Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > KTM

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02.01.2015, 17:04   #2361
Blaza
 
Blaza's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Uć
Posty: 47
Blaza jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 14 godz 30 min 43 s
Domyślnie

[QUOTE=Ropuch;410659]To filmik DEMO ale uwierz mi, że nie znajdziesz ani jednej osoby na tym forum, która tak ogarnie sprzęta - dokładnie tego sprzęta !!!
Większość których znam, ma 990Adv i nowsze do wycieczek zagranicznych onroad we dwójkę, a próby zjechania na szuter zawsze kończyły się dla mnie zjebką - bo się ubrudzi albo przewróci.
Myślę sobie, że jeśli ktoś z nas już sobie taki sprzęt zanabędzie, to mu po prostu szkoda wjeżdżać w jakiś gnój - ze mną byłoby tak samo !!!
Nie wyobrażam sobie kupienia sprzętu za ciężko zarobioną monetę i wjeżdżania nim w gówno bez specjalnej potrzeby


Trochę wybraźni.

Tu też mijasz się z prawdą.
__________________
Blaza
Blaza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2015, 17:40   #2362
Grucha
Unus pro omnibus, et omnes pro uno.
 
Grucha's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Tychy
Posty: 1,098
Motocykl: 990 R, 520 EXC
Przebieg: w km ;)
Grucha jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 20 godz 42 min 39 s
Domyślnie

Chyba zima jest i nikt się nie wietrzy....

W temacie tego filmiku - natrafiłem na inny filmik - składanka jak ten kręcili - gość zamiata, ale też wiele razy leżał (motor też) a można i powiedzieć, że ładnie wyjebał orła !!!
Wielu gości ładnie wymiata, niewielu "nie ma upodobania do stosunkowania ptaków"

Wielu z tego forum też ładnie zapierdala, ale rzecz w tym, że nie wielu stać na rozpierdolenie motora za grubą kasę i wtedy latają tanimi lub jeżdżą jak pity. Tak jak ja
Do KTM dorastałem jakiś czas - nie żałuję, ale trzeba mieć respekt do mocy - bo w KTM jest jej co najmniej wystarczająco.
Ej, mi nawet żal było afrykę wypierdolić
A do takiej jazdy jak na filmiku, to trzeba naprawdę długo jeździć i mieć kasę na sprzęt i na naprawy uszkodzeń - rozumiem Ropucha.
Grucha jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2015, 18:11   #2363
Ropuch
 
Ropuch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 1,081
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 80800
Galeria: Zdjęcia
Ropuch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 6 dni 22 godz 56 min 37 s
Domyślnie

Dzięki za "obronę" jak i słowa krytyki do moich wypowiedzi; proszę je wszystkie brać w przymrużeniem oka; Blaza - Ciebie akurat nie miałem na myśli bośmy się jakoś od kliku lat rozjechali, jednak nadal Cię lubię
To co piszę to moje własne odczucia względem samego siebie, pewna część odbiera to podobnie..... ale nie można zabronić bogatemu żyć skromnie i odwrotnie
Ja się KTM boję najnormalniej w świecie, bo mam wrażenie, że mógłbym pozwolić sobie na więcej niż potrafię.... to samo dotyczy grzebobłotów - to proszenie się o gips
Dlatego krowy pomagają mi w hamowaniu moich zapędów i uświadamiają, że życie mamy jedno więc lepiej rozłożyć je na raty by więcej zobaczyć w jednym kawałku

Jeśli kogoś uraziłem, a ten pokaże mi że potrafi tak śmigać jak koleś na filmie to loda mu co prawda nie zrobię ale dobrą flaszkę ma u mnie gwarantowaną
Ropuch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2015, 19:35   #2364
czosnek
 
czosnek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Kraków/Brzozów/Gdańsk/Zabrze
Posty: 2,963
Motocykl: RD07a/1190r
czosnek will become famous soon enough
Online: 11 miesiące 5 dni 20 godz 17 min 46 s
Domyślnie

Trochę tolerancji dla Ropucha, on teraz Gieesiarz pełną gębą więc bardziej interesuje go najnowszy katalog touratecha niż jakiś tam offroad dla biedaków
__________________
Wiesz... taki kuter...

czosnek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2015, 19:39   #2365
Ropuch
 
Ropuch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 1,081
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 80800
Galeria: Zdjęcia
Ropuch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 6 dni 22 godz 56 min 37 s
Domyślnie

