Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Hamulce, kola, opony

Hamulce, kola, opony Montaż, demontaż i kontrola takich elementów jak: klamki, pompy hamulcowe, tarcze, klocki, zaciski, przewody hamulcowe w oplocie i bez, koła, felgi, szprychy, opony i łożyska.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 17.06.2011, 12:14   #1
yakuzsa
 
yakuzsa's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Siedlce okolice
Posty: 83
Motocykl: Iz49, K750,XT350,MZ,SHL,WSK
yakuzsa jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 31 min 49 s
Domyślnie Cintinental Escape tył moja opinia

witam, witam.opisze moja sytuacje posiadałem założoną oponę Conti escape tył w Africa Twin, opona była pęknięta tzn posiadała nacięcie na środku o długości ok 4 cm i głębokości ok 5 mm. pojechałem na przegląd motocykl przeglądu nie przeszedł bo opona nacięta, dobra myślę kupie nowa opona trudno, kupiłem znowu tego Continentala bo tani myślałem (ok 90 GBP za nowa oponę )zakładam w warsztacie jest ok myślę . Po około 500 km przeglądam oponę która niedawno założyłem w warsztacie i patrze i ZNOWU!! OPONA NACIĘTA W TAKI SAM SPOSÓB!!!!. Pytam sie co jest? moto na autostradach tylko w tych kapciach na dobrych drogach, jestem zawiedziony jakością opon i nie polecam mimo ze na asfalcie wolno schodzą. Mozę pomęczę jakiegoś dystrybutora albo producenta, to tyle życzę udanego dnia. Pawel

Ostatnio edytowane przez yakuzsa : 17.06.2011 o 12:27
yakuzsa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Poradźcie Heidenau K60 scout czy Conti escape ? Genek Hamulce, kola, opony 44 06.06.2014 10:12
Spodnie DAKAR- moja opinia ;) wasilczuk Inne tematy 25 12.03.2012 20:33


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.