Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Układ elektryczny i zapłonowy

Układ elektryczny i zapłonowy Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, tripmastery, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 24.08.2021, 14:38   #1
Adam93


Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 46
Motocykl: RD03
Adam93 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 12 godz 11 min 15 s
Domyślnie Świeżo zakupiona Afryka i problemy

Witam, od niedawna posiadam prawo jazdy i tydzień temu zakupiłem pierwszy motocykl jakim jest Africa RD03 z 88r.
Przejechałem nia okolo 200km, Ładnie odpalała, "na strzała", wróciłem z pracy wszystko było OK, odstawiłem moto i następnego dnia się zaczęło... Afryka już nie odpala!! Kręci rozrusznik i na tym koniec, na samym początku zagadała jeszcze ledwo co na ssaniu, niskie obroty bez reakcji na manetke po czym zgasla i koniec.
Myślałem,że to może przez niski poziom paliwa ale dolałem 5l i bez zmian, do tego naładowałem ponownie akumulator, przelacznik jest na "RUN", świeca sucha i nowa, poprzedni wlasciciel twierdzi ze czyscił oraz wymienial elementy w gaźniku...
Pomozcie gdzie dalej szukac przyczyny oraz co sprawdzac?
Jestem zielony w mechanice gdyz jest to moj pierwszy motor ale chetnie sie naucze gdyz do najblizszego serwisu mam bardzo daleko
Adam93 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Typowe problemy NAT adoado0 CRF 1000 L 41 29.01.2018 18:21
Problemy z ssaniem myku Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki 20 26.07.2013 21:08


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.