Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Lejdis

Lejdis Motocykl + kobieta, czyli wszystko co może być związane z tym duetem

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08.04.2010, 14:33   #21
wojtek II
 
wojtek II's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: wa - wa
Posty: 526
Motocykl: DR 650, KTM 990
wojtek II jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 godz 31 min 39 s
Domyślnie

Potwierdzam opinnię przedmówcy na temat kurtki, mam taką samą i deszczu się już nie boję. Jak jest wysoka temperatura na +, to troszeczkę grzeje, ale co tam.
Jak któraś z Pań potrzebuje spodnie Hein Gericke to akurat mam takie jedne na sprzedaż.
Kupiłem dla swojej piękniejszej połówki ale niestety trochę zły rozmiar.
Zapraszam.

http://www.allegro.pl/item988407090_..._gore_tex.html
wojtek II jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.04.2010, 06:38   #22
sarah5


Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 6
Motocykl: RD03
sarah5 jest na dystyngowanej drodze
Online: 41 min 10 s
Domyślnie

hej Dziewczyny. Jestem tu całkiem nowa i mam problem. Jestem w trakcie kompletowania ubioru i spośród miliona kurtek ktore ogladalam i mierzylam zostaly dwie, mianowicie Modeka Virginia Lady oraz Alpinestars T-GP Plus. Błagam powiedzcie mi cos o nich. nie chodzi mi tu o cene czy firme tylko o moje bezpieczenstwo i ogolne uzytkowanie. jesli cos wiecie na temat tych kurtek to odezwijcie sie. podaje w razie czego linki do obu:

modeka:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=994560663

alpine:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=995378725

Poprawiłem linki, zapraszam do powitalni. Niech będzie, że admin nie tylko ściga handlarzy na forum

Ostatnio edytowane przez laska : 23.04.2010 o 09:58 Powód: Poprawione linki
sarah5 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.04.2010, 08:45   #23
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 20 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sarah5 Zobacz post
podaje w razie czego linki do obu:

modeka:
http://allegro.pl/item994560663_mot...

alpine:
http://allegro.pl/item995378725_alp...
Linki są coś nie teges. Musisz poprawić.
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.04.2010, 01:56   #24
sarah5


Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 6
Motocykl: RD03
sarah5 jest na dystyngowanej drodze
Online: 41 min 10 s
Domyślnie

chyba juz jest teraz w porzadku
sarah5 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.04.2010, 02:20   #25
elutka
 
elutka's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa/Dworzec Centralny
Posty: 408
Motocykl: nie mam AT jeszcze
elutka jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 4 godz 22 min 48 s
Domyślnie

Cześć Sarah5,
proponuję przenieść dyskusję o ciuszkach do wątku "Ubiór Motocyklistki" tam będzie bardziej na temat;
cieszę się, że mamy nową koleżankę - fajnie będzie jak "ogłosisz" to w naszej babskiej powitalni - zapraszam
__________________
Im więcej posiadamy radości, tym doskonalsi jesteśmy (B.Spinoza)
elutka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.04.2010, 10:42   #26
sarah5


Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 6
Motocykl: RD03
sarah5 jest na dystyngowanej drodze
Online: 41 min 10 s
Domyślnie

elutka my chyba jestesmy w ty watku powitalnie juz odwiedzilam, dzieki
sarah5 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.04.2010, 04:37   #27
elutka
 
elutka's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa/Dworzec Centralny
Posty: 408
Motocykl: nie mam AT jeszcze
elutka jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 4 godz 22 min 48 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sarah5 Zobacz post
elutka my chyba jestesmy w ty watku ...
Tak tak - dzięki "wyższej mocy sprawczej" po moim postulacie, Twój post został przeniesiony tutaj z moim z tematu "Powrót do formy" gdzie go wpisałaś; mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko - to są zwykłe działania porządkowe - taka rola "funkcyjnych" pilnować - żeby tematy się "kupy trzymały".
Na Forum często jest tak, że wielość wątków nie zawsze pozwala trafnie wstrzelić się w temat, szczególnie na początku zanim się nowy forumowicz ze wszystkim zapozna. A jest tego trochę - zapraszam do lektury - mam nadzieję, że Cię nie odstraszy i zostaniesz nami na dłużej

Co do kurtek to trudno mi się wypowiedzieć (nie miałam nigdy ani jednej ani drugiej firmy), ale:
- odradzam kupowanie ciuchów przez internet - chyba, że wcześniej masz okazję wybraną rzecz przymierzyć (np. w sklepie z moto lub na bajzlu) i wiesz, że będzie ok - rozmiarówka jest różna w różnych firmach a i fason, rodzaj protektorów i grubość materiału też mają znaczenie - kurtki męskie zwykle kiepsko leżą na kobitkach (szczególnie tych co mają czym oddychać) zwykle też mają więkzsze protektory niż damskie (szczególnie a plecach) i nawet jak dł. rękawa dobra to reszta często jest zbyt duża ;
- nie ma ciuchów idealnych - odpowiedz sobie na pytanie do czego tzn jakiej jazdy ich potrzebujesz, np. lans, teren, turystyka... - i szukaj pod tym kątem;


np z podanych przez Ciebie w mojej ocenie:
  • ta Alpinestars nadaje się do lansu;
  • ta Modeka do niedalekiej turystyki (jej "+" to wypinana membrana, fason kobiecy, relatywnie niska cena "-" podobno Modeki (szczególnie z niższej półki) przemakają (ale można zakładać deszczówkę) i nie są zbyt trwałe (ale pytanie jak intensywnie będziesz jeździć)
może inne koleżanki coś więcej podpowiedzą?

