Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Hobby Forumowicza

Hobby Forumowicza Lubisz misie, kwiatki czy też inne dewiacje - to forum jest po to, abyś mógł się podzielić swoim hobby

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04.04.2024, 15:37   #1
Lucky Luke
 
Lucky Luke's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 2,760
Motocykl: RD04
Lucky Luke jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 18 godz 32 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wentylek Zobacz post
Zanim wykończą mnie korki, planuję zacząć śmigać na rowerze do pracy - ok. 5 km w jedną stronę. Wiem, że dystans jest to żaden, aczkolwiek większość mojej trasy leci pod górkę. Średnio mi się widzi wpadać do biura mokra jak szczur, a mycia i przebierania wolałabym uniknąć. Stąd pomysł, by kupić rower elektryczny.
Cześć , nie wiem jaką masz kondycję, jednak zalecam prawdziwy tradycyjny rower. 5km to chwila jazdy, elektryk nie mam sensu, nawet nie zdążysz się dobrze rozgrzać
Przez ponad dwa lata dojeżdżałem rowerem każdego dnia do pracy na podobnym dystansie i nie przypominam sobie abym się spocił kiedykolwiek. Więcej wiary we własne siły
P.S zamiast elektryka , dopasuj sobie fajny oddychający strój przeciwdeszczowy i koniecznie rower z błotnikami
__________________
WSK125>XL650V Transalp>XR650R>TE450>DR800big>XR750VAfrica Twin>XR400R>VFR800fi>TE450ie>Bandit1200S
Lucky Luke jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przyczepa do roweru walther_white Wszystko dla Afrykańczyka 14 25.07.2018 14:04
Szpej turystyczny do roweru Babel Szpej turystyczny - Produkty i Porady 39 31.03.2016 23:42
Transport roweru Andrez Inne tematy 8 31.08.2014 14:01


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.