Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.07.2023, 23:50   #1571
diego
 
diego's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: prawie Kielce
Posty: 330
Przebieg: znośny
diego jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 9 godz 10 min 37 s
Domyślnie

pałeł, szynszyll - to jak chodzi o power-metalowe klasyki, kojarzycie?





no i włosi z Rhapsody.. symfoniczny power metal.. oni chyba do tego zostali stworzeni, słuchałem.. do bólu




kurde, na kasetach to mialem.. ale to były sztosy.
__________________
The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.
diego jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.07.2023, 21:29   #1572
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,024
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 20 godz 56 min 0
Domyślnie

Przyznaje szczerze że trochę kojarzę ale co jak i gdzie to jednak umnie slabo wiele płyt udało mi się przesłuchać ale żeby to były kasety które zdarłem do bulu w uszach to nie to. Propo kaset pierwsze kupione za swoje jakieś pieniądze to była najtańsza kaseta w sklepie muzycznym i był to o album Exploted z 81' kupiona w ciemno bo jakas fajna okładka i akurat te 25000 zl a chyba wzystko inne kosztowalo 100k akurat mialem to czemu nie i przypasowało.

A potem notorycznie wymieniało się taśmami ze ze znajomymi nagrywało winyle na taśmy znajomym a swego czasu tego troche było i były różne splity zamierzone czy nie bo 90 minut trza było wykorzystać a ile.razy dograłem coś czego nikt nie znal ile muzyki się z radia zgrywało np studnia z Opola czy program Urka ten człowiek mial więcej płyt .niż radio pewnie ma ich nadal w huj ale w radiu już nie robi.

Ile kaset się wymianilo na mieście z walkmana do walkmana i ktoś tam przychodzi ty to jest ultra wyczesane co to ? I standard czego słuchasz; zaminimy sie jutro odam klika paluszków w kieszeni i 3 kasety do bulu świetne czasy muzyka ciągle na uszach

Ale metal hiphop oraz disco to nie jest mój konik wybacz.
Ale np kupę muzyki z tresora znałem kupę płyt szlo przez ręce kupę się tego pożyczało . Teraz jest prościej yutube i Spotify kiedys dc++ mianianie ripowanie i mp3
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.07.2023, 22:16   #1573
diego
 
diego's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: prawie Kielce
Posty: 330
Przebieg: znośny
diego jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 9 godz 10 min 37 s
Domyślnie

Z kasetami to tak właśnie było. Te metalowe to kupowałem w liceum bo okładki były ciekawe a kumpel przynosił takie katalogi z których się wybierało i on to zamawiał. Potem się wkładało do magnetofonu a tam rzeź z głośnika.
Mój konik to też nie jest ja raczej sobie skakam po gatunkach i słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho - od wszelakiego techno, popu, klasyki, rocka, hip-hopu. Na wiejskiej zabawie to i disco polo wejdzie na lekkim cyku W kazdym gatunku znajdzie sie cos co mi podejdzie
__________________
The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.
diego jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.07.2023, 16:32   #1574
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,494
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 3 dni 23 godz 26 min 45 s
Domyślnie

Trochę cięższych klimatów, z zaskakującym, damskim wokalem...lubię takie z pierd.lnięciem znienacka...

Sicksense, dobry mix wszystkiego


Infected Rain (Lena nadal w topie)


Hellfreaks (Węgry), dziewczyna ma super przejścia...trzeba cały kawałek przesłuchać...




Blind Ivy (Rus)


Stinky (Fra)...fajny hardcore...


The Warning (Mex), trzy siostry nieźle wymiatają...a urodzone są w tym millenium...


A tak zaczynały... (9-14lat)
__________________
Afra - jedyna, wierna kochanka!!!!
Pożegnane bez żalu: 990S, 690R, DR650SE, XF650
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.07.2023, 17:01   #1575
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał pałeł Zobacz post
Przyznaje szczerze że trochę kojarzę ale co jak i gdzie to jednak umnie slabo wiele płyt udało mi się przesłuchać ale żeby to były kasety które zdarłem do bulu w uszach to nie to. Propo kaset pierwsze kupione za swoje jakieś pieniądze to była najtańsza kaseta w sklepie muzycznym i był to o album Exploted z 81' kupiona w ciemno bo jakas fajna okładka i akurat te 25000 zl a chyba wzystko inne kosztowalo 100k akurat mialem to czemu nie i przypasowało.

