Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 08.01.2012, 23:50   #1
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie Pytanie do osób znających film: " Long way round"

Zastanawia mnie poważnie jedna kwestia, a druga znacznie mniej...

1. Claudio, operator kamery, traci BMW by przesiąść się na czerwoną strzałę leciwej produkcji. W odcinku 5 jest ona jeszcze reperowana na stepie Mongolii, następnie zostaje okradziony, a w 6 jego motocykl jest widoczny na biwaku oraz podczas ładowania na ciężarówkę (przekraczanie rzek). Tyle, że teraz to już BMW Skąd on się wziął? Orientuje się ktoś?

2. Nie wiem czy zauważyliście, ale... W odcinku 6 Claudio ma problem ze znalezieniem miejsca do spania. Bierze się on stąd, że go okadzono (odcinek 5). Pokazuje on z zewnątrz domek mówiąc "My own willa", a potem jest ujęcie w środku układa się do snu. Przewijając na podglądzie zobaczymy, że następnego dnia mają problem z przekroczeniem rzeki, udaje się to (na ciężarówce) i znów idą spać (zapewne kawał drogi dalej). Tym razem - razem w jednym domku. Jeden z pokoi (z TV) jest dokładnie ten sam co dzień wcześniej, po drugiej stronie rzeki, którą nie można przekroczyć bez ciężarówki... Jak oni tam wrócili, by potem znów wrócić by jechać dalej?

Możecie jakoś pomóc zaspokoić moją ciekawość? Może oni coś gdzieś napisali, opowiedzieli etc.

Obie sprawy widać w pierwszych 20 minutach szóstego odcinka.
  Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"Film" konkursowy CeloFan Inne tematy 12 15.05.2013 09:10
"Oranżada"dla przyszłego "zdrajcy". MOTOMYSZA Wszystko dla Afrykańczyka 7 29.10.2012 19:21
Wydech firmy "MIG" pytanie... Szycha Uklad paliwowy i wydechowy 21 11.05.2011 17:02
Long Way Round giziu Inne tematy 19 09.06.2008 22:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.