Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Hyde Park

Hyde Park Poza dwoma kółkami

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12.07.2018, 21:04   #141
zbyszek

zbyszek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Miasto: Błażowa
Motocykl: nie mam AT jeszcze
zbyszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 8 godz 25 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał 7Greg Zobacz post

@zbyszek Nie chcesz, nie potrafisz? Widzę, że już w zasadzie nie chodzi o moją stronę tylko o booking. Być może za chwilę będzie chodziło o czcionkę lub kolor

To co widzisz to promocja, którą daje booking dla prawie wszystkich ich użytkowników. Umieściłem to dlatego, aby kilku znajomym dać opcję rezerwacji hotelu ze zniżką. Nie jest to jakiś mój tajny układ z nimi, że im więcej ludzi kliknie to pojadę do Egiptu za darmo.

Jeżeli wg Ciebie to reklama booking, to musielibyśmy wywalić z forum cały dział "co znalazłem na ....." bo każdy post to polecenie jakiegoś towaru lub firmy. W kosz poleciały by też tematy "co sądzicie o tym namiocie" itp itd.

Jeżeli uważasz, że wiesz najlepiej co jest reklamą, a co nie i że bardzo łatwo jest to rozróżniać to dołącz do aroganckiej władzy i działaj. Będziesz moderatorem tylko i wyłącznie od reklam, PIDu i komercji.

Zdrowia. Idę pojeździć.
Nie.
Nie chodzi ani o twoją stronę, ani o Booking, ani o kolor czcionki.
Chodzi mi tylko o jedną rzecz;
-to jest reklama, w zawoalowany sposób oferujesz jakieś usługi.
I tym łamiesz regulamin forum.
Nie koniec na tym, jesteś na tyle perfidny w tym działaniu, że twierdzisz, że to nie reklama, i mogę ci naskoczyć, bo to ty tu masz narzędzia.

Cóż, jeszcze raz powiem, według mnie to jest reklama.

I chodzi tylko o to by egzekwując zasady FAT, samemu ich przestrzegać.
Ale chyba za dużo od ciebie wymagam, inni którym zwróciłem uwagę jakiś dali radę.
Ogłoszenie Pawła z Jasła zniknęło, choć jakoś dobę wisiało i nikt ''nie widział''
Adagiio lekko zmiękczył ton wypowiedzi a przynajmniej takie jest wrażenie.

Cóż, wybacz porównanie wędkarskie, wijesz się jak ryba na haczyku pisząc posty po pięćset słów, a sprawa jest prosta.
Przynajmniej dla mnie.
zbyszek jest offline  
Stary 12.07.2018, 21:23   #142
plaku

plaku's Avatar

Miasto: kołobrzeg
Motocykl: RD07
plaku jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 20 godz 38 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał pałeł Zobacz post
franz - wracaj do zdrowia

a każdemu przypominam z trollami zabawy nie bedzie te lekcje mamy odrobiona o działaniu trolli możecie sobie poczytać np na wiki lub gdzies indziej
jedno ostrzeżenie wystarczy potem ban nie wdaje sie w tym temacie zwami w polemike
jeśli przeczytasz ze masz ostrzeżenie za trolowanie - ozancza to ze bana masz blisko
obym nigdy z tego nie musiał korzystać
ha!ha!ha! jak ja Cie lubie pałeł...
plaku jest offline  
Stary 13.07.2018, 06:20   #143
motoMAUROxrv

motoMAUROxrv's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Miasto: OOL-OPOLSKIE
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 2 dni 11 godz 52 min 30 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Uderzasz we mnie personalnie. Karzesz się zamknąć... a nie czytasz ze zrozumieniem. Ściekiem nazywam obraźliwe teksty. Temat uważam (ja osobiście - i chyba mam do tego prawo) za zbędny. Jest lato, do yełopa osobiście nic nie mam, a zachowanie dorosłych facetów jak przekupy mnie drażni.

Piłem z Tobą nie raz wódkę w Białej (i z Twoją Panią), nigdy nie powiedzieliśmy sobie nic złego w twarz (bo i za co), a Ty wzmocniony klawiaturą walisz mi w ryj, wyzywasz od pijących etc. Właśnie dlatego uważam ten temat za idiotyczny i więcej nie będę się w nim wypowiadał. Chciałbym jednak z Tobą normalnie, jak kiedyś przywitać. Życzę tego WSZYSTKIM.

Na koniec - zapraszam do moderowania. Oddam Ci swoje uprawnienia, zobaczymy czy mocny jesteś tylko w podsumowaniach.

Głupie to wszystko. Idę jeździć.

