Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Dział Producentów i Dostawców

Dział Producentów i Dostawców Zarabiasz na życie w branży motocyklowej? Tutaj zareklamuj swój produkt.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19.02.2010, 16:05   #21
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał pałeł Zobacz post
hubercie bo będę miał prawo zrobię dokładnie to co reszta bambusów nie płace bo nie muszę
Myślę że takie stwierdzenie nie jest prawdziwe i większość na PiD będzie płaciła dobrowolnie. Gdyby każdy wychodził z założenia "nie płacę bo nie muszę" to forum już by nie istniało a Jurek Owsiak dałby sobie spokój po pierwszym finale ...

Pałeł nie możesz tak po prostu z dobroci serca sięgnąć do portfela i powiedzieć "proszę to kasa na forum, wiem że się przyda" i nie mieć przy ty żadnych wymagań


Uważam że między forumowiczami a PiD jest pewna symbioza. Forumowicze mają taką korzyść że mają pod ręką dobrą ofertę , a PiD ma klientów i jakiś tam zysk finansowy. Zróbmy tak żeby jeszcze forum miało z tego korzyść. Wszystko jedno co ustalimy w kwestii składek. Jeśli zostanie przegłosowany Twój pomysł żeby PiD było darmowe to ja + kilka innych osób i tak będziemy płacili z własnej woli.
__________________
Hubert


Ostatnio edytowane przez hubert : 19.02.2010 o 16:12
hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2010, 16:24   #22
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,024
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 20 godz 58 min 24 s
Domyślnie

hubert z całym szacunkiem napisaliście ze ta opcja się nie sprawdza ja deklaracje złożyłem rok temu i co obiecałem zrobiłem szkoda ze nie wiedizałem o kloptach bo zrobił bym to wcześniej, http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=2664 prawie rok temu, moje zdanie się nie zmieniło wiem tylko ze chytry dwa razy traci i to własnie taka chytrość jest
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2010, 16:35   #23
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 41 s
Domyślnie

Palel..jak jedziesz motorem to lejesz paliwo? Lejesz, i dla Ciebie to normalne. Bo nie zalejesz to nie pojedziesz. Nie latasz za innymi na stacji zeby Ci nakapali zbiornik tylko lejesz i idziesz do kasy. Nie wiem kto ile potrzebuje paliwa zeby jechac... Jeden cysternę (Franz) Inny naparstek. (moze Ty ) Dlatego to powinno byc dobrowolne. Ale mówienie nie bo nie... to takie ..proszę mi nakapać do pełna.
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2010, 17:07   #24
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,024
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 20 godz 58 min 24 s
Domyślnie

puszek wedle twojego porównania jak ktoś ma lepszy motocykl to powinienem nakapać reszcie
jak widzisz gwiazdkę mam a ty chcesz żebym płacił za tych co nie maja
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2010, 17:21   #25
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 41 s
Domyślnie

Moje porównanie dotyczyło czego innego. Płacimy na forum Ty i ja i inni. I mamy dział PiD Co jest w naszym interesie? By kupic , tanio , dobrze , sprawnie. Co daje dobre ceny i duzą jakość usług ? Konkurencja. Ograniczajac konkurencje co robimy? Wspieramy handlowców z działu PiD . W czyim interesie ? Tych Handlowców. A co oni mówia? Ze nie będa wspierac forum. Nie jako Czarnuchy, ale jako Handlowcy. Twoja gwiazdka jesli jestes w dziale Handlowym nie ma znaczenia . Korzystasz z przywilejów gwiazdki czytajac podroze czy warsztat. A tutaj masz większe przywileje niz inni majacy gwiazdke. Zarabiasz na nich. Jesli uważasz ze nie nie powinno byc opłat to zgoda..ale wtedy wolny dostep dla Handlowców z zewnatrz. Bo to dla tych co maja gwiazdki ma byc dobrze..Dla Ciebie jako kupujacego tez.
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2010, 17:30   #26
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,024
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 20 godz 58 min 24 s
Domyślnie

http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=2658 a miało być tak pieknie
ja już nie chce być w pid pisałem o tym już chyba 3 razy, byłem przekonany ze szukamy rozwiązania obecnych problemów
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2010, 17:41   #27
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 41 s
Domyślnie

Palel..zadnych opłat ale i zadnych przywilejów...Tylko konkurencja. I nie bedzie problemu.
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2010, 17:49   #28
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,024
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 20 godz 58 min 24 s
Domyślnie

owszem jestem za ja nie prosiłem o przyklejanie mojego ogłoszenia
ale mamy problem z czego utrzymać forum i to powino byc sedno dyskusji
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2010, 17:56   #29
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 41 s
Domyślnie

przecież powiedziałes ze nie chcesz nic płacić to o czym chcesz dyskutować? o tym ile zapłacą inni ?
jesli nie ma dobrowolnych datków to nie widze podstaw do przywilejów.. Wtedy powinna rzadzić cena i jakośc i nic wiecej- żaden staż, czarnuchowośc czy znajomosci z krolikiem Bugsem.. Wtedy sie liczy tylko i wyłącznie interes ogółu a nie Handlowców

Ostatnio edytowane przez puszek : 19.02.2010 o 18:00
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2010, 22:52   #30
wasilczuk
dziad barowy
 
wasilczuk's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: bielsk podlaski
Posty: 1,976
Motocykl: RD07a
wasilczuk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 12 godz 15 min 39 s
Domyślnie

siemacie.
w końcu dyskusja mi się podoba. inny ton, spokojnie. jak narazie producentów i dostawców jest kilkunastu i myślę że dogadamy się po koleżeńsku i każdy rzuci ile może. to mój pomysł wczesniejszy i myślę że na tą chwilę odpowiedni. problemem jest to co musimy stworzyć dla nowych jak przyjdą. może nie będą się czuli zobowiązani i powiedzą "mam to w dupie". czym ich przekonamy albo przymusimy?
jeszcze taka kwestia. każdy ma inną działalność. jeden sprzedaje codziennie inny raz na miesiąc. jak ustalić ściągalność i po jakim czasie usunąć temat. na swoim przykładzie powiem jak to wygląda. w chwili obecnej nie mam nic do afryki i nie wiem czy będę miał za 2 mce. nie chciałbym żeby usunięto mój temat o stopkach i bagażnikach gdzie jest wiele pochlebnych opinii itd. w momencie ogłoszenia kolejnej partii towaru musiałbym zaczynać od początku budować "renomę"?
ze swojej strony deklaruję 5zł od stopki i 5 zł od bagażnika. nie będę sprzedawał to nie bedę płacił. będzie obrót to będzie też dla forum. dla mnie takie rozwiązanie jest najwygodniejsze i sprawiedliwe.
__________________
Africa jest jak kotlet schabowy. im mocniej bita tym lepiej smakuje.

rolnik-kaskader
RD 07A '96

na starym forum w szóstej linijce
wasilczuk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Militaria w służbie enduro (temat"ukradziony"z forum dr) Babel Inne tematy 9 24.04.2013 22:27


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.