Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27.08.2013, 15:58   #71
jochen
Kierowca bombowca
 
jochen's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 2,557
Motocykl: RD07a
jochen jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 14 godz 10 min 8 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rolo Zobacz post
Majtas, napisałem ci na PW ale tu tez napisze, w tym terminie jest zlot Trampkowy, wez sie zlituj i przestaw tak zeby sie nie pokrywalo bo jest pare osob, które będa musiały wybierac (w tym ja ) a to nieelegancko chocby w stosunku do organizatorow tamtego zlotu.
Hmm, nie za bardzo rozumiem - przecież zloty forum TA zawsze były organizowane niezależnie od zlotów forum AT i vice versa. Co tu ma niby być nieeleganckiego? Czy na przykład zorganizowanie zlotu AT w terminie, w którym akurat jest organizowany zlot ADV, albo klubu GS też będzie nieteges? Ludzie, dajcież spokój, zawsze będą jakieś alternatywne imprezy i trzeba będzie wybierać, jesteśmy dorośli i chyba to potrafimy? Chwała Matjasowi, że w obliczu bezwładu GTW coś chce zorganizować.
__________________
AT RD07A, '98, HRC
jochen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2013, 16:04   #72
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 48 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
JORGE to nie jest tak, że ktoś płacze

do Ciebie Jorge zaś - ja nie płaczę na przykład. chcecie przyjechać na Dolny Śląsk na zlot do Kotliny Kłodzkiej? Proszę bardzo. Przykro mi, że to nie środek Polski tak aby wszyscy mieli blisko ale inaczej nie poradzę.

20-21-22.09.2013
Kotlina Kłodzka

p.s. zrzuta na flaszkę na moje imieniny, że pouprawiam prywatę
I o to MI CHODZIŁO
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2013, 16:30   #73
Rolo


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 129
Motocykl: RD07a
Rolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 9 godz 16 min 24 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jochen Zobacz post
przecież zloty forum TA zawsze były organizowane niezależnie od zlotów forum AT i vice versa
No właśnie nie
Zloty TA i AT nigdy się nie pokrywały, poza jednym który był zrobiony wspólny w Kletnie, organizatorzy zlotów TA zawsze (chyba, a napewnio gdy ja nim byłem) brali pod uwagę termin zlotu AT przy ustalaniu terminu a zloty AT są zawsze wpisane w kalendarium na stronie TA (prowadzonym zresztą przez Cyncia). Tak na szybko to mam w głowie jakies 5-6 osob które będa musiały wybierać, a ja w sumie wybierac nie moge bo kasiore już przelałem...
Z ADV też jak się nie myle nigdy nie kolidowały, z GS 650 tez nie, ale to chyba tylko Jagna jezdzila i tu i tu , Wrzesien jest długi i piękny więc co za problem, no chyba że Matias juz zaliczke wpłacił
Rolo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2013, 16:36   #74
PARYS
Mam przerąbane :)
 
PARYS's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: WTA
Posty: 1,656
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Galeria: Zdjęcia
PARYS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 14 godz 55 min 9 s
Domyślnie

Ale AT jest większa od TA i my się do nich dostosowywać nie będziemy

Of corz jest to żart ale jak widać spontan jest maksymalny więc nie sądzę, żeby jakieś debaty na temat terminu mogły mieć miejsce.

Matjas napisał, żeby poczekać do wieczora - to poczekajmy.

Cze
__________________
Motto nr 1: Uważać na mokre pieńki i siekiery
PARYS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2013, 16:47   #75
Misza
22.10.2006, DTN :)
 
Misza's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kąty Wrocławskie
Posty: 3,778
Motocykl: RD07
Przebieg: IIszlif
Galeria: Zdjęcia
Misza jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 3 tygodni 2 dni 15 godz 44 min 51 s
Domyślnie

Możemy się z trampkami bić, wybierzemy ekipę do lania w mordę od nas i od nich i zobaczymy kto lepiej leje se w tą morde.. Zdaje się, że w tej konkurencji oni już dawno wiedzą że nie mają szans

A serio, Matjas, jak coś potrzeba pomóc to mogę pomóc, jakiś transport coś tędy, ofrołd na nielegalu dla niewielkiej grupki - nie ma sprawy. A da się cenowo tam jakoś sensownie? Bo 200zł to na pewno nie dam za miejsce pod namiot albo bez
__________________
Real adventure starts where road ends...

-AT RD07 Big Bore 'Troll Bagnisty, ziejący ogniem z regulatora Diabeł Pustynny'


http://www.youtube.com/user/Miszapoland
Misza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2013, 16:59   #76
BLOB
El Mariachi
 
BLOB's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Podkarpackie
Posty: 1,495
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
BLOB jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 2 godz 12 min 15 s
Domyślnie

