Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17.02.2010, 22:08   #21
HBRT
Hubert
 
HBRT's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 175
Motocykl: R1200GS
Galeria: Zdjęcia
HBRT jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 9 godz 43 min 36 s
Domyślnie

Next22,
To tylko 4 browarki na rok sobie odpuscisz a ile ciekawego tu znajdziesz... dzis serwer juz ledwo zipial pare razy wiec sam widzisz... no ale jak kto woli.
Pzdr
HBRT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 22:35   #22
voytas
 
voytas's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: depresja Gdańska
Posty: 505
Motocykl: XL600V
voytas jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 5 dni 15 godz 18 min 33 s
Domyślnie

Przez przypadek zajrzałem dzisiaj do shout boxa i jak przeczytałem o co kaman to moją pierwszą reakcją było wykonanie przelewu z extra składką na 2011r.
Przecież nie jeździmy teraz motocyklami więc ci koledzy którzy mają stały dochód mają wolną kasę nie wydając np na benzynę do maszyn.
Wg mnie po pierwsze pomóc a potem znaleźć wyjście, a nie wytykać że tutaj jest coś nie tak i dlatego szkoda kasy.
Może mi się gwiazdka nie wyświetla ale w zeszłym tygodniu puściłem składkę za ten rok.
A teraz w stylu dupolizostwa:
jest mi niezmiernie miło być członkiem tego forum [ choć niezbyt aktywnym ponieważ nie mam doświadczeń (jeszcze) którymi mógłbym się dzielić],
czytanie relacji z wypraw (nawet tych bliskich) i przygotowań jest najlepszym sposobem na spędzanie zimowych wieczorów,
a Wasze przekomarzania - palce lizać!
Jak dla mnie pożałowanie trzech dych to piaskownica (bez urazy)
__________________
jak nie teraz to kiedy?
voytas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 22:35   #23
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,031
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 4 dni 3 godz 7 min 59 s
Domyślnie

tak dokładnie to poniżej 9 groszy za dzień (30zł : 365dni)
ale skoro nie czujesz fazy czy ci się nie podoba my cie nie zmuszamy spotkasz sie z tym ze będziesz miał mniejszy dostęp
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 22:46   #24
zbyszek_africa
księgowy...
 
zbyszek_africa's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Radom/Rzeszów
Posty: 1,472
Motocykl: KTM LC8 990 Adv.S 08' E-bike CUBE Fox full
zbyszek_africa jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 14 godz 1 min 35 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał next22 Zobacz post
Jestem takim czytaczem może lepiej nie pisać jak się nie ma nic do powiedzenia

Jestem na tym forum od jakiegoś czasu ale coś mi tu nie "leży" i myślę że te
30 pln by było wyrzucone w błoto więc wole iść na piwo .


jeśli kogoś uraziłem to sory .
No to idź na piwo...
Szerokości
zbyszek_africa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 22:47   #25
e200g_
 
e200g_'s Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Bartoszyce
Posty: 366
Motocykl: RD07a, WSK 125, SH 125i ABS
e200g_ jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 3 godz 13 min 16 s
Domyślnie

Polityka to syf, problem i bałagan. Im większa polityka, tym większe dookoła bagno. Wszędzie tam gdzie pojawia się polityka, zaczynają pojawiać się pretensje i podziały, a ludzie, do niedawna jeszcze kumple, zaczynają skakać sobie do gardeł. Na wierzch wywleka się sprawy dawno zapomniane. Polityka to wypominanie i stawianie żądań. Na Forum AT zawitała polityka. Utworzono grupy, powstało ciało decyzyjne i zaczęła się polityka…

Na szczęście jednak, dla większości Forum AT to jakość. To marka, na którą pracowano latami. Forum, z którym Wy, najstarsi stażem Koledzy, startowaliście kilka lat temu to zupełnie inny świat, niż to Forum, które mamy dzisiaj. Jestem pewien, że nawet w najśmielszych snach, nie spodziewaliście się, że to co stworzyliście kiedyś, przetrwa tak długo i rozrośnie się do obecnego rozmiaru. Mały, koleżeński i w pewien sposób elitarny klubik stał się dużym ,ogólnodostępnym lokalem, do którego może wejść każdy, robić co chce, zachowywać się jak chce i nikt mu nie zwróci uwagi. Czy to dobrze? A co na to twórcy tego klubu? A zamknęli się w pokoju z lustrem weneckim i patrzą i jakoś to będzie…

Czasy się zmieniły, a co za tym idzie, czas na zmiany, bo zmiany na Forum są nieuniknione.
Tak to widzę ja, zwykły forumowicz. Z trochę ponad dwuletnim stażem, z żadnym doświadczeniem...Widzę to tak dlatego, że reguły są niejasne, zasady nieegzekwowane, decyzje wyglądają na nieprzemyślane i podejmowane pochopnie. Odnoszę wrażenie, że brakuje odważnego, który przedstawiłby się z imienia i nazwiska i jasno określił co, dlaczego i po co !?

Powyższe moje wypociny to nie jest wezwanie do rewolucji, to tylko moja prywatna opinia i nie każdy musi się z tym zgadzać.
__________________
...to jest wprost niezbyt mądre, ale w samym założeniu mądre.
e200g_ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 22:49   #26
zombi


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1,155
Motocykl: exc 250 2T :)
zombi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 12 godz 15 min 2 s
Domyślnie

Next22 to naprawdę ważny głos.
Nie ma się co spinać i nadwyrężać, aby wszytko było ogólnie widziane. Bo "ogólnie" ma do w d... i jest im wszytko jedno.


