Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14.04.2010, 09:46   #81
miroslaw123
 
miroslaw123's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Kraków
Posty: 526
Motocykl: TA 650
Przebieg: mój?TA?
Galeria: Zdjęcia
miroslaw123 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 2 godz 9 min 39 s
Domyślnie

Odpowiadając po raz ostatni:
- prezydentów nasz kraj miał różnych i jednym z nich jest Jaruzelski, czy nam się to podoba czy tez nie,
- diverek Jaruzelski urząd Prezydenta RP pełnił w latach 1989–1990 czyli w latach ostatecznego krachu systemu socjalistycznego, to on oraz wprowadził do porządku konstytucyjnego wybory powszechne Prezydenta RP, w związku z czym to zrobił to już inna historia i nad tym nie dyskutujemy,
- nie twierdze diverek że Prezydent zrobił coś złego, nie zrobił nic szczególnego by pochować Go na Wawelu, tak jak nie zrobili tego Jego poprzednicy,
- nad kreowaniem wizerunku przez media nie dyskutuje, dobrze widzimy co teraz się dzieje, nie bez powodu nazywa się media czwartą władzą,
- rodzina, a w zasadzie brat wiedział że wywoła kontrowersje taką decyzją i że poróżni obywateli, dlaczego to zrobił tego nie wiem,
I na koniec; za wszystkich zmarłych się pomodliłem i oddałem Im cześć, a duża część z nich na zawsze pozostanie w mojej pamięci, jak i cała tragedia 96 osób – Cześć Ich Pamięci!

Ostatnio edytowane przez miroslaw123 : 14.04.2010 o 09:53
miroslaw123 jest offline  
Stary 14.04.2010, 09:56   #82
Roberth71
 
Roberth71's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Cracov
Posty: 361
Motocykl: XT1200Z
Przebieg: w gore
Roberth71 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 14 godz 16 min 21 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał tr33 Zobacz post
Proponowałbym odrobinę powściągliwości w wyrażaniu swoich opinii. Może lepiej pomilczeć, niż powiedzieć coś za dużo. Nie chodzi mi o zamykanie co poniektórym kolegom ust. Znajdzcie w sobie odrobinę uszanowania dla ludzi, którzy zginęli i stanowiska, które zajmowali. Decyzję podjęłą rodzina i trzeba ją uszanować. A jak kogoś nosi i nie może sobie znaleźć miejsca, to niech sobie poczyści motor albo co. Szanuję Was i Wasze opinie. Was proszę o to samo, raz jeszcze apelując o ciszę nad grobami...
__________________
Roberth71 jest offline  
Stary 14.04.2010, 10:48   #83
oskar_z
 
oskar_z's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Zielona Góra
Posty: 216
Motocykl: 950 SE
oskar_z jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 4 dni 9 godz 36 min 30 s
Domyślnie

Wasil i diverek dzięki że chciało Wam się skrobnąć te kilka sensownych słów. Czytając niektóre wypowiedzi ręce opadają - najnowsza historia chyba jest najmniej znana. Wasil, też się wybieram w piątek do wawy. Pozdrawiam
oskar_z jest offline  
Stary 14.04.2010, 10:57   #84
PARYS
Mam przerąbane :)
 
PARYS's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: WTA
Posty: 1,656
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Galeria: Zdjęcia
PARYS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 14 godz 55 min 9 s
Domyślnie

Powściąliwość jak najbardziej. Jestem za tym.

Ale zróbcie mały experyment - wpiszcie w google "pochówek na wawelu" i zobaczcie ile jest sprzeciwów już w adresach i opisach odnośników. To nie jest "widzimisię" jednego z forumowiczów, ba nawet jednego całego forum.

Moim zdaniem tak samo jak ja od siebie oczekuję i pracuję nad powściągliwością w tym momencie, oczekuję również tego od tych którzy decydują to takich sprawach.

