Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Motocykl Forumowicza

Motocykl Forumowicza Tu możesz opisać swój motocykl, pochwalić się ewolucją lub zakupem.

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02.11.2021, 20:04   #81
midro


Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 192
Motocykl: Dr650Re
midro jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 15 godz 5 min 21 s
Domyślnie

Chciałem montować w swoim właśnie te krótkie łamane klamki, ale jakoś tak lubię te oryginalne i nie zdecydowałem się jeszcze na wymianę. Za to zainwestowałem w handbary Barkbusters Storm. Do serwisu na drogie wymiany oleju nie jeździłem, to za zaoszczędzone pieniądze kupiłem kilka markowych gratów do T7.
midro jest offline  
Stary 02.11.2021, 20:54   #82
Fizolof


Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Wrocław
Posty: 886
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Fizolof jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 6 dni 23 godz 32 min 34 s
Domyślnie Xt660z

Cytat:
Napisał midro Zobacz post
Chciałem montować w swoim właśnie te krótkie łamane klamki, ale jakoś tak lubię te oryginalne i nie zdecydowałem się jeszcze na wymianę. Za to zainwestowałem w handbary Barkbusters Storm. Do serwisu na drogie wymiany oleju nie jeździłem, to za zaoszczędzone pieniądze kupiłem kilka markowych gratów do T7.



Ja założyłem Acerbisy bo są węższe o 5 cm (2,5cm z każdej strony)od barkbuserow a to sporo daje w jeździe w korkach a tez maja metalowy rdzeń i są tańsze.



Ps to temat o Xt660z wiec nie ma
co śmiecić.
Ps2 w xt600z miałem barkbustery i krótkie łamane klamki




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fizolof jest offline  
Stary 06.11.2021, 11:25   #83
El Kowit
Banned


Zarejestrowany: Jul 2021
Miasto: Świat równoległy
Posty: 766
Motocykl: Wrublin 300KM
El Kowit jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 9 godz 32 min 12 s
Domyślnie

Elegancko.
Mimo złej aury też za chwilę odpalę rumaka. Na finał tej wycieczki zmienię łańcuch, bo wyciągnięty jak guma w reformach.
El Kowit jest offline  
Stary 06.11.2021, 14:25   #84
El Kowit
Banned


Zarejestrowany: Jul 2021
Miasto: Świat równoległy
Posty: 766
Motocykl: Wrublin 300KM
El Kowit jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 9 godz 32 min 12 s
Domyślnie

No, a ja dzisiaj rozdziewiczyłem Redzislawa.
Zaliczyłem uślizg i locik przez kierę na główkę

IMG_20211106_132130.jpg
Widać ciemniejsze floresy. Tam glebiłem.

Później zaliczyłem jeszcze jeden ładny zjazd ale konkretniejszy i musiałem dupa mocno zjechać za siodełko - obniżając środek ciężkości ale na lepszej kontroli sprzęta.
Wszystko na małych prędkościach.

Na razie nie wyobrażam sobie żadnych dałnhili po wąskich ścieżkach.zaliczylem też ładny podjazd z mrowieniem w udach.
Przejechalem dzisiaj trasę niegdysiejszych moich treningów biegowych z lat młodzieńczych. Traska górzysta ciut powyżej 10km... Mam ją na oku
El Kowit jest offline  
Stary 06.11.2021, 15:27   #85
midro


Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 192
Motocykl: Dr650Re
midro jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 15 godz 5 min 21 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ronin78 Zobacz post
Ja dla odmiany muszę dopompować koło z tyłu, przy okazji wizyty u Patryka między innymi zobaczyłem ładowanie EV - a Kolega sprawdził i mam na tyle 1.3 bar'a gdzie mnie i tak miotało po tych liściach w lesie to jeszcze powietrze z wiosny, teraz tak myślę to standard że ubywa czy lepiej zmienić dętkę? (nową mam, a ta może robić za zapas) chyba że tak ma być to dopompuje i będę jeździł.
Jak to jest jeszcze powietrze z wiosny to tak ma być. Przez tyle miesięcy powietrza w każdej dętce ubędzie. Ja niedawno wymieniałem opony w swoim moto, dętki miałem fabryczne pirelli. Tyla dętka w idealnym stanie więc założyłem ją z nową oponą. Niestety na przedniej dętce zauważyłem dwa małe delikatne przyszczypnięcia (pewnie gdzieś na dużej prędkości dobiło mi na jakimś kamieniu) i w mojej ocenie taka dętka kwalifikuje się do wymiany albo do naprawy. Miałem kiedyś kupioną po taniości dętkę Vee Rubber, woziłem jako zapas. Pomyślałem, że ją założę bo jest nowa, ładna bez uszkodzeń i tak zrobiłem. Po dwóch dnia kontroluje powietrze w kołach, tył bez zmian, przód trochę ubyło, sprawdzałem przez kolejny tydzień i za każdym razem trochę ubywało, zmiana wentyla nic nie pomogła. Zamówiłem nową michelin MDR wzmacnianą 21 cali ,założyłem na przód, teraz nie ubywa tak szybko. Ale tak jak pisałem na początku z biegiem czasu w każdym kole powietrza trochę ubędzie.
midro jest offline  
Stary 06.11.2021, 15:29   #86
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,790
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 1 godz 35 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał El Kowit Zobacz post
No, a ja dzisiaj rozdziewiczyłem Redzislawa.
Zaliczyłem uślizg i locik przez kierę na główkę

