Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Samochód Forumowicza

Samochód Forumowicza Wszystko o wsparciu auta - zwłaszcza jak nim wozisz moto na garbie.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22.01.2024, 11:07   #31
Ronin78
 
Ronin78's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 1,357
Ronin78 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 13 godz 38 min 25 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał nabrU Zobacz post
https://www.carscanner.info/

Co to znaczy 'nie znajdują auta'? OBD2 auta nie widzi, aplikacja nie widzi OBD2?
Jak przychodzi do wyboru modelu i silnika to nie ma takiego auta, próbowałem kilka aplikacji, dam sobie spokój na razie. Auto jeszcze nie popularne na rynku.
Ronin78 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.01.2024, 11:34   #32
Dlugi_TA


Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 32
Motocykl: Transalp 650 RD11
Dlugi_TA jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 21 godz 1 min 54 s
Domyślnie

DPF-y w Fordach wypalają się w różny sposób - albo poprzez zwiększanie dawki paliwa do cylindrów, mające na celu podniesienie temp. spalin i dopalanie w DPF (przy częstym przerywanym powoduje rozrzedzanie oleju i zwiększanie jego poziomu, może doprowadzić do zatarcia silnika) albo poprzez dodatkowy wtryskiwacz przed DPF - późniejsze silniki.
Pierwszy sposób był powiązany z załączaniem dodatkowych odbiorników energii, np. w Kudze I można było podpiąć diodę z ogrzewanych lusterek i wiedział się o wypalaniu.
Drugi sposób nie załącza dodatkowych odbiorników, przeglądnij skrzynkę bezpieczników, np. w Kudze II jest przekaźnik załączający się przy wypalaniu DPF, wystarczy od niego wyciągnąć diodę.
Dlugi_TA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.01.2024, 11:38   #33
Ronin78
 
Ronin78's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 1,357
Ronin78 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 13 godz 38 min 25 s
Domyślnie

To w modelu 2023 nie ma co szukać, diody nie będą działać pod szyby, ewentualnie pod dedykowany bezpiecznik, jeśli tak faktycznie jest.
Ronin78 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.01.2024, 11:38   #34
Wegrzyn
 
Wegrzyn's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Monschau / Radoszewice
Posty: 1,592
Motocykl: RD07
Przebieg: 42000
Wegrzyn jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 6 dni 13 godz 40 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artek Zobacz post
Ja się przejechałem na delphi ds 150. Po dwóch latach kazano mi wykupić drogą subskrypcję. Przy kupowaniu urządzenia nie było mowy o subskrybcji Myślę, że należy omijać aukcję w których oprogramowanie jest wysyłane na maila, a nie dołączone do urządzenia.

Choć samo urządzenie do moich zastosowań było ok.
Fajnie odpowietrzyłem hamulce w seacie ( choć straszono mnie skomplikowanymi i czasochłonnymi procedurami).
To samo mial moj brat, ale on kupil pozniej niz ja. Ja jeszcze oprogramowanie dostalem na plycie CD. Fakt jest taki, ze jak mi kuna kable przegryzla i nie wypalal sie filtr DPF, to tym delphi zrobilem cala robote bez problemu.
__________________
Wegrzyn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Android auto tomy Gadżety / wyposażenie 3 28.02.2021 17:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.