Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19.12.2023, 15:36   #61
Bohun
 
Bohun's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Posty: 480
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Bohun jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 7 godz 56 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał nabrU Zobacz post
Nie wiem, kompletnie mnie to nie interesowało. Myślę, że Tesla to jakoś prawnie ogarnęła. Inaczej by nie dostała zgody na sprzedaż...
Warto się zainteresować. Jest to udogodnienie i fajna zabawka, ale niesie też sporo zagrożeń, kontrowersji.

Dupochron tesli

https://moto.rp.pl/innowacje/art3828...agich-klientow

Powtórzę się. Sieć się uczy.


Fajnie być w tych termalnych wulkanicznych bajorkach.
__________________
Kto prędko daje, ten dwa razy daje.
Bohun jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.12.2023, 15:46   #62
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,837
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 7 godz 13 min 42 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bohun Zobacz post
Warto się zainteresować. Jest to udogodnienie i fajna zabawka, ale niesie też sporo zagrożeń, kontrowersji.
Oczywiście że tak. To samo jednak można powiedzieć o smartfonach, domowych systemach CCTV i paru innych rzeczach... żeby nie było, że to domena Tesli
__________________
W barze jak zaczynasz się awanturować to albo dostajesz w ryj albo wylatujesz na ulicę na kopniakach. Tylko gdzieniegdzie bar zrównuje się z ziemią, a awanturnicy przenoszą się do następnej knajpy.
nabrU jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.12.2023, 16:01   #63
Bohun
 
Bohun's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Posty: 480
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Bohun jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 7 godz 56 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał nabrU Zobacz post
Oczywiście że tak. To samo jednak można powiedzieć o smartfonach, domowych systemach CCTV i paru innych rzeczach... żeby nie było, że to domena Tesli
Nie o Tesle chodzi, a o wszechobecną cyfryzację i online (internet rzeczy). Wiem i z pierwszym smartfonem nie mogłem się pogodzić, że chodzę z PC w kieszeni i wynoszę z "domu" zdjęcia, bankowość sharuję lokalizację i wiele innych. Ale jakoś patrzę na to jeszcze inaczej, bo nie chodzisz ze smartfonem po ulicy, z kamerami dookoła. Raczej "sprzedajesz" swoja biometrie nie robiąc tego przy okazji innym. I fajnie że jest prawo, regulacje (poniekąd nie nadażają). Głupotą jest popadanie w skrajne myślenie, że nas inwigilują. Ale to jest system i wycieki danych były i będą. Bezpieczeństwo nie dotyczy tylko kontrolek i poduszek testów zderzeniowych. Jak to profesor Dragan powiedział o wypuszczeniu na świat tworu, który będzie miał dostęp online do zbierania informacji, tu np obrazu. Karmienie sieci neuronowej.

Kurwa... chyba popłynąłem. Nie mniej jednak temat jest interesujący.
__________________
Kto prędko daje, ten dwa razy daje.
Bohun jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.12.2023, 16:02   #64
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Warto wracać i pełną trase zrobić. To jedno z najbardziej (według mojego subiektywnego zdania) spektakularnych miejsc na ziemi niepodobne do żadnego innego!
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.12.2023, 00:34   #65
gdziala
 
gdziala's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Nysa/Reykjavik
Posty: 405
Motocykl: CRF1000
gdziala jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 9 godz 39 min 32 s
Domyślnie

Inaczej Islandię odbiera turysta, inaczej ktoś kto tu pracuje a jeszcze inaczej ktoś kto tu mieszka. Znam wielu zamożnych Polaków na wyspie i takich co nie byli w kraju kilkanaście lat , bo nie maja za co. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :} Polecam wyspę na 100%
gdziala jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Bory Tucholskie, Warmia i kawałek Mazur, rodzinnie. CzarnyEZG Polska 2 03.07.2022 09:41
Czarnogóra i Albania rodzinnie - co tam w ogóle jest do zwiedzania? ArturS Przygotowania do wyjazdów 10 28.07.2019 07:05
Transport do Islandii / Wynajęcie auta na wyspie. jorge Przygotowania do wyjazdów 18 16.02.2017 01:05


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.