657
Motocykl: 2x RD04, SHL gazela, ES250, TS250, Motorynka Pony, 126pEI i Ursus 4011 :)
Przebieg: rosnie
szymon25 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 6 godz 46 min 53 s
Domyślnie

Cześć. Nie do końca w takim ale mieszkam w domu z prefabrykatów keramzytobetonowych. Minusów narazie nie widzę. Najlepsze jest to że budowali go w 8 dni �� Mi stawiał expobud z Torunia. Nie reklamuje ale możesz sprawdzić ich ofertę. Ja mam mp1 ale są chyba i mniejsze.
__________________
AFRICA TWIN FOREVER!!!!
szymon25 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.03.2024, 17:05   #3
Bulwiak
Stary nick: Kacior
 
Bulwiak's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2015
Miasto: 42-480
Posty: 295
Motocykl: KTM 1090 ADVENTURE R
Bulwiak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 14 godz 33 min 42 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szymon25 Zobacz post
Cześć. Nie do końca w takim ale mieszkam w domu z prefabrykatów keramzytobetonowych. Minusów narazie nie widzę. Najlepsze jest to że budowali go w 8 dni �� Mi stawiał expobud z Torunia. Nie reklamuje ale możesz sprawdzić ich ofertę. Ja mam mp1 ale są chyba i mniejsze.
Dzięki za informację. Zaczynam szukać firm i opinii. Póki co każda informacja ważna tak więc na pewno będę patrzył. Żona mnie ciśnie i muszę się w końcu zebrać.
Różne ceny podają. Od skrajnie niskich do kosmos… chciałbym raczej kompleksowo. W niektórych ogłoszeniach płyta pod dom była za 80kk
Dałem z ciekawości ogłoszenie na fixly i tam już miałem ofertę za 30kk.
Dlatego wolę zapytać Was o opinie. Wiem że na cenę składa się wiele rzeczy. To temat na pół roku lub rok ale już muszę działać.

Póki co mamy mieszkanie 70m2 z żoną ale już zaczyna denerwować otoczenie . Dom rodzinny też jest. Problem w tym że to halastra 250m rozbudowana w 94r do 330m bo rodzice myśleli że dzieci będą mieszkać Dom ładny i zadbany ale nikt nie chce w takim klocu mieszkać. A dzieci nie zostały z rodzicami tylko sami oni z działką 1800m2. Jak to życie pokazało, siedzą tylko w dwóch pokojach a reszta pozamykana a sprzątać trzeba i dbać. A lata lecą. Pewnie sprzedadzą i też coś mikroskopijnego kupią.
Ja znowu nie zamierzam żyć dla domu i robić koło niego do końca życia. Dom ma być dla mnie. Działka 700m2 jest ( aż nadto ) byle grill się zmieścił i basen.
Bulwiak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.03.2024, 15:56   #4
Afro_BAU
Był Fafruk- jest po ludzku


Zarejestrowany: Apr 2015
Miasto: Augustów
Posty: 464
Motocykl: RD04
Afro_BAU jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 11 godz 35 min 36 s
Domyślnie

Poczytaj jeszcze dobrze o samej opcji "domu na zgłoszenie". Bo w rzeczywistości nie jest to taki miód jak piszą. Nie wynajmiesz, nie sprzedaż itp. A papierów wcale nie za dużo mniej.
__________________
Nie oglądaj się za siebie bo ci z przodu ktoś zajebie.
Afro_BAU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.