Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.03.2013, 17:10   #21
Lewar
Niepozorny
 
Lewar's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wiocha na Jurze, bliżej Krakowa niż Częstochowy
Posty: 561
Motocykl: Bardzo stara Teresa
Lewar jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 20 godz 11 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Andrzej_Gdynia Zobacz post
To ma być Tajlandia. Z tego co wiem na południu faktycznie jest OK., ale nastraszono mnie że na północy w okolicach Chang mai widziane były jakies latajace potwory. Lewar... Wieska własnie przeczytała Twojego posta, teraz nie ma żadnych szans na "turystyczne" zwiedzanie Pattayi...
Dziękuję Ci bardzo "przyjacielu"...
Endrju. Przecież ONA i tak Cię nie do...opuszcza nawet na krok, więc jak najszybciej pozbądź się złudzeń że się puścisz gdzieś na boku zboku.
Pattayę sobie odpuść bo to co tam, to znajdziesz w każdym miasteczku, na każdej uliczce a nawet w hotelu, w którym będziesz spał ( polecam tzw. "Akwaria hotelowe")
Ja byłem też w Chiang Mai i w Chiang Rai, jeździłem na słoniach w dżungli i nie spotkałem pół zasuszonego komara. No, ale ja byłem w lutym a nie tak jak Ty oszczędnościowo w porze deszczowej
__________________
Moja jest tylko racja bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )
Kocham Łódź
Lewar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Poradnik mechaniczny szparaga. szparag Forumowy Mechanik 861 11.03.2020 22:43
Woda - jak pić, aby się dobrze napić (poradnik) chomik Przygotowania do wyjazdów 33 24.02.2013 23:59
Poradnik: Jak przetrwać na pustyni Elwood Kwestie różne, ale podróżne. 10 05.06.2011 22:07


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.