Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Samochód Forumowicza

Samochód Forumowicza Wszystko o wsparciu auta - zwłaszcza jak nim wozisz moto na garbie.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 12.02.2023, 10:50   #10
Grzechu2012
 
Grzechu2012's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Łomżewo
Posty: 908
Motocykl: AT-NAT
Przebieg: 80000
Grzechu2012 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 9 godz 43 min 29 s
Domyślnie

Generalnie podłoga, podszybie i znaczące elementy w bardzo ładnym stanie, niestety ktoś okrutnie spieprzył lakierowanie, dziury, poprószy, zacieki. Z daleka prezentuje się nawet ładnie ale z bliska trochę mniej. Na tym etapie odpuszczam lakierowanie, szlifuje smarki i zacieki. Polerka lakieru i woskowanie powinno lekko zamaskować niedoskonałości.
Przynajmniej na razie.

Największy problem jest z dostępnością części z tego rocznika niema co liczyć na nowe, jedynie tylko rynek wtórny i de tego w opłakanym stanie.
Poprzedni właściciel pomalował bordowe boczki na czarno i zmienił wykładzinę.
Udało mi się zdobyć bordową wykładzinę może nie w najlepszym stanie ale w miarę nadającą się do użytku, czekam też na komplet boczków. W tedy będzie już idealnie.

Z grubsza mam już ogarnięty środek i pierwsze jazdy testowe.
Niestety muszę jeździć na ssaniu bo jak zapinam bieg to auto gaśnie.
Obstawiam gaźnik bo mimo regulacji i mycia dalej świruje.

Jest tak że wyregulowałem obroty na biegu jałowym jakie 800-900obrotów
ale jak zapinam bieg to gaśnie. Przy zaciągniętym ssaniu na wolnych jest 2000 obrotów, a jak zapinam D to spada do 1100-1200 i da się normalnie jechać. Niestety obroty falują i w trasie jak dam w palnik to powyżej 100km/h dławi go i spadają obroty.
Poprzedni właściciel zeznaje że gaźnik nie trzyma ze starości parametrów. Temu może być problem.

Zamówiłem już webera 32/34, na dniach powinienem go dostać i zobaczymy jaki będzie tego efekt, jestem dobrej myśli.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 203dc710-8242-47b9-8ff6-84b90fb0e256.JPG (240.7 KB, 28 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_8235.jpg (1.05 MB, 25 wyświetleń)
__________________
www.grzechunakolach.pl
Grzechu2012 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.