Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21.03.2011, 19:18   #41
mygosia
 
mygosia's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Podlasie
Posty: 2,658
Motocykl: nie mam AT jeszcze
mygosia jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 6 dni 16 godz 44 min 0
Domyślnie

Ooo tak!
Trasa Wołosate - Rozsypaniec - Halicz - Tarnica - Wołosate, to kwintesencja Bieszadów

Takie pętelki z Ustrzyk G, to np:
- Szeroki Wierch - Tarnica - Wołosate [krótka opcja], bądź Halicz - Rozsypaniec - Wołosate [dłuższa opcja]
- podejchać do Pszczelin i stamtąd przez Widełki na Bukowe Berdo - zejść na przełęcz między Tarnicą, a Hrebeniem [Krzemieniem] - i potem tez albo Halicz - Rozsypaniec, albo Tarnica - Wołosate
- z UG na Caryńską - w połowie zejść w kier. Schroniska pod Rawkami - potem Duża i Mała Rawka - zejście do Ustrzyk
- z Wetliny na Rabią Skałę - pasmem granicznym na Kremenaros - Wielką/Małą Rawkę - powrót Działem do Wetliny [dłuuuuga trasa]

No i nie zapominajmy o Sianakach! Jedzie się ze Stuposian przez Muczne, Tarnawę do Beniowej [część drogą szutrową ] a potem na nóżkach do granicy i źródeł Sanu [jakieś 10km w jedną stronę]. Trasa raczej lajtowa, ale idzie się dłuuugo, więc zalecam wcześnie wyruszać.
mygosia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.03.2011, 19:51   #42
zibiano
 
zibiano's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,096
Motocykl: RD07a
zibiano jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 godz 44 min 29 s
Domyślnie

tak tak, te ostatnią tez bardzo polecam, oczywiscie nie można ominąć "grobu Hrabiny", po drodze można obejrzeć kawałek "gierkówki" bieszczadzkiej w srodku lasu aleja latarń i ciekawy rezerwat torfowisk .
to wogole ciekawe miejsce, np. tu najczęściej w kraju świeci słońce
a jeżeli sie poszczęści można spotkać bieszczadzkiego anioła .......
zibiano jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Gdzie warto się ubezpieczyć (OC) Niskers Inne tematy 59 07.05.2015 08:43
Maroko - gdzie warto jechać electro Przygotowania do wyjazdów 1 09.04.2013 10:01
Miejscówka w Bieszczadach Lukasz Przygotowania do wyjazdów 15 16.08.2011 10:53
Przejezdne dróżki w Bieszczadach petrosbike Przygotowania do wyjazdów 29 06.08.2009 00:40
Ciekawe miejscówki W Bieszczadach JarekAT Przygotowania do wyjazdów 20 06.08.2009 00:36


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.