Jakikolwiek by Kaczyński nie był, jakkolwiek tragicznie nie zginął uważam, iż należało się powstrzymać od tej decyzji, gdyż wiadomo było, że wywoła kontrowersje. W jednym z komentarzy np. bp Pieronek się wypowiada na ten temat w ten sam sposób.

Moje zdanie jest takie: Wawel stoi już 1000 lat. Dla mnie jest symbolem trwałości polskiej tradycji, pamięci o najcięższych czasach i ich bohaterach. I będzie co najmniej tyle jeszcze stał (o ile coś nie pierdyknie w 2012). Czy jesteście przekonani, że chcemy dać takie świadectwo patriotyzmu na następne 1000 lat? Czy śp Kaczyński swoim życiem dał świadectwo tej wartości?
Moim na tą chwilę zdaniem "nie". Zastanówmy się jeszcze chwilę nad tym. Tylko tyle - jak ktoś powiedział "nie na kolanie".
__________________
Motto nr 1: Uważać na mokre pieńki i siekiery
PARYS jest offline  
Stary 14.04.2010, 11:02   #85
wlodar
Dołączył: Sobota, 14 Stycznia 2006
 
wlodar's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: Gorzkie Pole/k.Poznania
Posty: 361
Motocykl: xl883 Iron
wlodar jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 8 godz 38 min 19 s
Domyślnie

Długi czas wchodzilem na forum i się z nim utozsamialem,poznałem wielu z Was osobiście, a innych znam tylko z wypowiedzi na forum i avatara.
Co nas wszystkich jednoczylo to wspólna pasja, zupełnie nieistotne były przekonania polityczne, wykształcenie, czy status majatkowy...
Ale po tym temacie szlag trafił wszystko ...
Naprawdę niewiele mnie obchodzi kogo z polityków lubicie, a kogo nie.
Jeśli chcecie opowiadać o saslugach tego czy innego polityka, to proponuje wglebic się w istotę marketingu politycznego i nie róbmy ze zwykłych ludzi wielkich bohaterów.
Szacunek do urzędu to inna sprawa...
Skonczcie wreszcie te żałosne przepychanki i licytację kto lepszy!
Nie ma ludzi krystalicznych! Nawet wymieniany przez Was Pilsudski dla mojej ziemi czyli Wielkopolski, nie zrobił nic musiało się odbyć powstanie. Tak ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Polecam pare godzin w garażu i Wam przejdzie.
Pozdrawiam
__________________
HD
wlodar jest offline  
Stary 14.04.2010, 11:20   #86
Wojteak
 
Wojteak's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Katowice, Sosnowiec, Душанбе
Posty: 226
Motocykl: RD07a
Wojteak jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 10 godz 40 min 52 s
Domyślnie

przy okazji "argumentowania" różnych za i przeciw nieodparcie, po raz wtóry nasuwa mi sie skojarzenie z pewną przypowieścią, iż nie raz lepiej milczeć, sprawiając wrażenie niezorientowanego w temacie, czy też idioty, jak jest w orginale, niż się odezwać i te wszystkie wątpliwości skutecznie rozwiać... jeszcze raz dedykuję tą przypowiastkę, tym, których przy wyrażaniu swojego zdania, ponosi papernewsowa wiedza i emocje.
Myślę, że pochowanie Lecha Kaczyńskiego na Wawelu jest swego rodzaju hołdem oddanym wszystkim ofiarom tej tragedii i dzięki temu, przez następny tysiąc lat (jak mówił Pieronek) niezapomnimy, że był taki dzień, w którym znaczna część elity, patriotów zginęła, bo chciała oddać hołd innym Polakom, pomordowanym w Katyniu, Miednoje, Charkowie...
pozdrawiam
Wojteak jest offline  
Stary 14.04.2010, 11:33   #87
Futrzak
 
Futrzak's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Święte chlewiki
Posty: 921
Motocykl: Żółty Kurczaczek
Futrzak jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 46 min 11 s
Domyślnie

