Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.05.2018, 23:36   #11
ArtiZet
 
ArtiZet's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: akalicy stolicy
Posty: 3,235
Motocykl: była 7-ka, jest 3-ka
Przebieg: 90+
ArtiZet jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 10 godz 35 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał motif Zobacz post
Koleżanka z urzędu skarbowego powiedziała mi że liczba donosów jest zastraszjąco duża...
A to i do US można na sąsiada donieść
ArtiZet jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.05.2018, 23:40   #12
voxan69
 
voxan69's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Sanok
Posty: 2,022
Motocykl: EXC, ST 1300
Przebieg: rośnie
voxan69 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 7 godz 59 min 52 s
Domyślnie

Wszedzie mozna. Teraz sie nie donosi teraz sie zawiadomia zreszta uprzejmie. Tylko jeszcze chyba w nadzorze budowlanym jest tak, ze jezeli jest anonim to nie musza nic robic. Bohater musi sie podpialem i jest wzywany na zeznania.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
voxan69 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.05.2018, 00:42   #13
AfroMan

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Opole
Posty: 242
Motocykl: RD07a
AfroMan jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 22 godz 53 min 51 s
Domyślnie

Tak mi się skojarzyło

https://demotywatory.pl/3385187/Zbieraj-Punkty
AfroMan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.05.2018, 01:40   #14
Luti


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Reszel
Posty: 565
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Luti jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 2 godz 38 min 8 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ArtiZet Zobacz post
A to i do US można na sąsiada donieść
Teraz się nie donosi. "Tera" się sygnalizuje. Wiadomo jak to w EU.
Luti jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.05.2018, 08:49   #15
Mhv
Michał
 
Mhv's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Siedlce-Warszawa
Posty: 2,132
Motocykl: RD07a
Przebieg: do neg.
Mhv jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 dni 16 godz 36 min 31 s
Domyślnie

Och jej..jakie oburzenie. Co do parkowania, to może przesada, ale są rzeczy naprawdę niebezpieczne które ludzie niestety robią na drodze i to powinno się zgłaszać wg mnie.
....rozumiem że jazda na czerwonym też jest ok..mnie taki jeden co przejechał na czerwonym o mało nie zabił, dosłownie pół sekundy brakowało, ruszyłbym na zielonym odrobinę wcześniej..a jakby jakieś dziecko weszło na drogę to co?
Jeżdżę czasem autostradami A2 i A1 i co niektórzy debile tam wyprawiają woła o pomstę do nieba..ostatnio SAM się zastanawiałem czy tego nie nagrywać i nie publikować/przesyłać gdzieś.....
Jak jestem w mniejszym mieście (Siedlce) to tego nie widać, ale w Warszawie, a już szczególnie na autostradzie - dramat.

Żeby nie było, jeśli chodzi o główny wątek to uważam że jest to chore że właściwie nie można się bronić a policja karze z automatu.
Mhv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.05.2018, 09:54   #16
colles


Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: Jaworzno
Posty: 333
Motocykl: CRF1000l
colles jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 16 godz 28 min 35 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mhv Zobacz post
Och jej..jakie oburzenie. Co do parkowania, to może przesada, ale są rzeczy naprawdę niebezpieczne które ludzie niestety robią na drodze i to powinno się zgłaszać wg mnie.
....rozumiem że jazda na czerwonym też jest ok..mnie taki jeden co przejechał na czerwonym o mało nie zabił, dosłownie pół sekundy brakowało, ruszyłbym na zielonym odrobinę wcześniej..a jakby jakieś dziecko weszło na drogę to co?
Jeżdżę czasem autostradami A2 i A1 i co niektórzy debile tam wyprawiają woła o pomstę do nieba..ostatnio SAM się zastanawiałem czy tego nie nagrywać i nie publikować/przesyłać gdzieś.....
Jak jestem w mniejszym mieście (Siedlce) to tego nie widać, ale w Warszawie, a już szczególnie na autostradzie - dramat.

Żeby nie było, jeśli chodzi o główny wątek to uważam że jest to chore że właściwie nie można się bronić a policja karze z automatu.
Zgadzam się w 100% . To co część kierowców teraz wyprawia jest po prostu chore i niebezpieczne. Dla własnego bezpieczeństwa zamontowałem kamerę po tym jak gość przeleciał na czerwonym i urwał mi przód samochodu.
Oczywiście wszystko powinno mieć swój umiar, więc takie wysyłanie zdjęć bo ktoś nie zostawił 1.5 m na chodniku a 1,45 jest też idotyzmem.
colles jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.05.2018, 11:40   #17
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,378
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 29 min 2 s
Domyślnie

nie chodzi mi o radę jak uniknąć mandatu czy coś podobnego, uważam że jak się należy to należy proste!.