Zdrowia i czasu! EOS.
Ooo boszszsz.. Jorge! -Czy Ty naprawdę nie wyłapałeś lekkiej ironii w moim wpisie? -nic a nic?..
- To fakt że w świetnej atmosferze wytrąbiliśmy trochę nalewek, ale widocznie jeszcze zbyt mało -bym mógł właściwie rozpoznać Twoją tolerancję na lajtową ironię..
Chyba jednak prócz "wutki", trzeba z kimś spożyć z pół beczki soli by w miarę "bezpiecznie" się pospoufalać i poironizować!
Gdybym choć trochę podejrzewał że taka będzie Twoja reakcja i odbiór, na pewno bym tego tak nie napisał..
Sorry, przepraszam, entschuldigung! -już posypałem łeb popiołem, a teraz wystawiam pokornie grzbieta pod bat..
-W ostatnim słowie przed egzekucją, wyjaśnię tylko genezę tego "kontrowersyjnego" posta..

-Otóż gdzieś ok. 19:00 padła Twoja propozycja zamknięcia wątku, -bo Ci się np. nie podoba i już..
-Godzinę później Adagiio w bardzo konkretny i logiczny sposób wyjaśnił -dlaczego nie powinno się tego robić!
-Dwie godziny później Ty cytujesz post kolegi Prince, w którym wyraża się on raczej pozytywnie o sensie wzajemnego przedstawiania swoich racji i punktów widzenia w tym temacie, -Ty zaś (jakby w kontrze) ponownie zgłaszasz chęć zakończenia "tego ścieku". Dodatkowo prosząc o nie lanie wody w "ten młyn", i o niekomentowanie już nic więcej!
- No proszę Cię.. -naprawdę nie dostrzegasz że coś Ci się tu nie do końca "zgrywa"? Tak jakbyś rzeczywiście był po jakimś kielichu..

Dlatego też pozwoliłem sobie na żartobliwe "pytanie" wraz z "poradą", -znane i stosowane na Forum od dawna: "-Piłeś? -nie pisz!" Nie przypominam sobie żeby ktokolwiek się na to tak obraził!.. -I czy rzeczywiście można by to określić "wyzywaniem od pijących" Hmmm..
- Oczywiście że masz prawo uważać dany temat za zbędny, ale Ty równocześnie nawoływałeś do jego zamknięcia booo.. ? -bo Cię "drażnił"? No widzisz, -a mnie i wielu innych nie!.. Dlatego zaapelowałem również abyś już zamilkł z tym nawoływaniem! "Zamilkł" -a nie "się zamknął", -zauważasz subtelną różnicę?
Dodatkowo całe to zdanie zakończyłem stosowną emotikonką, cobyś nie miał wątpliwości w jaki sposób powinieneś je odczytać i zinterpretować. No cóż, na próżno, -nie zauważyłeś..

-To tyle co do objaśnień, oraz kwestii czytania i pisania ze zrozumieniem.. Jak to potraktujesz, to już Twoja wolna i nieprzymuszona wola!..
Ja z tej sytuacji znów wyciągnę jakieś tam wnioski, człowiek rzeczywiście uczy się całe życie.. No cóż, tym razem zapomniało mi się, że nie można wszystkiego mierzyć swoją miarą, -bo wynik może zaskoczyć!..
Ja np. jestem otwarty na rozsądną krytykę, zaś Ci z którymi miałem okazję coś "wychylić" w fajnych okolicznościach, mogą spokojnie pozwolić sobie na umiarkowaną "szyderę" czy ironiczne żarty wobec mnie. -Ci co dopiero mają zamiar w sumie też, tylko na początek z większą ostrożnością..

Aha, -Jorge! -Jasne że podejdę się przywitać -nawet jak będziesz na mnie machał szpicrutą!..

Zdrowia Wsiem!
Stary 13.07.2018, 07:45   #144
calgon

calgon's Avatar

Miasto: Wroclaw
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 6 dni 4 godz 29 min 32 s
Domyślnie

To teraz po lodziku (icz ader )i będzie jak dawniej;-).Wątek i tak był już za długi!
Stary 13.07.2018, 07:52   #145
graphia

graphia's Avatar

Miasto: Bielsko-Biała
Motocykl: Honda CB Seven Fifty
Przebieg: 71...
Galeria: Zdjęcia
graphia jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 17 godz 10 min 5 s
Domyślnie

Nowa Africa Twin ma swoje problemy konstrukcyjne i ma wrażenie, że forum kroczy za nią....
graphia jest offline  
Stary 13.07.2018, 08:04   #146
wojtekk
Moderator

wojtekk's Avatar

Miasto: Warszawa - Saska Kępa
Motocykl: Były: TA, Yamaha Super Terene Xtz 750, DR 650 SE. Motocykla już będzie tylko w duszy.
Przebieg: 20 000
wojtekk jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 5 dni 2 godz 50 min 4 s
Domyślnie

W Hajduszoboszlo nie widziałem ani jednej Afryki. Ale pogoda fajna. A co u Was ?
wojtekk jest offline  
Stary 13.07.2018, 08:13   #147
Adagiio
Zakonserwowany

Adagiio's Avatar

Miasto: Biecz
Motocykl: XRV Rally
Adagiio jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 4 dni 14 godz 13 min 23 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
W Hajduszoboszlo nie widziałem ani jednej Afryki. Ale pogoda fajna. A co u Was ?
15 stopni, trochę zamglone i rześko. Pozdrowienia z Jaworzynki Konieczańskiej .

