Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Motocykl Forumowicza

Motocykl Forumowicza Tu możesz opisać swój motocykl, pochwalić się ewolucją lub zakupem.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 10.04.2023, 14:56   #1
Baza
Stary wyjadacz
 
Baza's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: żywiec
Posty: 866
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Baza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 godz 27 min 43 s
Domyślnie TT600R kopaczka Bazy

Mam już moto od blisko 3 lat. Oczywiście plany jak zawsze były ambitne a wyszło jak zwykle. Kupiłem żeby sobie podszykować wrzucić na przyczepkę i machnąć TET. Od dwóch lat stoi i przepaliłem ze dwa baki w sumie wyjeżdzając z 4-5 razy
Poprzedni właściciel wymienił tłok i pokazywał stary. Zarzekał się też że przebieg autentyczny.Później szukałem sporo po necie i faktycznie przez dziwny filterek dostaje się do komory spalania syf podnoszony z pod tylniego koła i nawet 20tyś km jeden tłok potrafi nie wytrzymać-oczywiście błąd już poprawiony. Tylni amor po regeneracji, przedni zawias po serwisie, nowe opony, nowy napęd, najkrótsze przełożenia jakie się dało. Tam gdzie ttr idzie 2 biegiem ja mam 3 i dużo obrotów max chyba 140 to pojedzie ale o to mi chodziło bo jest mocna jak lokomotywa.Oczywiście wszędzie gdzie trzeba było to nowe łożyska również w główce ramy. Jakaś lampka do przodu kupiona na forum tutaj,napęd ślimaka które w mało której TTR działają. Mam nawet zadupek w stanie mint który dziś jest już jak biały kruk- nie zakładam bo jak bym się glebnął i połamał to bym się popłakał
Oczywiście multum pierdółek jak handbary,poszycie kanapy i inne.

Wszystko po to żeby się teraz zastanawiać po cholere mi to








Piszę temat bo święta i trochę wolnego czasu ze względu na brzydką pogodę.
I wczoraj naszła mnie myśl czy by tego nie opchnąć i nie kupić w zamian za to jakiegoś klasyka lub VFR RC46 które zawsze chciałem.Mam jeszcze RD-07 które będę rejestrował bo już poskładałem ale to temat na osobny wątek. I kluje się pomysł na coś świeżego i dużego ADV.
Z minusów to przy pierwszym tegorocznym odpaleniu(oczywiście jak zwykle od 1 kopa zauważyłem że zroszony jest gaźnik(uszczelka komory pływaka) no i najważniejsz wada. W zeszłym roku zacząłem ćwiczyć gumowanie i od tamtej pory 2 bieg szarpie. Nawet już kiedyś rozmawiałem z Matjasem czy by się tym nie zajął.
Zaraz ktoś powie po co temat. A no tak. Piszcie co byście zrobili. Czy opylać, czy zostawiać. W sumie wiem że takich już nie ma i że to może stać i z 5 lat a zawsze odpali i pojedzie. Założyć na to rogala i wio na TET. Zawsze chciałem TTR i mam. Problemem jak zwykle jest czas.
Problemem przy sprzedaży może być cena. Bo jeść to nie woła a już motocykl doprowadzony do takiego stanu wyszedł ponad 10k. A teraz jeszcze wypadało by popatrzeć do tej skrzyni.
Baza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Klamki aftermarket TT600R Baza Yamaha 1 31.10.2021 07:39
Yamaha TT600R kranik paliwa Baza Yamaha 4 10.10.2021 16:48
Bagaznik TT600R giennios Inne tematy 2 10.04.2017 22:12


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.