Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Dział Producentów i Dostawców

Dział Producentów i Dostawców Zarabiasz na życie w branży motocyklowej? Tutaj zareklamuj swój produkt.

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25.06.2010, 18:47   #141
czosnek
 
czosnek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Kraków/Brzozów/Gdańsk/Zabrze
Posty: 2,964
Motocykl: RD07a/1190r
czosnek will become famous soon enough
Online: 11 miesiące 5 dni 21 godz 38 min 22 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wieczny Zobacz post
Będzie w zapasie. Ja się może mylę, ale mam wrażenie, że będę pierwszy co pourywa dyszę z mocowaniem .
Dysza już została urwana, wraz osłoną łańcucha. Mocowanie przetrwało
__________________
Wiesz... taki kuter...

czosnek jest offline  
Stary 29.06.2010, 13:09   #142
braFF


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 39
Motocykl: nie mam AT jeszcze
braFF jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 9 godz 35 min 42 s
Domyślnie

Witam,

Matjasie, masz na kilka pytań do zamówienia.

Pzdr,
Marcin braFF

Ostatnio edytowane przez braFF : 29.06.2010 o 13:12
braFF jest offline  
Stary 29.06.2010, 15:00   #143
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Hejka!
jak sama olejarka to pod światła jest git. musiałem zrobić taką instrukcję, żeby KAŻDY sobie poradził z montażem i jak na razie ta taktyka się sprawdza
co do montowania przekaźnika to owthem - jeśli planujecie późniejszy upgrade moto o dodatkowe szpeje w postaci manetek hajcujących czy gniazd zap. i innych wodotrysków to polecam od razu założyć sobie węzeł zasilający w postaci przekaźniczka i potem jeśli cokolwiek będzie potrzebne to podłączacie pod przekaźnik i nie ma mowy o pająku przy aku i innych takich 'ogniskach domowych'.
WIECZNY - uchwyt na wahacz ma trzy otwory - do enduro gdzie zawiecha ma spory skok i łańcuch również sporo luzu przy skokach i innych takich dwa z nich można spokojnie obciąć i wtedy masz mocowanie dyszy maksymalnie przysunięte do wahacza. powiem Ci, że nie dasz rady tego urwać hehehe zakład?

p.s. z newsów, żeby nie było, że się op..uściłem w postępach to teraz jest zestawie piękny-nowy-dedykowany zawór. lżejszy dwukrotnie, dwukrotnie mniejszy i czterokrotnie bardziej rejli znacznie lepsza dozowalność no i łatwiej to upchnąć nawet w crossie. inne updaty w drodze! :P

p.s.II Czosnek! zarazo!! !!

szczęścia zdrowia i pogody
Wasz
majtas
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline  
Stary 02.07.2010, 07:34   #144
BLOB
El Mariachi
 
BLOB's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Podkarpackie
Posty: 1,495
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
BLOB jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 2 godz 12 min 15 s
Domyślnie

Jako, że stałem się posiadaczem plujki olejowej na mojego did-a a pisanie po przejechaniu 100km jest ym jjak by to nazwać niestosowne
Zaraz przy maontowaniu popełniłem taktycznego mistejka i moja olejarka nie banglała. Po telefonicznym wyzywaniu Matjasa co mi za "g" sprzedał zabrałem się do diagnozowania błędu. Co się okazało:moja olejarka raz działa raz nie i tak se miga, a w dupe przecie miga jak kierunek łoł nie ten kabel shit.
Po naprawie usterki i wyłączeniu z kabla kierunków do świateł jak ręką odjoł świeci światłem stałym i zaworek nawet psztyka cyk pyk.
Czas na jazde. Zabrałem moto w trasę ancwaltową pierwsze 50 km to obczajanie dozowania po 100(smarowała zajebiaszczo) trzeba było zjechać na właściwe tory dla afryki czyli teren czyli szuter z przecinkami wodnymi. Tutaj okazało się że nr 1 na sterowniku nie wystarcza dajemy na 2 i to na max tym wichajsterkiem co się we własnej osi przemieszcza.
Takie dozowanie dało mi i did-owi radość pięknie działało i tak z 500km po wariactwie okazuje sie że cośnie tak bo sznurek napędowy biały ki huj w moim stawie wodę mąci sobie dumam.
Patrzę zaglądam i co widzę? nic nie widzę oliwa wyszła
Szybki ubgrate oliwy już w domku i dalej ogień na gary i jazda.
Co nasuneło sie mi to napewno większy zbiorniczek,- przydał by sie jak dla mnie i tyle.
To że na pokrywie alu pod silnikiem było jak w chlewie to nic dziwnego gdzieś musiał znaleść ujście a koło czyste ja nie schlapany oliwą fszystko bajka.
Teraz leję oliwę do smarowania łańcuchów pilarek konsystęcja jest tak akuratna jak wypowiedzi polityków czyli spływa smarując pięknie.
Matjas dzięki. Powodzenia w zarabianiu pierwszego Miliona
__________________
Niech moc będzie z wami ...........
BLOB jest offline  
Stary 02.07.2010, 07:59   #145
banditos
....OLEJ....
 
