Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Inne

Inne zbroje, ochraniacze, stabilizatory, bielizna, akcesoria, itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.01.2020, 23:42   #1
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Zobacz jaka tam jest dioda i odpalę ci 1200 lm i sobie porównasz. Nie wierz ślepo w to co piszą bo to bzdury.
Może jeszcze raz napisze : możesz mi wysłać 1200 lm na testy porównawcze ? ? Ja opłacę przesyłkę w dwie strony. Odpalę , porównam, nagram , zrobię zdjęcia.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.01.2020, 15:52   #2
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Może jeszcze raz napisze : możesz mi wysłać 1200 lm na testy porównawcze ? ? Ja opłacę przesyłkę w dwie strony. Odpalę , porównam, nagram , zrobię zdjęcia.
Emek milczy, to odezwa do innych osób: czy ktoś może mi wysłać firmową latarkę 1200 lm, 2500 , 5000 lm czy co tam kto chce? Ważne - nie chujnia jak moja chińska, a oryginalna, certyfikowana, markowa, z apartaturą pomiarową, czy co tam Ja opłacam przesyłkę w dwie strony.

Chcę stanąć, gdy jest ciemno i zobaczyć, czy jest różnica, jak duża (opiszę, zrobię i wstawię zdjęcia) i subiektywnie niech każdy wyciągnie wnioski, czy warto. Ja również zamierzam.

Ja wcale nie zakładam, że moja jest hiper-duper. To (1) chińska (2) podróbka. Możę faktycznie chujnia choć na razie twierdzę, że jest zajebista Ale może jak zobaczę klasową latarkę, to zrozumiem, że błądzę.

Kto mógłby wysłać? Najbardziej zachęcam tych, którzy ze zdjęć i pochodzenia napisali, że chujnia, badziew etc Przyślijscie swoje armaty

Jak nikt z powyższych nie wyśle, to oczywiście przyjmę od innych równie chętnie.

Najchętniej to przyjmę kilka sztuk Wysyłka będzie kosztowała tyle co moja latarka, ale ja naprawdę jestem ciekaw!!!
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.01.2020, 16:16   #3
materna
 
materna's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: KRASNYSTAW
Posty: 223
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
materna jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 9 godz 7 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Emek milczy, to odezwa do innych osób: czy ktoś może mi wysłać firmową latarkę 1200 lm, 2500 , 5000 lm czy co tam kto chce? Ważne - nie chujnia jak moja chińska, a oryginalna, certyfikowana, markowa, z apartaturą pomiarową, czy co tam Ja opłacam przesyłkę w dwie strony.

Chcę stanąć, gdy jest ciemno i zobaczyć, czy jest różnica, jak duża (opiszę, zrobię i wstawię zdjęcia) i subiektywnie niech każdy wyciągnie wnioski, czy warto. Ja również zamierzam.

Ja wcale nie zakładam, że moja jest hiper-duper. To (1) chińska (2) podróbka. Możę faktycznie chujnia choć na razie twierdzę, że jest zajebista Ale może jak zobaczę klasową latarkę, to zrozumiem, że błądzę.

Kto mógłby wysłać? Najbardziej zachęcam tych, którzy ze zdjęć i pochodzenia napisali, że chujnia, badziew etc Przyślijscie swoje armaty

Jak nikt z powyższych nie wyśle, to oczywiście przyjmę od innych równie chętnie.

Najchętniej to przyjmę kilka sztuk Wysyłka będzie kosztowała tyle co moja latarka, ale ja naprawdę jestem ciekaw!!!
Na Youtube jest mnóstwo testów porównawczych latarek drogich i tanich.
Widać tam różnice między nimi w świeceniu, czasie świecenia, stabilizacji spadku mocy itp. Jeżeli na filmie widać różnicę, to na żywo jeszcze bardziej będzie widać różnicę Pytanie tylko czy ta różnica jest warta większych pieniędzy. Dla wymagających jest warta dla mniej wymagających nie.
materna jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.01.2020, 16:36   #4
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał materna Zobacz post
Na Youtube jest mnóstwo testów porównawczych latarek drogich i tanich.
Widać tam różnice między nimi w świeceniu, czasie świecenia, stabilizacji spadku mocy itp. Jeżeli na filmie widać różnicę, to na żywo jeszcze bardziej będzie widać różnicę Pytanie tylko czy ta różnica jest warta większych pieniędzy. Dla wymagających jest warta dla mniej wymagających nie.
Wiem ale.chce porównać tę moją chińska czy taka słaba w porównaniu do doświadczeń doświadczonych kolegów posiadających markowe z parametrami.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.01.2020, 10:49   #5
aadamuss