Na pocieszenie przyznam, że obecne ciuchy to mój 4 zakup (poprzednie 3 mam do sprzedania ale znajomym nie polecam)
__________________
Im więcej posiadamy radości, tym doskonalsi jesteśmy (B.Spinoza)
elutka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.04.2010, 11:28   #28
sarah5


Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 6
Motocykl: RD03
sarah5 jest na dystyngowanej drodze
Online: 41 min 10 s
Domyślnie

dzieki bardzo za pomoc na pewno mnie nic nie odstraszy a wrecz przeciwnie z kurtkami jest tak ze nie kupuje przez internet bo nie znam swojego rozmiaru dokladnie itd dlatego wole sklep a poza tym zawsze mozna jakis rabat dostac no nic, moze jeszcze ktos mi cos podpowie
sarah5 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.05.2010, 02:25   #29
burja
 
burja's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: już chyba czas pisac-3miasto:)
Posty: 32
Motocykl: Transalp
Przebieg: realny
burja jest na dystyngowanej drodze
Online: 23 godz 13 min 14 s
Domyślnie

hej Sarah miło Cie poznac ja mam Virginie Lady i...pewnie jak wszedzie-sa plusy dodatnie i plusy ujemne dodatnie-fajnie wykonczona-gl. bzdury typu-kryte zamki w kieszeniach,wykonczenie podpinki, zamek do spodni na rozciagliwym materiale(potem nie ciagnie), zameczki na tzw biodra z boku itd,no i jako jedna z nielicznych damskich ktore mierzylam(z wylaczeniem rózowych pasuje na babska sylwetke-znaczy sie nie odstaje na plecach, nie przemaka-40 min deszczu i nic-przynajmniej narazie-choc narazie tez jest nowa, dosc przewiewna, mozna wypiac tez membrane wiec w lecie nie ma tragedii (jak na czarna kutrke-szkoda ze nie ma jasnych). poza tym-cena-da sie przezyc, serwis gwarancyjny-bez problemu, nadaje sie nie tylko na wyprawe po bułki do sklepu ale troche dalej tez (np do hipermarketu za miastem),posiada normalnej grubosci cordure-a nie polowe cienszą-zalozenie ze kobita bedzie kierowca, nie tylko pasazerem-sposrod wszystkich modeli damskich modek chyba tylko 2(!!) sa szyte z takiej cordury, pozostale to modele dla motoladyplecak..plusy ujemne-po 3cim uzyciu juz musialam sobie sama doszyc odpruwajacy sie rzep na rekawie, ponoc urywaja sie plastikowe pierdzielniki od zamkow, nie daj sie nabrac na "kurtke dopasowana" !! bo faktycznie-kupisz rozmiar ktory normalnie nosisz, pasuje idealnie nic nie odstaje, wygodnie ale.. potem okazuje sie nie wcisniesz pozniej pod nia nic z wyj. dopasowanej koszulki... ja własnie kupilam swoj rozmiar i.. na jesien/zime musialam kupic druga, ktora wprawdzie odstaje na plecach ale pod ktora zmieszcze 2 polary poza tym dopiero jezdzac w tej drugiej doszlam do wniosku ze w Modece wlasciwie nie ma kieszeni-dokladniej sa ale trzeba miec duzy zapas cierpliwosci zeby z nich korzystac(no moze z wyjatkiem wewnetrznej). jest jeszcze jeden plus dodatni-nie jest rozowa i chyba moge ja nazwac-nawet ładna to chyba tyle-powodzenia-zakup ciuchów przynajmniej u mnie okazal sie trudniejszy niz zakup motocykla, ale da się-spokojnie
burja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.05.2010, 15:27   #30
sarah5


Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 6
Motocykl: RD03
sarah5 jest na dystyngowanej drodze
Online: 41 min 10 s
Domyślnie

dzieki Ci sliczne burja nareszcie doczekalam sie odpowiedzi od kogos kto ma i uzywa chocby jedna z nich jasne ze sa plusy i minusy, swiadoma jestem tego. chyba jednak ciagnie mnie do kupna virgini. dla mnie liczy sie w niej to (czego nie znalazlam w wielu ktore mierzylam) ze jest troche dluzsza z tylu co pozwala w niej wyskoczyc na krotsze przejazdki np. po zakupy za miasto hehe, bez dopinania spodni. dla mnie jest to tez o tyle wazne ze jezdzac czasem jako plecak z chlopakiem ja musze sie bardziej nachylac niz przy jezdzie jako kierowca. takze sklonie sie chyba wlasnie do tego wyboru jeszcze raz dzieki za pomoc i do zobaczenia w trasie
sarah5 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.