Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14.01.2016, 01:49   #1
Zervos


Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 4
Motocykl: RD03
Zervos jest na dystyngowanej drodze
Online: 49 min 7 s
Domyślnie ROMUNIA lub FINLANDIA NORWEGIA lub ALPY

Witam serdecznie,
Proponuję wyjazd: Rumunia lub Norwegia Finlandia, w terminach do uzgodnienia: Maj, Czerwiec, Lipiec.
Znam trasy doskonale na Norwegię i Finlandię, chcę tam wrócić, nie znam tras na Rumunię, z opisów jakie znam wiem, że chcę tam pojechać.
Znam dobrze trasy na Chorwację, Czarnogórę, Serbię, Alpy: Austria, Szwajcaria, Włochy (Dolomity), Niemcy, powrót przez Monachium.
Jeżeli komuś pasują terminy Maj, Czerwiec, Lipiec, chętnie pojadę. Jeżdżę ciężkim enduro f800gs, przeloty dzienne ok 300-500 km, tak aby coś zobaczyć po drodze, trasa od 7 do 14 dni. Preferowane motocykle enduro lub ciężkie enduro. "Szlifierki" na Alpy mogą być, na Romunię i Norwegię nie polecam.
Zervos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.01.2016, 02:15   #2
ŻUKU


Zarejestrowany: Oct 2015
Miasto: SANOK
Posty: 13
Motocykl: HONDA AFRICA TWIN 750 RD07A, JUNAK 350 M10, JAWA 250 636,JAWA 350 638
Przebieg: 86000
ŻUKU jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 18 godz 36 min 59 s
Domyślnie zuku

Co powiesz na Nordkap?
ŻUKU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.01.2016, 16:02   #3
zombi


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1,155
Motocykl: exc 250 2T :)
zombi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 12 godz 15 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zervos Zobacz post
Witam serdecznie,
Proponuję wyjazd: Rumunia lub Norwegia Finlandia, w terminach do uzgodnienia: Maj, Czerwiec, Lipiec.
Znam trasy doskonale na Norwegię i Finlandię, chcę tam wrócić, nie znam tras na Rumunię, z opisów jakie znam wiem, że chcę tam pojechać.
Znam dobrze trasy na Chorwację, Czarnogórę, Serbię, Alpy: Austria, Szwajcaria, Włochy (Dolomity), Niemcy, powrót przez Monachium.
Jeżeli komuś pasują terminy Maj, Czerwiec, Lipiec, chętnie pojadę. Jeżdżę ciężkim enduro f800gs, przeloty dzienne ok 300-500 km, tak aby coś zobaczyć po drodze, trasa od 7 do 14 dni. Preferowane motocykle enduro lub ciężkie enduro. "Szlifierki" na Alpy mogą być, na Romunię i Norwegię nie polecam.
Dopisz jeszcze coś o sobie, bo nie każdy zdecyduje się na wspólną podróż z mało znanną osobą. No chyba, że jest to reklama wyjazdów komercyjnych. To już inna sprawa i podlega pod topór moderatora
zombi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.02.2016, 18:09   #4
Zervos


Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 4
Motocykl: RD03
Zervos jest na dystyngowanej drodze
Online: 49 min 7 s
Domyślnie A więc kilka słów o sobie...

Nie udzielam się w żadnym klubie, sporadycznie bywam na zlotach, jeżeli zloty to przeważnie raczej spotkania w wąskim gronie.
Moje tereny to warmińsko-mazurskie, wcześniej Białystok.
Jeździłem wcześniej yamahami xt, trochę ścigaczami. Trochę jeżdżę po świecie motocyklem.
Byłem Słowacja, Włochy, Litwa, Łotwa, Estonia, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Chorwacja, Bośnia, Hercegowina, Francja, Austria, Szwajcaria i ogólnie cała Polska. Z osób powiedzmy bardziej znanych podróżujących komercyjnie to jeździłem swego czasu z Neno Zambrów, ma teraz stronę przez świat z namiotem itd... Mam 37 lat ups
W tym roku byłem z kolega w Chorwacji, nie wystarczyło nam czasu na Rumunię.
Norwegia północ aby tam na spokojnie polecieć i nie stracić najlepszych kawałków to minimum 2 tygodnie, nawet więcej. Ja w 12 dni doleciałem tylko na Lofoty omijając parę fajnych rzeczy.
Norwegię możemy zrobić, ale wówczas ja odłączyłbym się przez Lofotami i poleciał do Szwecji na Sztokholm i promem do Polski. Jest tam drogo więc wycieczka to parę tysięcy.
Wolałbym Rumunię, ale jak nie będzie chętnych to Norwegia może być
Zervos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.02.2016, 19:37   #5
remi
 
remi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: bartoszyce
Posty: 24
remi jest na dystyngowanej drodze
Online: 12 godz 35 min 18 s
Domyślnie

Planuje Norwegie w terminie mniej wiecej 15-30maja. Chcę jechać sam ale nie wykluczam towarzystwa na jakimś odcinku. Konkretnie nie wiem jak będę robił tą Norwegie bo to zależy od chęci i czasu a trudno mi to przewidzieć. Będzie spontan. Też zrobiłem z Neno pare km. W sumie to chyba wyjdzie juz ponad 10tyś
__________________
http://pozytywniedoprzodu.blogspot.com/

Ostatnio edytowane przez remi : 16.02.2016 o 19:40
remi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.02.2016, 19:50   #6
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,177
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 22 godz 44 min 31 s
Domyślnie

Ja jadę na Nordkapp koniec czerwca.
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.02.2016, 22:41   #7
kuba750


Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 3
Motocykl: RD03
kuba750 jest na dystyngowanej drodze
Online: 27 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Ja jadę na Nordkapp koniec czerwca.

daj znac kiedy jedziesz ja planuje wyjazd koło 20 czerwca na nordkapp
kuba750 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.02.2016, 21:49   #8
Zervos


Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 4
Motocykl: RD03
Zervos jest na dystyngowanej drodze
Online: 49 min 7 s
Domyślnie

Precyzując daty, Rumunia góry, data ostatni weekend maja, Boże Ciało, Czwartek wolny, np. od 25 do 30-31 ? Daty do ustalenia. Ktoś byłby chętny ? Spanie różnie, namioty, hotele, pensjonaty, mi osobiście obojętnie, aby sucho Czy ktoś tam był z końcem maja początkiem czerwca ? jak z opadami śniegu w górnych partiach ? w tym roku zima była bardzo lekka, więc mocno zmieniły się warunki w górach. Ja spokojnie zniosę temp do -5. Kwestia tego czy trasa nie będzie zamknięta ? ewentualnie inne propozycje dat ?

Ostatnio edytowane przez Zervos : 24.02.2016 o 21:53
Zervos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.02.2016, 06:55   #9
renegade85


Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Żywiec
Posty: 7
Motocykl: RD07
renegade85 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 23 godz 5 min 22 s
Domyślnie

W maju za wcześnie Karpaty. W górze śnieg.
renegade85 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Alpy od 01/02.08.- 07/08.09 Kojot Umawianie i propozycje wyjazdów 3 31.08.2013 09:58
finlandia ten weekend wyjazd 13.07 ostach Umawianie i propozycje wyjazdów 0 11.07.2013 08:53
Wypad w Alpy - Zell am See ramires Trochę dalej 96 21.07.2012 01:25
Wypad w Alpy - Dolomity don_Pedro Trochę dalej 14 02.09.2008 14:35


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.