Jeżeli chodzi o imprezę w Bieszczadach zlot czy spotkanie zwł jak zwał.
Adam żeczywiście napisał, że zrobimy i tak by się pewnie stało bo już obdzwonił pojechał zobaczył i coś tam ustalił.(poczuł się winny czegoś) Moje skromne łapy też tam miały być i pomagać a zwłaszcza że teren na którym miało się odbywać spotkanie jest znane mi i mojemu dobremu koledze jak własna kieszeń. Do pomocy zdeklarowało się jeszcze kilku młodzieniaszków jak Paweł Rysiek i inni. (szkoda że tacy młodzi i czasowi jak zwykle się za to tylko biorą).
Tym razem nie będzie zakończenia na podkarpaciu, nie wykluczone jest rozpoczęcie. O czym poinformujemy was niezwłocznie.
Jakoś wasze wylewy mi nie odpowiadają z tego co wiem to imprez organizowanych w naszysch stronach trochę się już odbyło poczynająć od 2005 roku Paweł z Jasła, Adagio i inni, kończąc na moim nieszczęsnym Szuter Party. Może czas ruszyć się i coś dać od siebie a nie tylko łapy wyciągać.
To czy Adam obiecał czy nie pozostawiam do przemyślenia, z tego co wiem to wszyscy coś robimy i jesteśmy zajęci bo $ nie rosną na drzewach a dzieci nie siedzą z opiekunką.
Trochę bym się zastanowił charkając komuś w ryj czy czasem coś się nie stało u niego że nie reaguje nie mając czasu czy siły na robienie czegokolwiek.
Nie rozumiem co się stało i gdzie idziecie Quo Vadis. Moi kochani chcecie to zajmijcie się choć raz taką imprezą choć na 70 moto a zobaczycie jak to jest.


Dlaczego nie będzie szuter w tym roku bo nie. Nie będę tłumaczył ludziom jakie mojej jaja są skopane przez życie zwłaszcza że podejście niektórych jest takie a nie inne.
Pomimo propozycji pomocy przy SzP nie chciałem tego tak robić. Moje zdanie jest takie, że jak się dla ludzi nie utyram to jak bym nic nie robił a splendor mi na h...
Bardzo lubię ludzi z FAT i tak pewnie zostanie, ale nie pozwolę robić linczu na osobach które z roku na rok coś robiły i dawały dla forum kawałek siebie.
Organizacja zlotu At zawsze jest wielką odpowiedzialnością i wyzwaniem a ile pracy kosztuje zapytajcie tych co robili takie imprezy i podejmują to wyzwanie co roku jak np. Izi Meeting.

Gadki w stylu czy lubiło się GTW czy nas są nie na miejscu na publicznym forum i poprzednicy i my wkładamy w to trochę życia i pracy. TO się nazywa szacunek lub jego brak. Jakoś nikomu z nas się nie wymskneło złe słowo w stosunku do drugiego człowieka.
Nie wiem jak poczytać uwagi w stylu tamci źli a ci jeszcze gorsi zapytam skromnie czy bezie ktoś kto będzie Ci odpowiadał czy może tylko sam Ty drogi Panie.....

Wypowiedź kierowana i celowana do mających żal o to, że myśleli o nas i poprzednikach jako o ludziach mających bezwzględny obowiązek robienia imprezy. Tym tokiem rozumowania powinniśmy dać w ryj wszystkim robiącym zakończenie i rozpoczęcie sezonu a nie będących niebieskimi, zielonymi czy czrnymi.

Jeżeli kogoś dotkneła moja wypowiedź a jest nie słuszna to przepraszam ale takie jest moje zdanie wolnego człowieka.

Wszystkim zdrowia i spokoju życzę z całego serca.
__________________
Niech moc będzie z wami ...........
BLOB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2013, 17:19   #77
Sławekk
 
Sławekk's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Strzelin
Posty: 1,677
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
Sławekk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 8 godz 46 min 23 s
Domyślnie

Matjasie, również pomogę w organizacji
Sławekk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2013, 18:06   #78
calgon
 
calgon's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 2,393
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 23 godz 46 min 30 s
Domyślnie

cytowanie dalej u mnie nie działa ale kij z tym.
Jarek jak się odezwie to konkretnie!
Co do organizacji na dolny śląsk zgłaszam się do pomocy.Na samej imprezie prosze tylko na mnie nie liczyć bo często się gubię w czasoprzestrzeni!
__________________
Agent 0,7
calgon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2013, 18:18   #79
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,025
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 22 godz 18 min 2 s
Domyślnie

chłopaki i dziewczyny jest tak ze poprszono mnie o pomoc przez trampkarzy w wytyczeniu jakiegoś offa , bo na moim terenie, głupio jest nie pomuc tym bardziej że więcej nas łączy niż dzieli.na naszym forum jest sporo trampkarzy a i na forum trampkowym jest sporo czarnuchów. Tak na prawdę enduro to jedna wielka rodzina, dla mnie nie ma różnicy pod jakim szyldem się mogę zwami spotkać. Niestety jestem tak zarobiony ze jedyne co mogłem pomuc to wytyczylem im trasę off i napisałem roadbooka do tego żeby nikt nie musiał gonic za wariatami, a raczej aby mógł podróżować swoim
tempem

W sprawie zapisów myślę ze najlepsze będzie ku temu forum trampkowe. Organizatorzy się na pewno ucieszą jak sie zechcecie się zjawic. Ja nie mam czasu się cieszyć na razie 12h w robocie daje w dupe a gdzie tam fajrant, pozdrawian z roboty
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2013, 18:26   #80
Orson
 
Orson's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2012
Posty: 36
Motocykl: RD07a
Przebieg: 66000
Orson jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 14 godz 1 min 34 s
Domyślnie

A tak chciałem przyjechać na jakieś forumowe zakończenie a tu.... ale spoko. Termin na dolny śląski mi tyż nie pasuje bo akurat pracuje ale chciałbym wszystkich zaprosić na ostatni weekend września do Drawna (zachodniopomorskie). Jest organizowane duże (w tamtym roku około 600 moto) pożegnanie sezonu. Impreza 3 dniowa z licznymi konkursami, koncertami i atrakcjami. Zaczyna się w piątek, w sobotę możemy zrobić sobie spływ albo jakiegoś offa. Jeżeli byliby chętni to zapraszam.
Orson jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
zakończenie sezonu ablos78 Imprezy forum AT i zloty ogólne 14 18.09.2009 00:02


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.