Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24.01.2009, 10:03   #1
Zając


Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Szczecinek
Posty: 134
Motocykl: RD07
Zając jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 13 godz 24 min 56 s
Domyślnie Opowieści dziwnej treści...

Opowieść jest na faktach autentycznych. Jeśli coś zmyśliłem to bodajbym gumę w Afri złapał.
.... Dawno, dawno temu wczesną wiosną w piękny niedzielny dzień wybrałem się z kumplem do lasu, w poszukiwaniu poroży jelenia - dwoma motocyklami. Ja WSK 125, kumpel MZ 250. Jeździmy po leśnych drogach, kumpel jedzie pierwszy (bo to taki typ, co nie może jechać z tyłu). Gdybym miał szybszy motocykl i był większym wariatem niż on, to po wypróbowaniu wszystkich możliwych chwytów na wyprzedzenie mnie i gdyby mu sie nie udało, to pewnie rzuciłby motocykl na ziemię, siadł w rowie i płakał . Więc jak to zawsze bywało - jechał pierwszy, a ślepy to on nie jest i znalazł przy drodze poroże. Wsadził zdobycz za kurtkę i pojechaliśmy dalej. Minęliśmy się z jednym samochodem - nie lubię samochodów w lesie, jeżdżą za wolno i zajmują za dużo miejsca. Stanęliśmy na polanie, pochodziliśmy i stwierdziliśmy, że jedziemy dalej. Mieliśmy podjechać pod sporą górę, pod którą wyciągali drewno i bardzo ją zryli. Odpaliłem WSK-ę, jedyneczka i jadę. A kumpeli kopie.., kopie..., kopie... i nie może odpalić MZ-ki. Zerkam w lusterko i widzę kupę niebieskiego dymu. Koleś wyrywa do przodu. Ja zaczynam podjeżdżać pod górkę, koleś zawzięcie mnie goni. Pod górką włożył kask i był już przy mnie. Podbiło mu przód do góry, jak opadł, to z kolei wybiło tył.Trochę go wykręciło, zniosło w lewo i zaliczył pierwsze drzewo, które rosło najbliżej drogi . Na tym odcinku wszystkie drzewa rosą 4 m od drogi, tylko jedno jedyne rosło niecały metr od drogi i On je znalazł. Myślę... zabił się. Ale nieeee, ale nieee, leżał na ziemi i wrzeszczał, żebym zdjął mu motor z nogi - uufff -Kolega żyje. Wstał, pokręcił się wokół i zobaczyliśmy, że od pasa po kolana zalany jest krwią.Kumpel się odwrócił, rozpiął spodnie, zapiął i siadł blady na ziemi. Powiedział, że rozpruł se WORA rogiem. Nie wiedziałem czy się śmiać, czy płakać. Zaczął dziwnie wyglądać jakby chciał zemdleć. I dostał kilka razy po pysku - co przy tej okoliczności było dla mnie nawet przyjemne. Do najbliższej cywilizacji było ponad 10 km. Gościu ma 190 cm i ważył jakieś 90 kg. Stwierdził, że jakoś pojedzie... i pojechał.W szpitalu leżał z 5 dni, to był najgorszy czas w jego życiu. Najgorsze były zmiany opatrunków. Jak do innych z sali przychodziły stare wygi, to do niego 3-4 pielęgniareczki - leżał z gołą dupą pod prześcieradłem. Przy opatrunkach siostra łapała za fajfusa i odsuwała to w lewo to w prawo, żeby dojść w odpowiednie miejsce z opatrunkiem, to podłączała jakieś rureczki, to woreczki. Wszystko skończyło się OK, jednak do dziś mi nie wybaczył, że go w tamtym lesie wyprzedziłem i że nastrzelałem go po gębie.
Zając jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.01.2009, 10:41   #2
Reinchardt
RENIA
 
Reinchardt's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Lubartów
Posty: 406
Motocykl: RD07a
Galeria: Zdjęcia
Reinchardt jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 22 godz 11 min 59 s
Domyślnie

Jaki wniosek? Nie wkładaj zrzutów pod kurtke bo Ci moze jajka urwać A tak na poważnie to troche średnio przyjemna sprawa. Mam nadzieje ze kumpel wyzdrowiał i jest pełnosprawny
__________________
Rain chaser
Reinchardt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.01.2009, 11:56   #3
Maciej


Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 250
Motocykl: nie mam AT już
Maciej jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 8 godz 19 min 8 s
Domyślnie

o ja pierdziele to to musi boleć
działa mu ten sprzęt?
Maciej jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.01.2009, 13:23   #4
tomekc
 
tomekc's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Tuchów / Redditch
Posty: 615
Motocykl: nie mam AT jeszcze
tomekc jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 17 godz 22 min 59 s
Domyślnie

mimo wszystko historia z "happym endem"!
tomekc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.01.2009, 14:26   #5
ferdek
 
ferdek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Białystok
Posty: 1,436
Motocykl: Honda Africa Single
ferdek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 dni 21 godz 10 min 47 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maciej Zobacz post
o ja pierdziele to to musi boleć
działa mu ten sprzęt?
No przecie napisał, że jeszcze na nim do szpitala pojechał. MZ-ka to mocny sprzęt hehehe
ferdek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.01.2009, 14:37   #6
Maciej


Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 250
Motocykl: nie mam AT już
Maciej jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 8 godz 19 min 8 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ferdek Zobacz post
No przecie napisał, że jeszcze na nim do szpitala pojechał. MZ-ka to mocny sprzęt hehehe
Nie chodziło mi o MZ-tkę
Maciej jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.01.2009, 16:46   #7
Zając


Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Szczecinek
Posty: 134
Motocykl: RD07
Zając jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 13 godz 24 min 56 s
Domyślnie

Z kumplem wszystko jest ok, Ma żonę i córkę - czyli jak się domyślam wszystko działa sprawnie. Trzeba uważać na każdym kroku, nigdy bym nie przepuszczał że piękny niedzielny dzień tak się skończy
Zając jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.