Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Regularne czynności serwisowe

Regularne czynności serwisowe Wymiany: płynu hamulcowego, chłodniczego, oleju silnikowego i w zawieszeniu, filtrów, opon, zębatek i łańcuchów, świec. Regulacje: zaworów, gaźników, łańcuchów, łożysk główki ramy, świateł. Kontrola: opon, linek, akumulatora, łożysk, przygotowanie do sezonu i do zimy, smarowanie elementów.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 11.06.2010, 18:34   #33
nicek27
 
nicek27's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Frankfurt/M
Posty: 987
Motocykl: Elefant 944ie
Przebieg: 54420
Galeria: Zdjęcia
nicek27 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 12 godz 4 min 21 s
Domyślnie

Ja już się z tym uporałem. Same ciekawostki jak to u mnie. Miałem śruby od składu coś o 3 obroty za mało wykręcone. Gdy je wykręcałem, obroty wcale mi nie wzrastały, no to colortune. Ustawiłem jak pisało na stronie, jazda próbna. Reakcja na gaz super,nie szarpie, nie strzela, ale wolne obroty dalej wysokie. Myślę spróbuje obniżyć. Wykręcam śrubę NIBY od wolnych, a tu mi obroty wzrastaja.. mówie co d k..? Pomyliłem się i kręciłem śrubą od synchro.. Ustawiłem na poprzedni stan, śrubą już od obrotów zjechałem na 1250, przegazówka, obrotki pięknie schodzą do odpowiedniego poziomu. Więc u mnie po problemie. Sam nie wiem jak to zrobiłem. To chyba od tej pomyłki ze śrubą od synchronizacji.?
nicek27 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
RD04- śruby składu mieszanki i wycieki z gaźników giblas Uklad paliwowy i wydechowy 45 28.03.2019 09:58
regulacja mieszanki - faq? Evvil Uklad paliwowy i wydechowy 5 09.09.2012 15:38
Ustawianie poziomu paliwa w komorze pływakowej rd03 Fihu Uklad paliwowy i wydechowy 7 08.02.2012 12:15
Regulacja, ustawianie swiatel Poncki Regularne czynności serwisowe 16 02.09.2008 15:02


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.