Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19.07.2021, 10:04   #6501
voxan69
 
voxan69's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Sanok
Posty: 2,022
Motocykl: EXC, ST 1300
Przebieg: rośnie
voxan69 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 8 godz 46 min 17 s
Domyślnie

Piękna 👍

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
voxan69 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.07.2021, 09:39   #6502
Mieciek


Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Kalwaria Zeb.
Posty: 726
Motocykl: nie mam już Afryki
Mieciek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 5 dni 14 godz 46 min 41 s
Domyślnie itchy boots

Śledzę ten kanał jakieś 2 lata ale dopiero teraz pojawiła się w nim AT (RD03)
https://www.youtube.com/watch?v=C0sRETFtO3g

__________________
Ex moto: RD04, WFM 1972, WSK 1967, WSK 1982, MZ ETZ 1991

Ostatnio edytowane przez Novy : 22.07.2021 o 12:31 Powód: Filmik w oknie
Mieciek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.07.2021, 09:59   #6503
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,802
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 14 godz 43 min 29 s
Domyślnie

Jak ta laska latając w terenie (jaki by nie był) zawsze jest czyściusieńka jakby dopiero ciuchy z pudła od sponsora wyjęła. Ja przejadę parę stówek po czarnym i ciuchy uyebane w kurzu, owadach i spalinach. Dla mnie to taki abstrakt że nie mogę paczać na te jej filmiki.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.07.2021, 10:30   #6504
majkowski1

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: CK
Posty: 628
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: do AE
majkowski1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 godz 9 min 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Jak ta laska latając w terenie (jaki by nie był) zawsze jest czyściusieńka jakby dopiero ciuchy z pudła od sponsora wyjęła. Ja przejadę parę stówek po czarnym i ciuchy uyebane w kurzu, owadach i spalinach. Dla mnie to taki abstrakt że nie mogę paczać na te jej filmiki.
BTX i fluidu brud się nie trzyma i mucha nie siada

A tak z innej beczki, fajną kolekcję ma w Seceminie koleś...




i reklama na koniec


majkowski1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.07.2021, 10:40   #6505
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,844
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 12 godz 36 min 35 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Jak ta laska latając w terenie (jaki by nie był) zawsze jest czyściusieńka jakby dopiero ciuchy z pudła od sponsora wyjęła. Ja przejadę parę stówek po czarnym i ciuchy uyebane w kurzu, owadach i spalinach. Dla mnie to taki abstrakt że nie mogę paczać na te jej filmiki.
Emek, widać brudas jesteś (jak większość facetów)

A tak na serio, to śledzę kanał Noraly (Itchy Boots) od prawie początku (zasubskrybowałem jak były chyba ze 3 odcinki i wciąż była w Indiach) i dla mnie jest the best ze wszystkich jeżdżących jutuberek (sorry Kinga...). Ale oczywiście to sprawa indywidualna, 'each to their own' jak tu mawiają.

Co do czystości ciuchów to może nie zauważyłeś, ale Noraly prawie w ogóle nie sypia w namiocie, więc pewnie ma łatwiej utrzymać czystość w obejściu. Po drugie ciuchy ma od Rev'it (Holendrzy jak ona) i właśnie przed jej wjazdem do Namibii dostała paczkę od nich z nową kurtką i spodniami Sand 4 (wcześniej jeździła w Horizon 2). I tu chyba jest tajemnica czystości jej ciuchów w odcinku z AT...
nabrU jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.07.2021, 11:11   #6506
Mieciek


Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Kalwaria Zeb.
Posty: 726
Motocykl: nie mam już Afryki
Mieciek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 5 dni 14 godz 46 min 41 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał nabrU Zobacz post
Emek, widać brudas jesteś (jak większość facetów)

A tak na serio, to śledzę kanał Noraly (Itchy Boots) od prawie początku (zasubskrybowałem jak były chyba ze 3 odcinki i wciąż była w Indiach) i dla mnie jest the best ze wszystkich jeżdżących jutuberek (sorry Kinga...). Ale oczywiście to sprawa indywidualna, 'each to their own' jak tu mawiają.

