Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Honda - inna niż AT & NAT

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24.04.2023, 10:34   #1
Darek CRF


Zarejestrowany: Sep 2017
Miasto: Wołomin
Posty: 31
Motocykl: crf 1000
Przebieg: 20tys
Darek CRF jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 21 godz 49 min 34 s
Domyślnie honda crf450rx

Panowie miał ktoś doczynienia z crf 450rx?
Jestem ciekaw czy nadaje sie do zwykłego jezdzenia ,kiedys jezdziłe zwykła crf 450 była sztywna jak wóż drabiniasty nie było mowy o jezdzie na siedząco.
Gość z Hondy twierdzi że to zupełnie inne moto
Darek CRF jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.04.2023, 10:45   #2
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,790
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 1 godz 12 min 58 s
Domyślnie

To jest endurak od RedMoto jak mówimy o tym samym. Jak kupowałem swoją na gaźniku to była już dostępna opcja wtryskowa właśnie RX ale ja wolałem gazior i kopajkę zamiast samego guzika. Nie wiem co rozumiesz przez zwykłe jeżdżenie ale to na 100% nie jest dual. Raczej jest to zestrojone po endurowemu, ciut podobnie do CRF450L ale jednak bardziej na ostro więc będzie twardo i wyczynowo. Do tego (tu mogę się mylić) tam jest skrzynia 5 biegowa a nie jak w 450L szóstka.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.04.2023, 11:05   #3
Darek CRF


Zarejestrowany: Sep 2017
Miasto: Wołomin
Posty: 31
Motocykl: crf 1000
Przebieg: 20tys
Darek CRF jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 21 godz 49 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
To jest endurak od RedMoto jak mówimy o tym samym. Jak kupowałem swoją na gaźniku to była już dostępna opcja wtryskowa właśnie RX ale ja wolałem gazior i kopajkę zamiast samego guzika. Nie wiem co rozumiesz przez zwykłe jeżdżenie ale to na 100% nie jest dual. Raczej jest to zestrojone po endurowemu, ciut podobnie do CRF450L ale jednak bardziej na ostro więc będzie twardo i wyczynowo. Do tego (tu mogę się mylić) tam jest skrzynia 5 biegowa a nie jak w 450L szóstka.
Dokładnie chodzi o wersje redmoto , myslałem że to moze bardziej dualowy sprzęt, ale jezeli jest podobne do crf 450L to moto jest nastawione do ostrej jazdy niz do szwędania po krzakach.
W najblizszym czasie ma byc dostępne demo w Poznaniu z czystej ciekawości przejadę się zobaczę jak sie tym jezdzi.
Darek CRF jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Yamaha TTR600 vs Honda XR600R vs Honda XR650R Wolo Inne - dyskusja ogólna 84 06.02.2018 10:38


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.