Uwazam że jeśli rodzina przychyliła sie do pochówku na Wawelu nalezy to uszanowac a nie konwersowac gdzie i dlaczego .
Futrzak jest offline  
Stary 14.04.2010, 11:42   #88
Mhv
Michał
 
Mhv's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Siedlce-Warszawa
Posty: 2,142
Motocykl: RD07a
Przebieg: do neg.
Mhv jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 dni 23 godz 9 min 51 s
Domyślnie

Też jestem przeciwny pochówku na Wawelu, ale jest to już chyba przesądzone, więc przestańcie bić pianę.. Bo powoli tracę szacunek do niektórych z was. Móc wyrazić swoje zdanie to jedno, zachować odpowiedni poziom dyskusji to drugie. Z tym poziomem jest tu niestety często słabo..
Mhv jest offline  
Stary 14.04.2010, 11:49   #89
Wolo
 
Wolo's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Poznań
Posty: 950
Motocykl: RD07a
Wolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 23 godz 55 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał MECENAS Zobacz post
Co za poglądy jakie poglądy (rzygać się chce na takie poglądy) proponuję wam wszystkim weźcie jeszcze opony i w dniu pogrzebu zacznijcie je palić na znak protestu przed Wawelem na oczach całego świata pokarzcie swoją jedność w zacietrzewiniu i braku szacunku dla godności ludzkiej dla URZĘDU PREZYDENTA dla śmierci wielkich patryjotów i Polaków.

Mówicie o Wawelu jako szczególnym miejscu ważnym dla Was a nie potraficie uszanować swojego Kraju i jego wizerunku w oczach świata. Pokażcie swoją prawdziwą twarz pokarzcie swoją małe kompleksy i protestujcie niech cały świat widzi jacy są prawdziwi Polacy.

Mam tylko nadzieję że w tym dniu każdy da takie świadectwo patryjotyzmu i polskości jakie w głębi serca czuje.
Mnie Twoje poglądy przyprawiają o gęsią skórkę. Szkoda, że nie urodziłeś się kilka wieków wstecz- mógłbyś legalnie mordować "niewiernych" i "myślących nieprawidłowo".
A tak to możesz im jedynie wysłać obraźliwe posty na forum. Skończ już z tą megalomanią (Polska zbawicielem narodów itp).
Wolo jest offline  
Stary 14.04.2010, 12:20   #90
BLOB
El Mariachi
 
BLOB's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Podkarpackie
Posty: 1,495
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
BLOB jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 2 godz 12 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wlodar Zobacz post
Długi czas wchodzilem na forum i się z nim utozsamialem,poznałem wielu z Was osobiście, a innych znam tylko z wypowiedzi na forum i avatara.
Co nas wszystkich jednoczylo to wspólna pasja, zupełnie nieistotne były przekonania polityczne, wykształcenie, czy status majatkowy...
Ale po tym temacie szlag trafił wszystko ...
Naprawdę niewiele mnie obchodzi kogo z polityków lubicie, a kogo nie.
Jeśli chcecie opowiadać o saslugach tego czy innego polityka, to proponuje wglebic się w istotę marketingu politycznego i nie róbmy ze zwykłych ludzi wielkich bohaterów.
Szacunek do urzędu to inna sprawa...
Skonczcie wreszcie te żałosne przepychanki i licytację kto lepszy!
Nie ma ludzi krystalicznych! Nawet wymieniany przez Was Pilsudski dla mojej ziemi czyli Wielkopolski, nie zrobił nic musiało się odbyć powstanie. Tak ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Polecam pare godzin w garażu i Wam przejdzie.
Pozdrawiam
Drogi Włodarku coś mi się wydaje że nie masz 18 lat i z niejednego pieca chleb jadłeś. Jak się ze mną zechcesz napić to bendzie przyjemność. A napijemy się przy wymianie oleju czy zębatki w garage w odpowiednim klimacie
Chyba, że pijesz wino to sie nie dogadamy
__________________
Niech moc będzie z wami ...........

Ostatnio edytowane przez BLOB : 14.04.2010 o 12:57
BLOB jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.