Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26.03.2024, 08:32   #1991
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,829
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 22 godz 35 min 20 s
Domyślnie

Zobowiązania przedświąteczne
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_3655.jpg (351.5 KB, 27 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.05.2024, 16:06   #1992
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,829
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 22 godz 35 min 20 s
Domyślnie

Będę chciał zrobić właz na strych zamiast budować zewnętrze schody. Ten właz schody rozkładane zamówiłem, poddasze jest obecnie ocieplone pianą PUR co poprawi warunki pracy rekuperacji. Teraz się zastanawiam aby dmuchnąć tam powietrzem i je wyciągnąć bo rekuperator jest. Jeszcze kwestia ewentualnego podgrzewania tej powierzchni, czy zrobić to klimatyzacją czy złożyć jakieś maty grzewcze, tylko tam sporo drewnianych elementów.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_3917.jpg (436.5 KB, 2 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ostatnio edytowane przez consigliero : 07.05.2024 o 16:46 Powód: Dodatkowy obrazek do prywatnych wypocin
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 10:37   #1993
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,829
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 22 godz 35 min 20 s
Domyślnie

Problem albo kłopot z lodówką. Do wczoraj niespecjalnie się przyglądaliśmy lodówce, stała i działała, ale od pewnego czasu w dolnej części zamrażalnika pojawiała się warstwa lodu w ilości tafla na tydzień. Zadzwoniłem do Samsunga pan powiedział że raz na rok warto ją rozmrozić. To coś czego nigdy nie robiliśmy na Szewskiej ale w tym wypadku na wsi zdarzają się przerwy w dostawie prądu, na Szewskiej to coś co w praktyce nie występuje. Obydwie mają podobny wyświetlacz i oświetlenie przy dolnym uchwycie. Po rozmrożeniu i ponownym podłączeniu wszytko wystartowało i działa ale wyświetlacz od początku pokazał znaczek dzwonek z książeczką. Przekopałem całą instrukcję i nie znalazłem opisu owego znaczka. Teraz już wiem że to symbol alarmu otwarty drzwi. No ale drzwi są zamknięte, a dodatkowo to wyświetlacz nie reaguje na dotyk. Pokazuje tylko temperaturę wewnątrz krótko po otwarciu i zamknięciu drzwi. Wyświetlane temperatury pokazują że ustawiona jest standardowa temperatura. Tak naprawdę to nie jestem jakoś specjalnie pokrzywdzony brakiem możliwości regulacji ale denerwuje mnie źe nie działa. Nie znalazłem w internecie jakiegoś rozwiązania poza możliwością skontaktowania się z samsungiem który wysłał mi kontakt do serwisu a serwis sam przyjazd wycenia na 330 PLN. Może ktoś jest obeznany z tego typu sprzętem i wiem że tylko wymiana może pomóc, a biorąc pod uwagę miejsce stacjonowania, może być że nowy wyświetlacz też padnie. Kwestia działania czujnika otwartych drzwi to wygląda że działa, po zostawieniu otwartych drzwi na 2 minuty włącza się alarm dźwiękowy a symbol mruga. Wiem że to prywatne wypociny, ale tutaj chyba mogę ?

Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_4141.jpg (215.6 KB, 0 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_1805.jpg (206.5 KB, 0 wyświetleń)
Typ pliku: jpeg FullSizeRender.jpeg (1.17 MB, 0 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
KLR idzie na emeryturę Boldun Inne tematy 10 25.10.2018 17:21


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.