Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 15.01.2023, 10:31   #1
Staszka


Zarejestrowany: Jul 2018
Miasto: Kraków
Posty: 3
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Staszka jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 godz 31 min 53 s
Domyślnie Maroko - 25.04 - 28.05, czyli wyjechać i niechętnie wrócić

Hej,

Choć na forum jestem od kilku lat, to jest to mój pierwszy post, więc witam!

Ale do rzeczy:

Jedziemy z kolegą do Maroko i szukamy 3ciego kierownika (we 3 wydaje się optymalnie). Wyjazd z Polski 25.04 powrót do Polski między 25-28.05. Tak, wyjazd na miesiąc i nie będzie krócej. Łącznie wyjdzie z 8000km.

Jedziemy na kołach do Genui, tam prom (wypłynięcie 27.04) do Tanger i tak samo wracamy z Maroka. Koszt promu ~1600PLN/os z moto w obie strony z kajutą.
Na samo Maroko mamy 24dni/4500km, plan mniej-więcej jak niżej. Chcemy też wjechać na Saharę Zachodnią (jest to opcja, zobaczymy jak będzie szło).

Do zobaczenia wszystko co się da, te znane i nie znane miejsca. Nastawienie na spanie pod namiotami (chyba, że kwatery będą tanie). W większych miastach robimy 1 dzień wolnego na zwiedzanie. Plan jest mocno elastyczny, przy takich wyjazdach trzeba czasem improwizować
Będzie offroad (myślę, że 40% czasu), ale pod średnio-ciężkie motocykle (Ja T7, kolega Tiger 800). Opony dualowe/kostki pasuje mieć.

Może ktoś będzie chętny i chciałby wybić z domu na dłużej (potrzeba wziąć 22dni urlopu)? Piszcie śmiało w przypadku pytań
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg plan trasy.JPG (69.3 KB, 36 wyświetleń)
Staszka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dwa tygodnie w deszczu a mimo wszystko trzeba tam wrocic. NORWEGIA 2016 Scorpi Trochę dalej 0 19.01.2018 22:05
2013 Maroko z plecakiem, czyli ile trampki dadzą rady. Cynciu Trochę dalej 103 17.06.2014 20:53
Maroko po taniości czyli moto na przyczepie. Szukamy chętnych przestępca Umawianie i propozycje wyjazdów 6 15.05.2014 09:14


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.