Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 11.07.2020, 10:43   #2
czaras
 
czaras's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2019
Miasto: Poznań
Posty: 63
Motocykl: CRF1100L DCT '23
czaras jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 20 godz 19 min 49 s
Domyślnie Ręczne odbiorniki GPS do jazdy motocyklowej

(Post przeniosłem z działu giełda - Neo)


Cytat:
Napisał Neo Zobacz post
Do wzięcia zestaw (tylko zestaw - nie rozdzielam sprzetów) odbiornik GPS Garmin 62s bez map fabrycznych (ale rzecz jasna można wgrywać co tylko Internet daje) z solidnym uchwytem Touratech na kluczyk.
Neo, jeśli to nie problem, czy mógłbyś, ku uciesze mojej i zapewne innej gawiedzi, opisać pokrótce swoje wrażenia z używania tego sprzętu z punktu widzenia motocyklisty? Zawsze mnie korciło, by sprawić sobie takie coś, ale zastanawiałem się w czym ono przewyższa smartfona czy np. typową nawigację Zumo XT.
Interesuje mnie takie praktyczne zastosowanie jak m.in.:
  1. Zapewne umożliwia ona zaplanowanie sobie na kompie w domu trasy d i wgranie jej do urządzenia. czy korzystałeś z tego? czy takie planowanie na sucho się sprawdza jeśli nie znasz konkretnego regionu? Przykład: lecę na Słowację i chce tam sobie pół dnia polatać na off'ie, a nie znam terenu kompletnie.
  2. Czy w czasie jazdy, gdy dotrzesz do tzw. 'czarnej dupy' na off'ie i za bardzo nie wiesz gdzie ruszyć dalej, możesz uruchomić urządzenie i na nim zaplanować sobie dalszą sensowną trasę?
  3. Pewnie istnieje możliwość wgrania sobie gotowych tras ułożonych przez innych motocyklistów off'owych. Jak wygląda dostępność takich tras w PL i innych krajach?
Jeśli popełniam gafę pytając o to w tym wątku, wybaczcie, a admina proszę o przeniesienie może w odpowiednie miejsce.

Ostatnio edytowane przez Neo : 11.07.2020 o 11:12
czaras jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
DLA EWY: Aukcja kurtki motocyklowej KTM Zazigi Pomagamy - za free 10 26.01.2012 12:43
Praca inżynierska nt Turystyki Motocyklowej Młody Inne tematy 41 03.12.2010 11:18


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.