banditos's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Pniewy-Londyn
Posty: 1,337
Motocykl: RD07a
Przebieg: 6006 km
banditos jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 17 godz 22 min 47 s
Domyślnie

Wiekszy zbiornik to na pewno...
banditos jest offline  
Stary 09.07.2010, 21:53   #146
thomas
znany pijak
 
thomas's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 3-City
Posty: 37
Motocykl: RD 07/WR 400/ZX9R/HD FatBoy
Przebieg: 110000
thomas jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 21 godz 29 min 3 s
Domyślnie

a ja poskładałem streeta zx9r i testuję olejarkę, zobaczymy, czy uda się cokolwiek zaoszczędzić na łańcuchach, bo dla nich ta potwora jest bezwzględna... A lańcuchy do tego... ech... drogie są... W afri się sprawdziła, teraz kolej na inne wyzwanie
__________________
Życie trzeba przeżyć tak, aby wstyd było opowiadać, a przyjemnie wspominać
thomas jest offline  
Stary 14.07.2010, 17:23   #147
braFF


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 39
Motocykl: nie mam AT jeszcze
braFF jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 9 godz 35 min 42 s
Domyślnie

A ja powiem tylko kilka słów odnośnie dostawy i instalacji bo testów jeszcze nie miałem kiedy zrobić...

Po pierwsze primo - deklarowany czas dostawy tydzień. Dostawa - tydzień czyli ekstra.

Po drugie primo - montaż zgodnie z instrukcją spokojnie do zrobienia. Jak dla mnie brakło jakiś dwóch trytek, tych najdłuższych (brakowałaby jedna ale udało mi się jedną urwać). Za to o wiela za dużo trytek najmniejszych.
Do szewskiej pasji doprowadziła mnie jednak strzykawka która żadnym cudem nie dawała się założyć na rurkę do napełnienia układu. Czy może coś źle robiłem?
Składałem przy lampie późnym wieczorem. Może jutro uda mi się poprawić instalację i zacząć testować.

Póki co dziękuje i pozdr,
braFF
braFF jest offline  
Stary 14.07.2010, 18:59   #148
Wegrzyn
 
Wegrzyn's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Monschau / Radoszewice
Posty: 1,592
Motocykl: RD07
Przebieg: 42000
Wegrzyn jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 6 dni 13 godz 40 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał braFF Zobacz post
A ja powiem tylko kilka słów odnośnie dostawy i instalacji bo testów jeszcze nie miałem kiedy zrobić...

Po pierwsze primo - deklarowany czas dostawy tydzień. Dostawa - tydzień czyli ekstra.

Po drugie primo - montaż zgodnie z instrukcją spokojnie do zrobienia. Jak dla mnie brakło jakiś dwóch trytek, tych najdłuższych (brakowałaby jedna ale udało mi się jedną urwać). Za to o wiela za dużo trytek najmniejszych.
Do szewskiej pasji doprowadziła mnie jednak strzykawka która żadnym cudem nie dawała się założyć na rurkę do napełnienia układu. Czy może coś źle robiłem?
Składałem przy lampie późnym wieczorem. Może jutro uda mi się poprawić instalację i zacząć testować.


Póki co dziękuje i pozdr,
braFF
Przecież w zestawie (chyba nawet w strzykawce) jest dodatkowa rurka, którą się nakłada na strzykawkę i dopiero na wężyk do napełniania
__________________
Wegrzyn jest offline  
Stary 14.07.2010, 22:49   #149
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wegrzyn Zobacz post
Przecież w zestawie (chyba nawet w strzykawce) jest dodatkowa rurka, którą się nakłada na strzykawkę i dopiero na wężyk do napełniania

łołoło właśnie miałem pisać. mam nadzieję, że nie zapomniałem jej dołożyć. nie zapomniałem co?

zapominalski czasami jestem
matjas
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline  
Stary 15.07.2010, 00:19   #150
Daddy
 
Daddy's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Kalisz
Posty: 142
Motocykl: RD07a
Przebieg: 48000
Daddy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 17 godz 17 min 2 s
Domyślnie

Zrobiłem kilka tyś. km z olejarką Matjasa, kombinowałem różne ustawienia i niestety łańcuch z jednej strony nasmarowany a z drugiej sucho i nie mam pojęcia jak wy macie to poustawiane że łancuch jest równomiernie naoliwiony?
Jestem zdesperowany do tego stopnia że kupię sobie takie cudo: http://aukcjewp.wp.pl/item1098933146...cottolier.html
http://www.moto-akcesoria.pl/podwojn...toiler,p,19115

Używa ktoś tego?
Da się to zamontować bezproblemowo to do olejarki Matjasa?
__________________
XRV750 RD07A
Daddy jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Motooiler robertG7 Wszystko dla Afryki 25 29.03.2014 07:19
Porada łańcuchowa pilnie potrzebna ... paku Rama, zawieszenia, napęd 3 10.08.2009 09:51


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.