Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09.06.2012, 00:11   #1
Olek
 
Olek's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Kielce/Wawa
Posty: 647
Motocykl: RD04
Przebieg: dupa
Olek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 18 godz 17 min 27 s
Domyślnie Gruzja + Armenia, sierpień, powrót przez Krym

Coraz realniejszy robi się mój powrót po Zosię do Yerevania w te wakacje i wydaje mi się, że jeśli pojadę to jechał bym koniec lipca - początek sierpnia. Jechał, a zapewne leciał do Armenii, gdzie parę dni będę musiał poświęcić na naprawę moturu, a potem wio
Dojeździć Armenię, w Gruzji jeszcze gdzieś skoczyć (odwiedzić znajomego wójta w Kaheti np :P) no i powrót przez Kaukaz i Krym, przy czym na Krymie bym chwilę chciał spędzić pomagając przy powierzchniówkach archeologicznych znajomych.

Sam jeździć nie chcę bom społeczne zwierze no i w dzikie okolice nie pojadę (nie podniosę sam jak na zboczu się jakimś wypieprzę i zjedzą mnie wilcy :>), więc bardzom by był rad, żeby do kogoś dołączyć/żeby ktoś do mnie dołączył.
__________________
Cow killer!
Olek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2012, 09:51   #2
Cezary


Zarejestrowany: Jun 2010
Posty: 140
Motocykl: XTZ 750
Cezary jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 10 godz 18 min 32 s
Domyślnie

Ja szukam motórzysty:

http://africatwin.com.pl/showthread....dalekadroga.pl
__________________
www.dalekadroga.pl
www.facebook.com/dalekadroga
Cezary jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.06.2012, 15:28   #3
6mot


Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Poznań
Posty: 2
Motocykl: nie mam AT jeszcze
6mot jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 godz 30 min 50 s
Domyślnie

cześć! do Gruzji cholernie chał bym pojechać i tak się stanie, o ile opaczność nie pozbawi mnie wcześniej rączek, nóżek lub motocykla. Tego lata mam lekki zap.. w pracy, ale opcję szybki przelot (motocyklem) do Gruzji przez Turcję parę dni włóczęgi Gruzja/Armenia i powrót przez Rosję -może udało by mi się wykroić, o ile zmieszczę się w 2 tyg. + weekend. Wiadomo - to nie rajd na czas, ale lubię opcję podróżowania trochę ostro pozap... dalć, a później się powłóczyć, czyli może jednak czasu wystarczy ?
Skoro Cezary ma grzać bystro do Gruzji a Olek masz się pokręcić i wracać (Droga Wojenna i Rosja?) to może jednak w tym roku?
Jak to komponuje się z waszymi planami?
pozdr.
6mot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.06.2012, 16:18   #4
Olek
 
Olek's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Kielce/Wawa
Posty: 647
Motocykl: RD04
Przebieg: dupa
Olek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 18 godz 17 min 27 s
Domyślnie

Dołącz do gangu (forum /prywatne/) Morze Czarne i okolice 2012
(ja jak najbardziej jeśli tylko zdobędę kasę, o czym będę wiedział za jakieś 2 tyg)
__________________
Cow killer!
Olek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Gruzja Armenia czeres Turcju [2011] rambo Trochę dalej 81 25.10.2015 12:33
Gruzja i Armenia 18/06 do 13/07. Jaca GDA Umawianie i propozycje wyjazdów 29 20.05.2014 17:24
ubezpieczenie OC - Armenia, Azerbejdżan, Gruzja Miszel Kwestie różne, ale podróżne. 2 05.07.2013 19:49
Ukraina (Krym)-Rumunia sierpień/wrzesień 2012 sagattic Umawianie i propozycje wyjazdów 10 10.04.2012 17:38


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.