Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.04.2023, 00:19   #1
Brzeszczot
 
Brzeszczot's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2019
Miasto: Leśna Dzicz
Posty: 546
Motocykl: KTM R
Przebieg: jest
Brzeszczot jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 54 min 23 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał bukowski Zobacz post
kolego tygrys 74 mają w górach solary i one im grzeją nawet zimo a wogle to z tym prądem nigdy nie wiadomo kolega sobie panele zamontował spaliła się chałupa a jego żona miała gacha na wsi no chłop pechowy był i jeszcze te solary roliczal dotacje same nieszczęścia tak to bywa jak się za dużo chce a od prądu to zdaleka zdemontował i ma spokój ni
gdy wincy


Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Zapomniałeś dodać ,że ta żona tego od spalonej chałupy co trzymał rower blisko lodówki i mu piwnicę glikolem zalało to puszczała się bez kompensacji a 🐅 dobrze prawi i idzie w tym tygodniu łeb w łeb z nieobecnym od dwóch dni kolegom . Wracając do tematu jeżeli pięć osób mówi ci że jesteś koniem to nie dyskutujemy tylko rozglądamy się za siodłem

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Brzeszczot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Fotowoltaika - ktoś jest na bieżąco? Ludwik Perney Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu 1814 Dzisiaj 02:09
Kolektor słoneczny do grzania ciepłej wody użytkowej Widmo80 Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu 50 03.11.2021 20:29


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.