Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 15.02.2010, 20:41   #1
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 20 min 43 s
Domyślnie Ukraina - misja i rajd szlakiem polskich zamków

Nad grobem ojca, obiecałem mu że przywiozę mu kiedyś trochę ziemi z miejsca gdzie się urodził i gdzie się wychowywał i gdzie go całe życie ciągnęło. I tą ziemie rozsypię nad jego mogiłą. W związku z tym latem wybieram się w rejony Zbaraża na Ukrainie. A konkretnie chcę odwiedzić koniecznie Stary Zbaraż i przy okazji inne dawne polskie zamki kresowe. Wjechać na Ukrainę chcę przez krótki rajdzik po Bieszczadach i przez przejście w Krościenku. Wiem że można się tam wyszaleć na bezdrożach i w nieskażonej cywilizacją dziczy. Ale z moimi umiejętnościami w taką dzicz się nie będę na pewno zapuszczać. Ja będę się trzymać raczej dróg zawartych na mapach. Miejsca, które oprócz Zbaraża i jego okolic chce zobaczyć to: Żółkiew, Lwów, Świrz, Olesko, Pidhirci, Pomorzany, Bereżany, Buczacz, Chotyń, Kamieniec Podolski, Czortków, Trembowla, Wiśnicz, Krzemieniec i Łuck. Trasę mam mniej więcej już określoną. Czas jaki na to przeznaczę to tydzień a w porywach do 10 dni. Razem trasa ma ok 2700 km.

Ktoś z Was był w tamtych rejonach? Wiem że część Rajdu Katyńskiego przebiega częściowo po mojej potencjalnej trasie. Na co mam zwrócić szczególna uwagę? Na co uważać? I jaką trasę byście mi zaproponowali z Krosna w kierunku granicy w Krościenku? Niekoniecznie ma to być najkrótsza trasa. Ale raczej najciekawsza. Oczywiście zgodna z moimi umiejętnościami czyli dla początkującego afrikanera.
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wyjazd do Rumuni-nieudana misja,lekcja zyciowa betu Kwestie różne, ale podróżne. 36 24.07.2012 09:05
20-22.07 Rajd szlakiem VI Wileńskiej Brygady AK Barył Umawianie i propozycje wyjazdów 1 12.07.2012 22:54
UKRAINA 16,17,18 września szlakiem szuter party korba Umawianie i propozycje wyjazdów 4 19.09.2011 16:53
Rajd Szlakiem gen. Andersa zbyszek_africa Trochę dalej 92 27.03.2011 00:00


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.