Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Uklad paliwowy i wydechowy

Uklad paliwowy i wydechowy Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, , tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki, pompy paliwa elektryczne i podcisnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 22.08.2011, 23:06   #10
baggins
 
baggins's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 404
Motocykl: KTM 640 advR
Przebieg: rosnący
baggins jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 3 dni 3 godz 53 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał everybike Zobacz post
"Jeżeli przed wymianą działało a po wymianie już nie to na pewno gdzieś popełniłeś błąd. Odlutuj przewód który musiałeś przelutować do nowych styków i sprawdź czy nie ma tam jakiegoś zwarcia do masy pompy , sprawdzaj przy rozwartym styku.Zwarcia nie powinno być."

Przed wymianą działało ...... aż przestało

Zmieniłem styki jak już doszedłem ,że to wina pompy ( moto nie chciało pracować - na razie podłączyłem grawitacyjnie - już 300km tak zrobiłem i jest OK tylko wcześniej tankuje po prostu ) .
Dodam ,że stare są dosyć mocno wypalone ale zdaję się ,że nadal dają styk .

I stąd moje pytanie : Czy zdarzyło Wam się ,że w pompie zepsuła się 'pompa' a nie tylko wypaliły styki ?
Mnie, dzisiaj. Styki wymienione wiosną, na tourmaxowe plus płytka (ale nie u źródła wymiana, mój błąd). Pompa gorąca jak piekarnik, potam zagadała, pojechała 800m i znowu crash.
PS. Już wiem co zrobię, potem opowiem — jadę do R2D2 z pompą, płytką i "siezobaszy"
__________________

Ostatnio edytowane przez baggins : 23.08.2011 o 14:36
baggins jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przeróbka pompy paliwa bez przekaźnika, 2 elementy, działa :) pekos1988 Uklad paliwowy i wydechowy 23 19.03.2013 21:26
O-ring pompy paliwa banditos Uklad paliwowy i wydechowy 1 26.03.2011 12:05
czy to przekaźnik pompy paliwa? MChmiel Układ elektryczny i zapłonowy 4 04.05.2010 22:33


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.