Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.09.2018, 13:13   #1
chemik
 
chemik's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 1,425
Motocykl: Husqvarna 701 Enduro
chemik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 15 godz 21 min 25 s
Domyślnie Wjazd do lasu - światełko w tunelu.

Choć jeden artykuł, który podejmuje próby dialogu i pogodzenia leśników z tymi, którzy do lasu wjeżdżać "muszą".
A w ogóle to jest o właśnie tworzonych przepisach o obowiązku znakowania dróg leśnych dopuszczonych do ruchu.

https://autokult.pl/32071,wjazd-do-l...moga-kierowcom
chemik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.09.2018, 18:37   #2
heniekstar
 
heniekstar's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2017
Miasto: Koszalin
Posty: 117
Motocykl: Frędzel; Advenczur
heniekstar jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 22 godz 12 min 24 s
Domyślnie

Ależ da się.
Ktoś tu wklejał link do tras w zachpomie.
Główny pomysłodawca stracił czas, pieniądz i swoimi kanałami dotarł do odpowiednich ludzi, co zaowocowało powstaniem szlaków off i kamperowych.
Problemem są ludzie...
Nie dziwię się, że leśni nie chcą. Stado grilujących, zostawiających tony śmieci jełopów, ryjący bez wyobraźni pole rolnika, bo przejazd okazał się ciut trudniejszy, napierdalając wydechem na pół leśnictwa, buractwo przelatujące pełnym ogniem przez wioski na/w wszelkiego rodzaju pojazdach, pokazuje ile jeszcze trzeba edukować to społeczeństwo.
Po co leśni mają się użerać z nienachalnie inteligentnymi, łupiącymi basem i Sławomirem, na udostępnionej do ruchu ścieżce?
I słowa orga z innego forum:
Cytat:
wczoraj sprawdzając RB na jesienna zajechałem zrobić sobie przerwę na żarcie i kawę nad fajne jezioro. Miejsce warunkowo tolerowane jako miejsce biwakowe, warunkowo tzn formalnie nie ma a nieformalnie jak na szlaku to nic nie widać. Zastałem tam 3 suv-y. Pojechałem kawałek dalej, bo raz, że z psami dwa, że nie pragnę towarzystwa.
Wylazłem z dyliżansu i... słyszę na górze skarpy pilarkę. Wiem, że prac żadnych tu być nie może bo bym miał znak sygnał, zresztą były w zeszłym roku i zostały zakończone. No to polazłem zobaczyć co jest grane. Widzę grubą z grubym, ona targa dwie metrówki on trzy. Na mój widok wyciepali w krzaki i udają, że gałęzie zbierają. Piła na górze gra i ktoś jeb w dół kolejne dwie metrówki. Lezę na górę, gruby na dole drze ryja Marek spierdalajjjjjj. No i Marek spierdolił bo na górze go już nie było za to były 4 świeżo wycięte buki takie po 20-30 cm pierśnicy, częściowo już na metry pocięte (swoją drogą świeży buk na ognisko to nie najlepszy pomysł, chyba że do kominka na sezonowanie do domu brali). Pniaki pozasypywane liśćmi i ziemią. Obfociłem, zamalowałem, numery aut do n-ctwa podałem i reszta w rękach SL która została tam wysłana.
Co za uje, kutwa ludzie grzeczność robią udają, że nie widzą że po lesie auta jeżdżą i biwakują to jeszcze chujowi mało, musi drzewa powycinać. Pewnie ten biwak się skończy, zresztą okolica tak tragicznie obsrana, że szok. Chyba Francuzi powinni nam pokazać jak się łopatki używa w zamian za ten widelec cośmy im ponoć pokazali w użyciu.

To tak na marginesie kultury i poszanowania.
heniekstar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.09.2018, 18:45   #3
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

jeżdżę i nie brzydzę się motocyklami w zasadzie pod żadną postacią ale z lasu wypierdalać...

koniec kropka. za tępym średnio narodem jesteśmy, żeby na coś takiego pozwolić. BA! - żeby pozwolić na jazdę na crossach przez wsie to i już za dużo.

jest podwrocławski bajkał i jest jak pisze ów org - miał być bajkał a jest kał, bajki nie ma. tony śmieci, gówno na każdym rogu, pieluchy, a do tego jeszcze co weekend przyjeżdżają zjeby i każdy co głośniej orze.

