Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Układ elektryczny i zapłonowy

Układ elektryczny i zapłonowy Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, tripmastery, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11.04.2012, 18:23   #1
lortprodisz
LOŻA SZYDERCÓW
 
lortprodisz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: LEGNICA
Posty: 359
Motocykl: RD07a
Przebieg: 9999999
Galeria: Zdjęcia
lortprodisz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 12 godz 5 min 18 s
Domyślnie stacyjka RD07a - z czego innego pasuje???

Witojcie ,
w mojej Padlinie jest stacyjka do której już jakiś Pan Kazio kopytki wetknął co na chwile obecna objawia się brakiem blokady kierownicy a korpus wygląda jak puzle posklejane ze sobą glutem z pistoletu ...
elektrycznie jest w 100% sprawna , wkładka kluczyka tez OK wiec>
z jakiego innego wehikułu hondy pasuje do rd07a bez zbytnich kombinacji stacyjka

z partyjnym pozdrawlajutsa
Prodisz
lortprodisz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.05.2012, 23:54   #2
rufus11


Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 4
Motocykl: RD03
rufus11 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 godz 58 min 35 s
Domyślnie

Hej,
mam ten sam problem, ktoś włożył mi spinacz biurowy i nastała jedna wielka lipa:/
na dziś dzień mogę CI powiedzieć że odpalanie moto z pominięciem stacyjki to zwarcie dwóch czerwonych kabli które do niej dochodzą :]

Dziś walczyłem z nią spory kawałek czasu, mogę Ci powiedzieć że aby ją wyciągnąć to trzeba zdjąć półkę a samo wyjęcie stacyjki to zabawa w cięcie. Jest ona przymocowana dwoma stalowymi śrubami do półki. Śruby są z urywanymi łebkami więc wszystko trzeba ładnie naciąć i odkręcić.
Zdążyłem przejrzeć allegro i na moje oko będzie paskować od cbr-ki 91-98.
Do końca tygodnia mam zamiar podjechać do sklepu i przypasować ją do pułki aby było git:]
Oczywiście dam znać.

Chyba ze ktoś wie coś więcej.
rufus11 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czy pompa paliwa z RD03 pasuje do RD07a? Jaca GDA Uklad paliwowy i wydechowy 1 13.05.2014 20:05
Stacyjka z CBR 600 hero Inne - dyskusja ogólna 1 13.04.2013 16:15
Co do czego pasuje (lagi, amor) paku Rama, zawieszenia, napęd 10 04.05.2010 20:02
Oo czego pasuje ślimak do AT?? JarekAT Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki 4 10.07.2009 12:03


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.