A potem notorycznie wymieniało się taśmami ze ze znajomymi nagrywało winyle na taśmy znajomym a swego czasu tego troche było i były różne splity zamierzone czy nie bo 90 minut trza było wykorzystać a ile.razy dograłem coś czego nikt nie znal ile muzyki się z radia zgrywało np studnia z Opola czy program Urka ten człowiek mial więcej płyt .niż radio pewnie ma ich nadal w huj ale w radiu już nie robi.

Ile kaset się wymianilo na mieście z walkmana do walkmana i ktoś tam przychodzi ty to jest ultra wyczesane co to ? I standard czego słuchasz; zaminimy sie jutro odam klika paluszków w kieszeni i 3 kasety do bulu świetne czasy muzyka ciągle na uszach

Ale metal hiphop oraz disco to nie jest mój konik wybacz.
Ale np kupę muzyki z tresora znałem kupę płyt szlo przez ręce kupę się tego pożyczało . Teraz jest prościej yutube i Spotify kiedys dc++ mianianie ripowanie i mp3
Kiedyś winyle, kasety i najpłodniejszy okres dla nas CD. Teraz przenieśliśmy muzykę na wieś ale czas kiedy płyta lądowała w odtwarzaczu w jakiś sposób przeminął. Jest często jak piszesz, streaming a ja jeszcze kiedyś zgrałem wszystkie CD w jakości która Apple nazywa lossless i płyty czekały na swój czas a jak całą kolekcję ze zdjęcia mam na 250 GB. Z książkami mam podobnie, moja kupa wstydu tylko rośnie.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_0307.jpg (1,014.1 KB, 7 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_0308.jpg (1,009.6 KB, 7 wyświetleń)
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.07.2023, 22:28   #1576
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,024
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 20 godz 56 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
Kiedyś winyle, kasety i najpłodniejszy okres dla nas CD. Teraz przenieśliśmy muzykę na wieś ale czas kiedy płyta lądowała w odtwarzaczu w jakiś sposób przeminął. Jest często jak piszesz, streaming a ja jeszcze kiedyś zgrałem wszystkie CD w jakości która Apple nazywa lossless i płyty czekały na swój czas a jak całą kolekcję ze zdjęcia mam na 250 GB. Z książkami mam podobnie, moja kupa wstydu tylko rośnie.

kupa wstydu fajnie napisane

nie ma sie czego wstydzic

"wysyła do mnie wagony swiatła
wysyła do mnie moja gwiazda"









i optymizm na koniec

pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.07.2023, 22:37   #1577
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Mnie ostatnio rozbiła płyta Chrisa Cornella EUPHORIA MORNING - trzeba się przyłożyć do słuchania i trochę poczytać tekstów. Nietypowo jak dla frontmana Soundgarden ale trzeba to po prostu odsunąć. Polecam. Szkoda ze nie będzie kontynuacji tego trendu w jego wykonaniu :/
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.07.2023, 21:53   #1578
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,024
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 20 godz 56 min 0
Domyślnie

muzycznie zapraszam tak



warszawiacy to i tak maja za legendę słoiki pewnie mniej ale i dla mnie książka warta czytania lub słuchania bo ludzie są leniwi ostatnio łapcie audiobooka tylko 4h potrzeba


zły Leopold Tyrmand

Ostatnio edytowane przez pałeł : 31.07.2023 o 20:13
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.08.2023, 05:01   #1579
wierny
Moderator
 
wierny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Bytom
Posty: 4,353
Motocykl: Była Rd07B jest Rd07C 96r. + Rd03 88r. + WSK 78r.
Przebieg: Im więc
wierny jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 2 tygodni 6 dni 7 godz 40 min 30 s
Domyślnie


63 dni...
__________________
"Motocykl w Polsce to nowy rodzaj jazdy konnej. To leży w naszych szlacheckich tradycjach." Z. Maklakiewicz
wierny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.08.2023, 15:27   #1580
Gończy
 
Gończy's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: LPU
Posty: 1,141
Motocykl: RD07a
Gończy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 9 godz 5 min 52 s
Domyślnie

Gończy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Suzuki DR 350 czy warto? PokemonTC Inne tematy 4 15.05.2014 16:06
Klr 650 czy warto kupic ? gerardgrodzisk Inne - dyskusja ogólna 22 17.04.2012 21:01
czy warto skandynawia?? BartekBBI Przygotowania do wyjazdów 11 05.04.2009 13:48


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.