Cytat:
Napisał next22 Zobacz post
Jestem takim czytaczem może lepiej nie pisać jak się nie ma nic do powiedzenia

Jestem na tym forum od jakiegoś czasu ale coś mi tu nie "leży" i myślę że te
30 pln by było wyrzucone w błoto więc wole iść na piwo .


jeśli kogoś uraziłem to sory .
zombi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 22:58   #27
Beddie
instruktor jazdy
 
Beddie's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Kraków
Posty: 365
Motocykl: XT600E
Beddie jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 12 godz 16 min 0
Domyślnie

Ja też należę do grupy czytającej. Zarejestrowałem się na forum w zeszłym roku i zapłaciłem składkę i za tamten, i za ten rok, nie zastanawiając się, ile to wyjdzie na dzień czy miesiąc. A fakt, że więcej czytam, niż piszę wynika z szacunku dla tych, co mają więcej do powiedzenia i większe kompetencje. Mimo to nie uważam się za osobę niepotrzebnie obciążającą serwer. Oczywiście jest szereg ludzi, których wpisy pojawiają się często, a jest to "kciuk w górę", "OK", "czekam...", "oplułem monitor", "u mnie się tak nie dzieje" itp. Osobiście wolę nic nie napisać, a skorzystać z wiedzy tu zawartej, niż nabijać licznik tekstami merytorycznie nic nie wnoszącymi. Ale to mój wybór i jeśli ktoś lubi wstawiać kciuki, niech wstawia. Nie to powinno stanowić o byciu "czarnuchem". Zamiast głupiego (to moje zdanie) maila o zakazie reklamowania czegokolwiek komukolwiek i jakkolwiek, każdy zarejestrowany użytkownik forum powinien dostać informację o sytuacji finansowej i prośbę o wsparcie w postaci składki.
Ankieta też pewnie pomaga. Uważam również, że samo zarejestrowanie się na forum nie powinno dawać pełnych uprawnień. Fakt, że zarejestruję się na forum miłośników kolorowych czasopism nie spowoduje, że urosną mi piękne piersi i zacznę kochać seriale. Zarejestrować się jest przecież łatwo. Tworzyć społeczność trudniej - a członkostwo w społeczności powinno generować poczucie odpowiedzialności. Najprościej chyba wykazać odpowiedzialność po prostu współfinansując forum. I to dopiero powinno dawać możliwość korzystania z wszelakiego dobrodziejstwa, jakie FAT oferuje.
Beddie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 23:02   #28
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,031
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 4 dni 3 godz 7 min 59 s
Domyślnie

chłopaki przywracacie mi wiarę
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 23:05   #29
zbyszek_africa
księgowy...
 
zbyszek_africa's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Radom/Rzeszów
Posty: 1,472
Motocykl: KTM LC8 990 Adv.S 08' E-bike CUBE Fox full
zbyszek_africa jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 14 godz 1 min 35 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Beddie Zobacz post
Ja też należę do grupy czytającej. Zarejestrowałem się na forum w zeszłym roku i zapłaciłem składkę i za tamten, i za ten rok, nie zastanawiając się, ile to wyjdzie na dzień czy miesiąc. A fakt, że więcej czytam, niż piszę wynika z szacunku dla tych, co mają więcej do powiedzenia i większe kompetencje. Mimo to nie uważam się za osobę niepotrzebnie obciążającą serwer. Oczywiście jest szereg ludzi, których wpisy pojawiają się często, a jest to "kciuk w górę", "OK", "czekam...", "oplułem monitor", "u mnie się tak nie dzieje" itp. Osobiście wolę nic nie napisać, a skorzystać z wiedzy tu zawartej, niż nabijać licznik tekstami merytorycznie nic nie wnoszącymi. Ale to mój wybór i jeśli ktoś lubi wstawiać kciuki, niech wstawia. Nie to powinno stanowić o byciu "czarnuchem". Zamiast głupiego (to moje zdanie) maila o zakazie reklamowania czegokolwiek komukolwiek i jakkolwiek, każdy zarejestrowany użytkownik forum powinien dostać informację o sytuacji finansowej i prośbę o wsparcie w postaci składki.
Ankieta też pewnie pomaga. Uważam również, że samo zarejestrowanie się na forum nie powinno dawać pełnych uprawnień. Fakt, że zarejestruję się na forum miłośników kolorowych czasopism nie spowoduje, że urosną mi piękne piersi i zacznę kochać seriale. Zarejestrować się jest przecież łatwo. Tworzyć społeczność trudniej - a członkostwo w społeczności powinno generować poczucie odpowiedzialności. Najprościej chyba wykazać odpowiedzialność po prostu współfinansując forum. I to dopiero powinno dawać możliwość korzystania z wszelakiego dobrodziejstwa, jakie FAT oferuje.
Ładny, wywazony tekst napisałeś
I oto chodzi
zbyszek_africa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 23:12   #30
HBRT
Hubert
 
HBRT's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 175
Motocykl: R1200GS
Galeria: Zdjęcia
HBRT jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 9 godz 43 min 36 s
Domyślnie

Beddie, racja Moze troche naskoczylem na tych, ktorzy biernie korzystaja z forum choc sam tez nie udzielam sie b. czesto ale nie o to mi chodzilo. Jesli ktos nie chce to niech sie nie udziela, no problem ale... 30pln to chyba nie wiele a duzo wartosciowego info mozna tu znalezc i wtedy bedzie OK
HBRT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Z cyklu: Co dalej z forum cd. podos Inne tematy 16 24.02.2010 19:59


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.