Załącznik 111182
Widać ciemniejsze floresy. Tam glebiłem.

Później zaliczyłem jeszcze jeden ładny zjazd ale konkretniejszy i musiałem dupa mocno zjechać za siodełko - obniżając środek ciężkości ale na lepszej kontroli sprzęta.
Wszystko na małych prędkościach.

Na razie nie wyobrażam sobie żadnych dałnhili po wąskich ścieżkach.zaliczylem też ładny podjazd z mrowieniem w udach.
Przejechalem dzisiaj trasę niegdysiejszych moich treningów biegowych z lat młodzieńczych. Traska górzysta ciut powyżej 10km... Mam ją na oku
Liście zdradliwe. Kask był?
Emek jest offline  
Stary 06.11.2021, 15:37   #87
El Kowit
Banned


Zarejestrowany: Jul 2021
Miasto: Świat równoległy
Posty: 766
Motocykl: Wrublin 300KM
El Kowit jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 9 godz 32 min 12 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ronin78 Zobacz post
Nikt nie zaprzeczy, w każdym miejscu PL jesień w lesie wygląda tak samo rewelacyjnie. Masz kask, używasz? Dałnhila możesz spróbować, byle w lecie jak sucho, teraz to igranie z ogniem.
Kask zaposiądę jak zacznę zjeżdżać z wiatrem we włosach ale na to się nie zanosi.
To niebezpieczna zabawa a ja za stary już jestem na szukanie dziupli między drzewami.
Jeżeli tak się stanie, to znaczy, że świat stanął na głowie
El Kowit jest offline  
Stary 11.11.2021, 18:30   #88
Fizolof


Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Wrocław
Posty: 886
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Fizolof jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 6 dni 23 godz 32 min 34 s
Domyślnie

Są aplikacje na telefon które przy wykryciu dłuższego pobytu w bezruchu powiadamia osobę i wysyła koordynaty z gps. Niektóre wykorzystują czujniki z tel.
I najważniejsze, ja telefon mam przy sobie na wysokości klatki piersiowej, nie na kierowcy czy innym miejscu przynowocowanym do motocykla


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fizolof jest offline  
Stary 11.11.2021, 18:50   #89
muszel72
 
muszel72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: GDA
Posty: 2,652
Motocykl: ATAS 1000, 300 Rally, BMW r1100s, Kymco xciting 400
Przebieg: 50000
muszel72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 5 dni 9 godz 48 min 4 s
Domyślnie

Z tego co wiem to na iOS jeszcze nie ma.
muszel72 jest offline  
Stary 11.11.2021, 20:07   #90
midro


Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 192
Motocykl: Dr650Re
midro jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 15 godz 5 min 21 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ronin78 Zobacz post
Nie tylko mi zdarza się samemu latać po lesie, ale może tylko ja mam z tyłu głowy, że jakby cokolwiek się odwaliło to nie do końca wiem gdzie jestem (poza rejonem), przez to jeżdżę mocno zachowawczo. Dzisiaj wracałem lasem już po ciemku (zdjęcia zrobiłem zaraz przed zmrokiem) - no jedzie się ciekawie.
Jak to mówią, jest ryzyko , jest zabawa.
Kiedyś jadę Dr-ką, wpadłem na polną drogę, a tam jop twoja mać głębokie koleiny były, przód gwałtownie dostał uślizgu, poleciałem przez kierownicę przy około 50 km/h, pikowałem kaskiem w glebę. Nagły ból barku, biało przed oczyma, mroczki, zimne poty, adrenalina, bezsilność, i tylko jedna myśl w głowie. Jak nie wstaniesz teraz to już nie wstaniesz wcale. Resztkami sił podniosłem się, pusto dookoła, ja skołowany, słaby, blady i jazda, powolna ewakuacja do domu w trybie awaryjnym. Tak to nieraz bywa pies się topi łańcuch pływa.
midro jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
X zlot baby na motóry managa Lejdis 28 08.09.2021 08:06
Koszulki Baby na Motóry zaczekaj Lejdis 17 12.02.2017 21:43
Podatek ekologiczny, motory ? winc74 Inne tematy 37 21.04.2009 08:43


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.