Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Hamulce, kola, opony

Hamulce, kola, opony Montaż, demontaż i kontrola takich elementów jak: klamki, pompy hamulcowe, tarcze, klocki, zaciski, przewody hamulcowe w oplocie i bez, koła, felgi, szprychy, opony i łożyska.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 28.06.2017, 12:21   #1
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 1 godz 1 min 36 s
Domyślnie Abs

Hej. Było kiedyś o włożeniu silnika od wiadra do Afry. Było o zmianie zawiasu z KTM. Czas na heble.

Czy istnieje szansa na włożenie ABS-u Ma ktoś z Was o tym pojęcie. W czystej teorii problem nie jest w mechanice, a w sterowniku przerywacza pompki/zacisku - tyle teoria.

Pytanie zainspirowała Pani z Opla Astry Kombi, w dniu wczorajszym - zmieniająca pas drogi bez włączonego sygnalizatora zmiany pasa, robiąc to 10 m. przede mną. Zrobiła to dwukrotnie - szukała swojego miejsca na ziemi. Mimo mojej oszałamiającej prędkości 60 km./h tańczyłem jak fan Disco Polo na koncercie TVP2. Niestety mam wrażenie, że heble w Afre są bębnowe - całe szczęście nawyk z MZ, który wykańcza mi regularnie tylne klocki - tu znowu mi uratował dupę (w mieście się przydaje).
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.