Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30.08.2011, 21:13   #11
Motolupus
 
Motolupus's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: woj. mazowieckie
Posty: 9
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Motolupus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 20 godz 14 min 7 s
Domyślnie

Tego parku nie znam.
Czy Park Wisztyński znajduje się na wschód od Jez. Wiżajny? Tu gdzie na mapie widnieje nieduży obszar leśny z informacją Góry Sudawskie?
A propos trójstyku. Będąc w Bołciach w lipcu br. okazało się, że aby dojść do trójstyku od szosy Wiżajny - Żytkiejmy należy uiścić opłatę. Na krzesełku pod parasolem siedział młody człowiek, a obok niego wisiała tabliczka z napisem "Teren prywatny. Wstęp płatny".
W tym roku planuję jeszcze dwa wypady na suwalszczyznę. Pierwszy w dniach 9 - 14 września. Muszę m.in. zobaczyć Wodziłki (ze starą drewnianą zabudową). W lipcu nie udało się bo będąc w Smolnikach w punkcie widokowym "U Pana Tadeusza" deszcz zmusił mnie do zmiany trasy.
Motolupus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.08.2011, 23:21   #12
Olis
 
Olis's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Wysokie Mazowieckie pod lasem... :-)
Posty: 8
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Galeria: Zdjęcia
Olis jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 12 godz 51 min 57 s
Domyślnie

Osobiście mocno proponuję Krainę Otwartych Okiennic na Podlasiu. Trasa wiedzie mniej więcej przez takie miejscowości jak Soce, Trześcianka, Puchły. Piękne okolice, można poczuć klimat polsko - białoruski, babcie siedzące na ławeczkach przed domem rozmawiające mieszanką polskiego i białoruskiego języka i niesamowicie malownicze zabudowania. Esencja Podlasia :-) Z resztą jeżeli ktoś ma więcej czasu to proponuję przemierzyć całą wschodnią granicę. Sporo folkloru i pięknie jest :-)
Olis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.08.2011, 00:53   #13
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Motolupus Zobacz post
Tego parku nie znam.
Czy Park Wisztyński znajduje się na wschód od Jez. Wiżajny? Tu gdzie na mapie widnieje nieduży obszar leśny z informacją Góry Sudawskie?
A propos trójstyku. Będąc w Bołciach w lipcu br. okazało się, że aby dojść do trójstyku od szosy Wiżajny - Żytkiejmy należy uiścić opłatę. Na krzesełku pod parasolem siedział młody człowiek, a obok niego wisiała tabliczka z napisem "Teren prywatny. Wstęp płatny".
W tym roku planuję jeszcze dwa wypady na suwalszczyznę. Pierwszy w dniach 9 - 14 września. Muszę m.in. zobaczyć Wodziłki (ze starą drewnianą zabudową). W lipcu nie udało się bo będąc w Smolnikach w punkcie widokowym "U Pana Tadeusza" deszcz zmusił mnie do zmiany trasy.
U Pana Tadka żadna atrakcja ale widoczek jak jest pogoda ciekawy. Nie równą się z górą Cisową. Park wisztyński jest na północ Wiżajn. Jest droga przez Sudawskie o którym piszesz jak i międzu Bołcie a Wiżajny. Ja wjechalem na dziko przez las
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.08.2011, 10:01   #14
Motolupus
 
Motolupus's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: woj. mazowieckie
Posty: 9
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Motolupus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 20 godz 14 min 7 s
Domyślnie

Rambo, dzięki za inspirację. Postanowiłem poznać trasę wokół J. Wiżajny. Liczę, że będzie to miłe urozmaicenie po dłuższej jeździe asfaltem drogą nr 651.
Mile wspominam trasę prowadzącą z Klasztoru w Wiżajnach wzdłuż wschodnich i południowych brzegów J. Wigry przez Czerwony Krzyż, Sarnetki, Bryzgiel do Płociczna.
Olis, planując zwiedzanie południowej części woj. podlaskiego nie zapomnę o Twojej propozycji.
Do zobaczenia na trasie.
Motolupus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.12.2012, 08:45   #15
arty1
 
arty1's Avatar


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Białystok
Posty: 322
Motocykl: KTM 525 EXC 6 dni
arty1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 1 godz 49 min 7 s
Domyślnie

Dla tych którzy byli i dla tych którzy dopiero się wybierają w nasze rejony

__________________
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
— Mark Twain
arty1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.12.2012, 09:16   #16
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

pięknie zrobiony filmik. aż chce się jechać.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.06.2013, 16:25   #17
RAVkopytko
 
RAVkopytko's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Kamieniec Wrocławski
Posty: 3,125
Motocykl: XT660Z-konik garbusek
Przebieg: Ł
RAVkopytko jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 18 godz 55 min 28 s
Domyślnie

Witam, wybieram się z żonką na Podlasie pod koniec czerwca,samochodem ale zabieram rowery .
Moglibyście wspomóc mnie adresami fajnych miejsc do oglądnięcia i do spania? Jakieś agroturystyki lub podobne rzeczy.Najbardziej interesują mnie rejony i okolice Hajnówki,Białowieży,Kleszczele ,Biała Podlaska itp.
__________________
Stary nick: Raviking GSM 505044743
Żądam przywrócenia formuły "starego" Forum AfricaTwin......
RAVkopytko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
PODLASIE atrakcje wolly Imprezy forum AT i zloty ogólne 18 13.12.2015 00:29
Mazury - co warto zobaczyć? deftones Przygotowania do wyjazdów 5 20.06.2013 19:15


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.