Aktualnie sprawa wygląda następująco.

chodnik ma 2.2m, plus 2m mojego prywatnego chodnika na całej długości działki, stanowi to 4.2m miejsca dla pieszych, problem w tym, że nikogo nie interesuje, że tam jest 4.2 bo właściwy chodnik ma 2.2m i jak postawisz auto to musisz stanąć tak aby zostało go 1.5m

dla mnie to żenada, i dlatego zastanawiam się czy sąd może stwierdzić iż piesi mają w tym miejscu kupe miejsca i mogą swobodnie korzystać z części prywatnego chodnika. Po prostu przepisy czegoś takiego nie uwzględniają ale miejsca jest dość

Ostatnio edytowane przez mdxmd : 30.05.2018 o 23:34
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.05.2018, 11:40   #18
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szok Zobacz post
Dżizas! Dokąd ten świat zmierza Jakieś skrzynki donosów? Co to k..wa jest? Żeby nie można było zaparkować samochodu pod własnym domem? Cytując klasyka "permanentna inwigilacja" Współczuję
Ja wiem, że są upierdliwe mendy, którym wszystko przeszkadza i tych z poczuciem duszy szeryfa nie kumam ale taki przykład z niemal każdego dojazdu do roboty:

Kiełczów pod Wrocławiem, 50kmh, wyniesione trzy przejścia w okolicy szkoły, dalej w kierunku wrocka dwa przedszkola przy drodze i co 80-100m przejścia dla pieszych plus wyjazdy z osiedli. Mi się nie spieszy i jadę jak trzeba - kolesie ciągną tam rano i stówą lecąc po dwóch przejściach na raz.
Liczmy: wyprzedzanie na przejściu 11pkt o ile mnie pamięc nie myli, przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym lekko o 40kmh. to kolejne 5 pkt.
Jedno takie zdjęcie to utrata prawka i jak Boga kocham - gdybym miał kamerę to wysłałbym tam gdzie trzeba bo ch..ja nauczysz tylko kasą i pałą w łeb.

Dodam, że większość z nich spotykam w korku 4km dalej.

Co do tematu wątku to żadaj wydania foty i albo jesteś na prawie albo nie - mówienie, że zostawiłeś wystarczająco miejsca chyba nic tu nie da

m
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.05.2018, 13:42   #19
Aras
 
Aras's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Łódź
Posty: 112
Motocykl: RD02
Aras jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 16 godz 58 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał voxan69 Zobacz post
Nagrywa z okna ciagle i pozniej selekcjonuje przejezdzajacych na czerwonym swietle.
A to drań! Bezczelnie nagrywa przejeżdżających na czerwonym świetle! Jak śmie? Nie ma na takiego łobuza paragrafu?
Cytat:
Napisał voxan69 Zobacz post
Facet sie nudzi i nic mu nie mozna zrobic.
A co chciałbyś mu zrobić?
Aras jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.05.2018, 13:44   #20
Ludwik Perney
 
Ludwik Perney's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 1,369
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Ludwik Perney jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 7 godz 40 min 55 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
Mi się nie spieszy i jadę jak trzeba
znamienne

Wracając do meritum wątku: nie wyobrażam sobie zapłacić mandat na który nie zasłużyłem... to jak nadstawić komuś dupsko tak dla świętego spokoju, bo ktoś chce z dupska skorzystać, bo brak sił, na tłumaczenie, ze nie ma się ochoty na męski stosunek analny

Półtora roku temu w pośpiechu zaparkowałem na placu w centrum Bielska na miejscu dla taksówek. Wyszedłem na równo 11 minut. Wszystkie miejsca parkingowe były zajęte, plac dla taxi zupełnie pusty. Przy moim samochodzie stała straż miejska. Zdziwiłem się, ze nie zauważyłem, ze to miejsca dla taksi, okazało się, że znak jest za ośnieżonym drzewem i jadąc nie mogłem go zobaczyć. Mandatu nie przyjąłem, po kilku miechach dostałem wezwanie do sądu i po może 20 minutach rozprawy wyszedłem z wyrokiem orzekającym moją wygraną
Amen
Ludwik Perney jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Mandaty za parkowanie - kiedy przedawnienie hubert Inne tematy 20 16.04.2011 09:52
Czy ktoś wie na jakich zasadach Inspekcja Transportu Drogowego będzie wystawiała mandaty ? slawo Inne tematy 14 04.01.2011 18:38


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.