Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28.03.2024, 20:25   #1
rdrv33


Zarejestrowany: Feb 2024
Miasto: Krk
Posty: 42
Motocykl: SD13 (CRF1100) 2023/2024
rdrv33 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 14 godz 31 min 34 s
Domyślnie Mocowanie oryginalnego kufra Hondy

Hej, chce sobie kupić centralny kufer Givi outback i tak ogladalem w sklepie i sprzedawca najpierw próbował przypasować na mój bagażnik uniwersalną płytę - nie pasowała i pozniej stwierdził, ze trzeba płytę givi oraz stelaz. Ten stelaż idzie tak od dołu i łączy sie z bagaznikiem. Dość sporo to kosztuje bo stelaż plus płyta givi to 800zl.

A ja tak patrzę na oryginalny kufer Hondy i - poprawcie mnie jeśli sie myle - ale tam nie ma żadnego stelaza idącego od dołu tylko do bagażnika dokrecona plyta. Tak się sklada, że mam płytę z monokey od poprzedniego motocykla i sie zastanawiam - czy nie wystaczy jak tą plyte dopasuje (adapter lub nawiecienie dziur zeby soe zgadzały z bagaznikiem) i tyle? Bez tego stelaża z dolu?

Oczywiście jest różnica wagi - Givi alu, Honda plastik ale bagaznik tak czy inaczje ma ładowność do 10kg, a różnicy między nimi będzie pewnie z 1,5kg


Poniżej fota z konfiguratora Hondy - brak tutaj stelaza.

rdrv33 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.03.2024, 02:03   #2
Majster
 
Majster's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2019
Miasto: Chełm
Posty: 312
Motocykl: CRF1100 DCT ES
Majster jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 21 godz 7 min 44 s
Domyślnie

Do Givi outback potrzebujesz tylko płyty z czterema otworami pokrywającymi się z tymi w bagażniku. Oryginał Hondy lub jakaś płyta od Givi. Jeśli nie mają dedykowanej z givi a otwory nie pasują to powinno dać się zrobić otwory w odpowiednich miejscach na płycie jeśli ta jest płaska.
Majster jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przeróbka Oryginalnego Tłumika Stachu Uklad paliwowy i wydechowy 30 19.03.2012 22:56
co zamiast oryginalnego licznika.... Vooytas Układ elektryczny i zapłonowy 7 24.06.2008 01:08


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.