Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 24.04.2017, 20:31   #1
mototraper
 
mototraper's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2016
Miasto: Skawina
Posty: 16
Motocykl: Nowa Africa Twin
mototraper jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 10 godz 1 min 43 s
Domyślnie HISZPANIA 19 - 30 czerwiec 2017 - zapytanie

Nie wiem czy dobrze zaczynam temat (w razie czego proszę.go przenieść gdzie trzeba), ale zbieram informacje na temat Hiszpanii. Wiem, że tu się.ogłasza planowane i proponowane wyjazdy, ale nie wiem gdzie pytać o rady. Stąd pytam tu. W terminie 19 VI - 2 VII 2017 będę w Hiszpanii. I chciałbym tam trochę.pojeździć.na moto, no i pooglądać kraj. Dlatego pytam Was co tam warto zobaczyć? Od razu zaznaczam, że nie interesuje mnie ŻADNE miasto typu Barcelona, Sevilla, Madryt i w ogóle żadne miasto, które ma więcej niż 10 tys mieszkańców. Interesują mnie tylko atrakcje których nie oferują biura podróży. Nie mam zamiaru stracić cały dzień grzejąc się w korkach Barcelony, by zwiedzić Sagrada Familia na motocyklu, gdy mogę to zrobić na długim weekendzie lecąc samolotem lub klimatyzowanym autokarem na byle pielgrzymce. Chciałbym zobaczyć raczej takie miejsca, w które zwykli (masowi) turyści nie docierają tłumnie (coś.typu "ścieżka króla w górach Malagi" lub "Castellfollit de la Roca"). Mile widziana jakaś dzika plaża na krótki wypoczynek (Tylko niewielka! Nie typu Costa Brava!). Jeśli ktoś odbył kiedyś.podobną podróż lub chociaż kilka takich miejsc zna, to proszę o namiary. Oczywiście trochę już.internet przeszukałem, ale ciekawych miejsc nigdy dosyć... Z góry dziękuję.
mototraper jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Enduro Pohulanka 29.04.2017 - 01.05.2017 wojtekm72 Imprezy forum AT i zloty ogólne 53 28.05.2017 21:49
Bałkany 2017 - maj/czerwiec adoado0 Umawianie i propozycje wyjazdów 37 19.05.2017 12:38
Szuter party 1-4 czerwiec 2017 Kaszuby marekw Imprezy forum AT i zloty ogólne 0 18.01.2017 19:04
zapytanie do drukarzy... ex1 Inne tematy 14 23.08.2013 16:53


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.