pod moim domem, jako że mam przyjemność mieszkać niedaleko lasu co weekend wyścig zbrojeń - quady, crossy i oczywiście nie da się przejechać normalnie. trzeba dojebać manetą, pójść na gumę.
tępić skurwy..ństwo i wieszać liny. amen. tylko na to widać możemy jako grupa zasłużyć. mi jest wstyd po prostu jako człowiekowi i jako motocykliście.

m
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.09.2018, 18:51   #4
Złom
601493080
 
Złom's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 1,406
Motocykl: XL600
Złom jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 8 godz 11 min 58 s
Domyślnie

Matjas, ale z tymi linami to chyba nie na poważnie?
Złom jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.09.2018, 19:30   #5
Dymkaaa
 
Dymkaaa's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Motocykl: XR650R & XR400 & WR300
Dymkaaa jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 20 godz 38 s
Domyślnie

Kolo odleciał...
Dymkaaa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.09.2018, 20:00   #6
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,324
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 1 godz 30 min 59 s
Domyślnie

O szit. Nie wiedziałem ze tutaj na to trafię.

Czy coś proponujecie w zamian? Tory crossowe, enduro? Czy tylko linki?
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.09.2018, 20:16   #7
ARG


Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: teraz to Stolica
Posty: 333
Motocykl: Suzuki DR-Z 400 E
ARG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 10 godz 45 min 7 s
Domyślnie

Kolega moderator chyba trochę przesadził .
ARG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.09.2018, 20:26   #8
Zmyler
 
Zmyler's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Lublin
Posty: 2,276
Motocykl: LC8-950ADV,EXC 450, ROAD KING EVO
Zmyler jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 21 godz 59 min 53 s
Domyślnie

Matjas z tempieniem chamówy masz racje ale z limami to przegiąłeś. Za grubo pojechałeś.
Zmyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.09.2018, 20:29   #9
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 31 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
jeżdżę i nie brzydzę się motocyklami w zasadzie pod żadną postacią ale z lasu wypierdalać...

koniec kropka. za tępym średnio narodem jesteśmy, żeby na coś takiego pozwolić. BA! - żeby pozwolić na jazdę na crossach przez wsie to i już za dużo.

jest podwrocławski bajkał i jest jak pisze ów org - miał być bajkał a jest kał, bajki nie ma. tony śmieci, gówno na każdym rogu, pieluchy, a do tego jeszcze co weekend przyjeżdżają zjeby i każdy co głośniej orze.

pod moim domem, jako że mam przyjemność mieszkać niedaleko lasu co weekend wyścig zbrojeń - quady, crossy i oczywiście nie da się przejechać normalnie. trzeba dojebać manetą, pójść na gumę.
tępić skurwy..ństwo i wieszać liny. amen. tylko na to widać możemy jako grupa zasłużyć. mi jest wstyd po prostu jako człowiekowi i jako motocykliście.

m
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.09.2018, 20:43   #10
ktm


Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 91
Motocykl: nie mam AT jeszcze
ktm jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 4 godz 24 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
jeżdżę i nie brzydzę się motocyklami w zasadzie pod żadną postacią ale z lasu wypierdalać...

koniec kropka. za tępym średnio narodem jesteśmy, żeby na coś takiego pozwolić. BA! - żeby pozwolić na jazdę na crossach przez wsie to i już za dużo.

jest podwrocławski bajkał i jest jak pisze ów org - miał być bajkał a jest kał, bajki nie ma. tony śmieci, gówno na każdym rogu, pieluchy, a do tego jeszcze co weekend przyjeżdżają zjeby i każdy co głośniej orze.

pod moim domem, jako że mam przyjemność mieszkać niedaleko lasu co weekend wyścig zbrojeń - quady, crossy i oczywiście nie da się przejechać normalnie. trzeba dojebać manetą, pójść na gumę.
tępić skurwy..ństwo i wieszać liny. amen. tylko na to widać możemy jako grupa zasłużyć. mi jest wstyd po prostu jako człowiekowi i jako motocykliście.

m
Tragedia.
ktm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
AFGANISTAN - wjazd Jan Przygotowania do wyjazdów 15 20.08.2021 22:53
Elektryk do lasu bukowski Inne tematy 6 11.07.2018 10:59
wjazd z UA do Mołdawii ACUPS Umawianie i propozycje wyjazdów 32 21.07.2017 20:51
Wjazd AT na Pop Iwana? Wojteak Przygotowania do wyjazdów 3 15.07.2015 23:29


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.