Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23.04.2020, 08:54   #21
kdf
 
kdf's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2019
Miasto: Jarocin
Posty: 343
Motocykl: RD07
kdf jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 19 godz 15 min 25 s
Domyślnie

Wyszukaj na OLX albo na Alledrogo i wyskoczy Ci pełno ofert. Wymiary od 7x3m więc na RODos spokojnie zmieścisz. Jeżeli zdemontujesz koła to ładnie się obniży i nie będzie już tak przytłaczał wymiarami. Zakres cenowy widziałem od ok 9000 do............
kdf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.04.2020, 08:56   #22
Nynek
 
Nynek's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Myślenice
Posty: 596
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Nynek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 2 dni 23 godz 13 min 34 s
Domyślnie

W takim budżecie to można coś postawić z drewna z izolacją z piany lub wełny. Będzie estetycznie i przytulnie. Nie musi być duże, aneks kuchenny plus salon, sanitariaty i duży taras z zadaszeniem, nic więcej nie trzeba.
Nynek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.04.2020, 10:45   #23
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nynek Zobacz post
W takim budżecie to można coś postawić z drewna z izolacją z piany lub wełny. Będzie estetycznie i przytulnie. Nie musi być duże, aneks kuchenny plus salon, sanitariaty i duży taras z zadaszeniem, nic więcej nie trzeba.
Coś tak w tą stronę teraz pomyślimy... tym bardziej że na forum jest przynajmniej jedna osoba zajmująca się tematem - dziękuję za telefon!

Cytat:
Napisał Brzeszczot Zobacz post
Nie ryjcie mu bani przyczepami ,wagonami, pociągami platformami.Domek Holenderski na taką działkę to strzał w dziesiątkę, i dobrze by było aby był całoroczny
Oj, to właśnie chodziło o lekkie zrycie bani, czy jak to mówią w korpo burzę mózgów. Czasem z tego coś fajnego wychodzi.

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Sorki ale taka przyczepa przy holenderce to jak szałas. Małe, wąskie i 99% roboty to robi tam przedsionek o ile jest a jak go nie ma to dramat.
Tu się zgodzę. Mamy za sobą próby wakacyjne z przyczepą, to nie nasza bajka. Braliśmy na początku pod uwagę postawienie przyczepy, widzę w okolicznych ogródkach takie podejście ale potraktujemy to jako ostateczność.

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Sprawdź czy możesz tam wjechać zestawem z taką holenderką żeby to ustawić. To całkiem spore jest. Z 10 metrów długości i 3 szerkości + zestaw.
Tu się jednak zrobił problem i wąskie gardło. Na oko wydawało się że przejedziemy, a jak pojechałem z miarką to kilka skrzynek elektrycznych po drodze zawęziło przejazd do 2,80m w takim układzie że nawet rozbierając komuś płot nie da rady.

Podsumowując myśleniem skręcamy w stronę domku składanego na miejscu. Głupie że od początku nie pojechałem z miarką, zamiast tego bazowałem na zezowatej ocenie własnej.

Dziękuję wszystkim za jak zwykle żywy odzew.
__________________
Konto zamknięte na stałe.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Budowa domku letniskowego na działce leśnej. Stachu Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu 1 26.03.2017 00:50
Tłumacz holenderski mile widziany. Tomek Inne tematy 7 07.05.2014 13:26
Jak nagłośnić domek??? wlodar Inne tematy 10 14.09.2009 13:36


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.