Czosnek - masz wryj
Ropuch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2015, 20:25   #2366
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,897
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 13 godz 25 min 5 s
Domyślnie

ŚP. Fabrizio Meoni prototypem LC8 wygrał Dakar . Miałem to szczęście że poznałem go osobiście i wiele razy opowiadał jaki to ogromny wysiłek jechać w rajdzie pustynnym motocyklem ważącym z paliwem grubo ponad 200 kg . W tamtych czasach nie potrafiłem tego zrozumieć choć pracowałem w zespole gdzie ścigano się na crossówkach , ale na co dzień jeździłem fajerblejdem . Zrozumiałem to kiedy po raz pierwszy pojechałem na Saharę Aricą i żeby pokonać pustynny odcinek rajdu długości 100 km potrzebowałem ponad 6 godzin a każde podniesienie AT po wywrotce było samemu nie możliwe . Dlatego uważam że nikt dziś nie jest w stanie zapierdalać LC8 tak jak robił to F.M . Widziałem też jak Francesco Catanese przygotowywał się do rajdu Faraonów żeby dojechać do mety Aricą a ukończył go chyba na 14 pozycji , co uważam ża mega wyczyn . Dlatego wszystkie reklamówki oglądam z przymrożeniem oka i z uśmiechem czytam o tych co ogarniają LC8 .
Na koniec dodam że tą samą trasę dziś przejeżdżam w niespełna dwie i pół godziny moją legendą , co nie zmienia faktu że nadal jestem miękka faja .
Zdrowia .
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2015, 20:32   #2367
borys609
 
borys609's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: podwrocławskie zadupie
Posty: 835
Motocykl: '12 LC4 690 Enduro R
borys609 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 21 godz 32 min 45 s
Domyślnie

Wnioskować można jedno.
Ci co się przechwalają o tym jak to ogarniają LC8 i inne podobne słonie, robią to doskonale i sami w to wierzą.
Cała reszta po prostu tłucze turystyczne kilometry na Africach, GS-ach, Trampkach i Tenerach..
Amen!
borys609 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2015, 23:22   #2368
ex1
 
ex1's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Szczecin
Posty: 2,969
Motocykl: CRF1100
ex1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 5 godz 7 min 45 s
Domyślnie

Pany.. a kto się przechwala? dawać go na weryfikację

a tak serio to chyba źle odbieracie to co piszemy.. nikt się.nie przechwala, ja jedynie broniłem tematu jazdy na lc8, moim zdaniem o wiele większy procent kieroników lata tym w terenie niż jakichkolwiek innych klocków. i tyle... znam kilku ogarniaczy, ale oni ogarniają równie dobrze wszytko jak i to. Kilku z nich z resztą zdradziło klocka na rzecz liścia.. nad czym ubolewam straszliwie bo jak tu teraz wskazywać że się da jak sam nie umiem

Ja osobiście uwielbiam wypady asfaltowo szybkie, plus terenowo ciekawe. i tutaj każdy klocek nada się.równie dobrze

PS. w okolicy maj-czerwiec będę robił OVERSIZA. czyli objazd offem polski dużą ekipą
ktokolwiek chce się.podpiąć na całą trasę czy też. na jej część to zapraszam będzie okazja wspólnie powalczyć z kilogramami Klocki preferowane !
__________________
Super Lekkie Enduro (950 SE), do tego ROGAL i już jest fajnie..
ex1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.01.2015, 11:11   #2369
borys609
 
borys609's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: podwrocławskie zadupie
Posty: 835
Motocykl: '12 LC4 690 Enduro R
borys609 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 21 godz 32 min 45 s
Domyślnie

Tomku, fajnie prawisz! Jeśli tylko dam radę załapać się na ten wypad, nie omieszkam skorzystać!


Wysłane z ajfona..
borys609 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.01.2015, 19:54   #2370
sluza
 
sluza's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Bialystok I Akalice
Posty: 1,694
Motocykl: AT RD07a; XR600R
sluza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 11 godz 42 min 58 s
Domyślnie

Ojojoj, co to za motocykl się sfajczał na Dakarze?

Cesare.jpg
sluza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dlaczego lubie moją HONDĘ? puszek Inne tematy 175 14.08.2014 16:59
Dlaczego lubię BMW, KTMa, Triumpha Orzep Inne - dyskusja ogólna 125 23.08.2013 21:28
Dlaczego lubie Africa Twin? sambor1965 Inne tematy 70 19.12.2009 00:45


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.