Zarejestrowany: Dec 2017
Miasto: Poznań
Posty: 1,234
Motocykl: nie mam AT jeszcze
aadamuss jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 14 godz 32 min 0
Domyślnie

Mam jakąś Convoy i daje radę. pozdr adam
aadamuss jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.01.2020, 10:50   #6
Cezar3
 
Cezar3's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2017
Miasto: Marynino
Posty: 543
Motocykl: NAT`18
Przebieg: rośnie
Cezar3 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 5 dni 7 godz 17 min 14 s
Domyślnie

Wiara czyni cuda...no i cena również.
Ale ważne, żebyś Ty był zadowolony
__________________
lepiej patrzeć na to, czego nie można puknąć, niż puknąć to, na co nie można patrzeć...
Cezar3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.01.2020, 10:52   #7
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,878
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 4 dni 16 godz 33 min 7 s
Domyślnie

Convoy akurat jest bardzo dobry i ma dobre ceny. S8 od Convoya jest super.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.01.2020, 10:54   #8
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Emku. To wyślij proszę na mój koszt kurierem latarkę 1200 km i zrobię testy, ok? Ile Twoja kosztowała ?

I wracam do prośby może odwracając logikę. Co w Polsce można kupić w tej kwocie i jest "zmierzone pomiarami hiperduper".
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.01.2020, 10:58   #9
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,878
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 4 dni 16 godz 33 min 7 s
Domyślnie

Czego potrzebujesz określ i wtedy można coś doradzić. Bo takie info że kupiłem se latarkę i jest zajebista choć wszystkie znaki wskazują że to szit mało przydatne jest. 1000 lm to już ponad normalne potrzeby bo do jazdy rowerem starcza mi 400 nawet nocą po lesie.
Ja używam czołówek Armyteka lub Zebralight. Są dość drogie ale za 100 PLN kupisz Convoya , lumnitopa lub Skilhunta. Starcza ci do wszystkiego chyba że potrzebny ci thrower.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.01.2020, 20:05   #10
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,443
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 21 godz 38 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Czego potrzebujesz określ i wtedy można coś doradzić. Bo takie info że kupiłem se latarkę i jest zajebista choć wszystkie znaki wskazują że to szit mało przydatne jest. 1000 lm to już ponad normalne potrzeby bo do jazdy rowerem starcza mi 400 nawet nocą po lesie.
Ja używam czołówek Armyteka lub Zebralight. Są dość drogie ale za 100 PLN kupisz Convoya , lumnitopa lub Skilhunta. Starcza ci do wszystkiego chyba że potrzebny ci thrower.
Wojtekk , prosił cię o wysłanie celem porównania.
Rozumiem zachwalanie i rzucanie nazwami ale to nadal nie wyjaśnia tematu.
Daleki jestem od chwalenia czegoś tylko po nazwie i cenie.
Mam czołówkę nieznanej firmy , na gumce ma napisane energizer , kosztowała ze 30zł , od paru lat jestem z niej zadowolony, spokojnie można by na niej napisać firmowo i sprzedawać po 100zł.
Kolega dostał w prezencie jakąś firmową za ponad 200 zł, i wiesz co na kolana nie rzuca no może by mnie rzuciło gdybym miał za nią dać tyle kasy.
Oczywiście że są różnice między producentami ale czasem nie warto dać kupę kasy za napis .
Oczekuję pomiarów przyrządem lub porównania w terenie.

Wojtku informuj.
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Latarka czołówka Boski-Kolasek Szpej turystyczny - Produkty i Porady 178 03.01.2023 22:33
Chińska wywazarka do kół Franz Inne tematy 19 13.08.2019 19:58
Tania nawigacja GPS Mecia Hardware 150 08.08.2016 14:08
Latarka dla nurków Kupek Szpej turystyczny - Produkty i Porady 2 25.07.2014 21:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.