Co do czystości ciuchów to może nie zauważyłeś, ale Noraly prawie w ogóle nie sypia w namiocie, więc pewnie ma łatwiej utrzymać czystość w obejściu. Po drugie ciuchy ma od Rev'it (Holendrzy jak ona) i właśnie przed jej wjazdem do Namibii dostała paczkę od nich z nową kurtką i spodniami Sand 4 (wcześniej jeździła w Horizon 2). I tu chyba jest tajemnica czystości jej ciuchów w odcinku z AT...
Dodatkowo ona bardziej zwiedza i jedzie po prostu używając jednośladu. I też magia edycji. W ogóle nie wrzuca ujęć z naprawy kapcia itp. Sama kiedyś powiedziała ze tego nie robi żeby nie czytać w komentarzach jak bardzo sobie nie radzi.
My czy tez inny holenderski jutuber Pedro Mota najtrudniejszego przejazdu zawsze szukamy żeby sprawdzić czy się da. I często się da, albo nie. zawsze się oberwie kurzem pchając kogoś albo ujebie benzyną (moja RD04 cieknie z pod korka jak się wywali) i wracam do domu po 1h pojazdówki tak jak mówi Emek.
__________________
Ex moto: RD04, WFM 1972, WSK 1967, WSK 1982, MZ ETZ 1991
Mieciek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.07.2021, 11:16   #6507
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,802
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 14 godz 43 min 29 s
Domyślnie

Pewnie że jestem brudas. Nie da się nie upierdzielić nawijając kilometry w takim terenie. To po prostu niemożliwe a sterylność tego dziewczęcia po prostu wieje sztucznością z daleka. Albo ja dziwny jestem (to na pewno ) bo zawsze uyebany f ciul.

Steph Jeavons czy Kinga w podróży są ukurzone i wygląda to po prostu normalnie. Jak laska wyłazi rankiem z norki (oczywiście wykąpana, wypachniona, ze świeżo umytymi włosami i w pełnym mejkapie), następnie wali cały dzionek po piochu czy innym pyle a na koniec dnia jej outfit jest dalej śnieżnobiały to kurła co najmniej dziwne.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.07.2021, 11:58   #6508
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,844
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 12 godz 36 min 35 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Jak laska wyłazi rankiem z norki (oczywiście wykąpana, wypachniona, ze świeżo umytymi włosami i w pełnym mejkapie), następnie wali cały dzionek po piochu czy innym pyle a na koniec dnia jej outfit jest dalej śnieżnobiały to kurła co najmniej dziwne.
Sądzisz, ze kobita ma campervana co za nią jedzie i grzeje ciepłą wodę na prysznic? A ekipa Rev'it-a jedzie za nią z garderobą i podmienia jej ubrania co 3 dni? Really, Emek?

Według mnie ona udowadnia parę rzeczy:
- nie trzeba mieć XR, DR czy AT aby się wybrać 'dookoła świata'. Wystarczy 'kiepski' Himalayan czy (może trochę mniej kiepska) CRF250L.
- można rano wstać, 'wyjść z norki' i wyglądać świeżo (choć to takie nie adwenczer )
- nie trzeba pokazywać jak się taplamy w błocie, przewracamy czy przeprawiamy przez rzekę w co drugim odcinku aby mieć tysiące fanów. Mam wrażenie, ze jej nie chodzi o to na jej kanale...

Ale jak już pisałem (i widać to w całej rozpiętości na tym forum), ludzie są różni, mają różne poglądy i upodobania. I chyba to dobrze...


P.S Na kanał Pedro Moty też zerkam i jest też cool Choć cool inaczej...
nabrU jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.07.2021, 12:14   #6509
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,802
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 14 godz 43 min 29 s
Domyślnie

Nie wiem Hubert. Ja nie szukam tu podtekstów że niby laska jedzie sama a za nią pełne zaplecze choć może tak jest ale mało mnie to interesuje. Też kiedyś myślałem, że wyprawa Arkadego maluchem to jednosoobowa wyrypa jak się okazało myliłem się. Ale to bez znaczenia.
Przywołany przez Ciebie Pedro wygląda tak jakby jechał na motocyklu, czyli normalnie. Niderlandzkie dziewcze wygląda zawsze jakby wyszło z salonu po zakupie nowych ciuchów. To mnie po prostu nie pasuje do motocyklowej podróży po jakiejkolwiek drodze nieasfaltowej. Wot wsio.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.07.2021, 12:25   #6510
Mieciek


Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Kalwaria Zeb.
Posty: 726
Motocykl: nie mam już Afryki
Mieciek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 5 dni 14 godz 46 min 41 s
Domyślnie

Bear Grylls w każdym odcinku był uwalony błotem w pierwszej minucie i żarł od razu robaki i pił wodę z gówna.
Widowisko fajne. Lecz każdy wie jakie było zaplecze.
Mam ziomka który po każdej jeździe myje ciuchy kask i moto. Jak nas złapał deszcz to na postoju kask i moto wycierał chusteczką (i to chłop).
Często tak jest że on zawsze czysty i nieskazitelny a my reszta klasycznie jak trzoda.
__________________
Ex moto: RD04, WFM 1972, WSK 1967, WSK 1982, MZ ETZ 1991
Mieciek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Najlepsze trasy motocyklowe wg."Scigacza" betu Inne tematy 11 10.04.2013 22:59


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.