Hombre que trabaja, pierde tiempo precioso
Adagiio jest offline  
Stary 13.07.2018, 08:35   #148
Pawel_z_Jasla

Pawel_z_Jasla's Avatar

Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 14 godz 37 min 23 s
Domyślnie

Zbychu - Ja już się w piersi biłem i przyznałem, że ogłoszenie było MOJĄ winą !! Nie obarczaj "podprogowo" za to, że wisiało dobę moderatorów czy kogokolwiek innego - to Ja dałem dupy i na tym koniec !! Gdybyś jednak chciał dociekać, to solennie przyrzekam, iż w formie samopokuty deklaruję, że ogłoszenie już się na FAT nie pojawi choć mnie słoneczko koniec końców zaświeciło, i żeby wyjaśnić dodam, że moto wystawiłem poza alledrogo tylko na FAT bo Was lubię. Nie oferowałem zlepa na forum XTZ czy Gs-a gdzie też jestem zarejestrowany bo po prostu do Was mi uczuciowo najbliżej /hetero jestem, proszę bez skojarzeń/. Odnosząc się do twojego również "podprogowego" zarzutu jakoby moderzy udawali, że przez dobę nie widzą złamania regulaminu proponuję abyś od dzisiaj przejął coś o czym praktycznie zapomniałem czyli moje "pogrubienio/podświetlenie" i zwrócił się o nadanie stosownych uprawnień /ja nawet nie wiem czy je posiadam bo do szczęścia mnie to potrzebne nigdy nie było/ a wtedy na bieżąco 24h/na dobę będziesz mógł śledzić wpisy i wykrywać tych przestępców co regulamin złamali. Adam dość jasno napisał, że oprócz działalności na forum musi jeszcze z czegoś rzyć a strasznie ciężko przy jego typu pracy kątem oka monitor kompa doglądać i nowe posty weryfikować - to tyle w moim temacie.
Odnosząc się do tej kwestii reklamy - osobiście uważam, że z całej tej dyskusji jeden wniosek się nasuwa /już ktoś to wcześniej proponował/, jeśli ktoś płaci składki "producenckie" z mojej strony nie widzę przeszkód aby w stopce zamieścił link do swojego produktu czy usługi. Osobiście wolałbym być klientem forumowicza więc niby dlaczego nie mogę ot tak sobie w jego link kliknąć i wszystko zobaczyć Pomijam temat dyskusji z tym czy zachowanie Grega jest OK - nie wiem, nie znam się ale tu akurat jednak Zbyszka wątpliwości rozumiem choć forma pytań/zarzutów mnie osobiście nie do końca odpowiada. Nie wiem jak to jest od strony technicznej ale jeśli można to proponuję aby temat tych podpisów w stopkach i zamieszczania tam linków przez dostawców/producentów przemyśleć /może ograniczyć wielkość czcionki, może tylko link do strony, może jednak jest to głupi pomysł - poddaje pod rozwagę/. Temat z dupy i pewnie tak należy go traktować ale /to też już ktoś napisał/ Kolega Youp bana nie dostał za "głupie" tematy tylko za cytowanie treści prywatnych info - tyle, tylko tyle albo aż tyle !! Jak ktoś z natury swojej, słabszych i prześladowanych broni to niech zajmie się tłumaczeniem sukcesu i postawy /szczególnie postawy/ naszej kadry na MŚ w Rosji - chętnie poczytam i może nawet zrozumiem, w sprawie Youpa czas biegnie i boję się , że jego karencja minie a my dalej bić pianę dla samego jej bicia, bić będziemy. POZDRAWIAM z pracy - nie każdy ma tak dobrze jak Adam !! Teraz już wiem dlaczego na bieżąco forum nie moderowane - po prostu kolega się buja miast nadzór w formie constans nad poprawnością forum sprawować
Pawel_z_Jasla jest offline  
Stary 13.07.2018, 09:20   #149
Lucky Luke

Lucky Luke's Avatar

Miasto: WE/WLS
Motocykl: RD04 & xr400r
Lucky Luke jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 17 godz 20 min 25 s
Domyślnie

Zgadzam się , że Greg ma reklamę w podpisie.
Jakie przywileje mają moderatorzy ? bo ja widzę, że tylko same obowiązki i problemy.

Za robotę którą robią , powinni mieć możliwość umieszczania ogłoszeń.

Lucky Luke jest offline  
Stary 13.07.2018, 10:06   #150
PawelM.
Moderator

PawelM.'s Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Miasto: Marki
Motocykl: RD04
PawelM. jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 11 godz 19 min 42 s
Domyślnie

Nie mamy przywilejów itp. po prostu staramy się jakoś dbać o forum w wolnym czasie. Raz go więcej a raz mniej i przez to niektóre błędy nie są wychwycone przez nas.

Może skończmy już? Ktoś dostał po gębie a kto inny dał w gębę. Teraz piwko, wódeczka, soczek j znów zasiadamy do jednego stołu podając sobie dłoń i rozmawiając jak wcześniej
PawelM. jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania