Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 17.01.2018, 09:43   #27
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,032
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 11 godz 58 min 0
Domyślnie

Nie bardzo rozumiem tej ceny dekarza - 220 zł./m2 czy tak Dach cirka 200m2 ponad 40 kafli za robotę Czym on Maybachem Exelero na pomiary jeździ Co on kurw... będzie robił, dach z fundamentami wiązał czy we własnym zakresie go ozłoci Gdyby nawet z własnym materiałem robił a starą dachówkę żyletka i szczoteczką do zębów czyścił to cena jest z kosmosu !! Albo Ja coś pokiełbasiłem albo on się na łby z nie całkiem mądrym pomieniał - cena max za taką usługę czyli robociznę, licząc zdejmowanie, ocieplenie, przeglądnięcie konstrukcji /ewentualna wymiana nadgryzionego zębem czasu drewna - łaty, kontrłaty/ to powiedzmy 100 zł. To co podajesz nawet w bogatszej części eurolandu jest stawką w/g mnie KOSMICZNĄ. Za nowy dach dwuspadowy kąt nachylenia koło 32-35 stopni, powierzchnia cirka 180m2, kompletna konstrukcja /projektowana pod obciążenie dachówką ceramiczną/, folie ocieplenia - 30 cm. wełny czyli 2x15, obróbki, rynny, pokrycie /ale tu akurat blacho-dachówką, bo końcowo inwestor zrezygnował z dachówki/ woj. małopolskie, okolice N. Sącza - wyszło na jesieni 14.000 zł. za robociznę /dosłownie 5 minut temu cenę weryfikowałem z funflem, który te koszty ponosił a jak sam twierdzi ekipa nie najtańsza, terminy jak baranie jaja napięte ale za to bezproblemowa!! Szczecin bliżej Norge więc może i ceny z Oslo czy innego Bergen.
Ludziom się w głowach sra, niech bąki puszczają to im posrane pomysły się wykluwać nie będą. Stawka jak na Manhatanie ale pracownikowi/pomocnikowi najniższa krajowa - dlatego większość kończy i ucieka z kraju mlekiem i miodem /tak wynika z tej stawki od metra/ płynącego. Sorry ale mnie poniosło ... no chyba, że coś źle jednak zrozumiałem.
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Remont Afri Pawel Forumowy Mechanik 21 16.10.2017 14:17
remont czy uzywany silnik andsoj Silnik, sprzęgło, skrzynia 66 28.12.2012 21:33
Remont Silnika ferolo Silnik, sprzęgło, skrzynia 27 12.07.2012 22:28
remont silnika bartol Silnik, sprzęgło, skrzynia 73 21.03.2011 12:23
Remont 1 vespy zakończony. Vooytas Inne tematy 12 19.06.2009 17:36


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.