Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady

Szpej turystyczny - Produkty i Porady Wszystko co potrzebne do dużej i małej turystyki

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 13.05.2020, 10:10   #32
jacekk11


Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Kościan
Posty: 19
Motocykl: CRF1100D4L
jacekk11 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 2 godz 31 min 39 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał 44FG Zobacz post
Jacku, jeździsz modelem Adventure Sports czy 'zwykłym'? Bo jeśli 'zwykłym' to może po prostu wymienione przez Ciebie problemy wynikają z niskiej szyby? Wtedy może wystarczy u Ciebie zmienić szybę na akcesoryjna, wyższą. Przy prędkościach 75-100 nie wyobrażam sobie raczej wibracji o jakich piszesz od kufrów na Adventure Sports. Ja wprawdzie mam te oryginalne 'hondowskie' od Givi ale nie odczułem żadnych wibracji na razie do 160-170 km/h. Szerokość jest oczywiście pewną niedogodnością ale po pierwsze nie jest szerzej niż kierownica a po drugie jak założysz sakwy na stelaże to będzie raczej podobnie szeroko.
Widzę, że jesteście w tej dziedzinie skarbnicą wiedzy Trafiłem w odpowiednie miejsce.
Właśnie się zastanawiałem, czy może mam nieprawidłowo ustawione zawieszenie i stąd problemy z ładunkiem. Może nie powinienem zmieniać kufrów na miękki tylko zmienić ustawienie zawieszenie? Zapytam w osobnym wątku by tutaj nie zmieniać tematu.
Jeżdżę CRF1100D4L więc mam szybę regulowaną i zawieszenie eera, którego do końca nie ogarniam chyba. Muszę spróbować na podniesionej szybie.
Po założeniu TraxADV moto robi się szeroki jak ikarus. Dupa jest szersza ok 20 cm od kierownicy.
jacekk11 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Stelaż boczny pod miękki bagaż cza_czarny Gadżety / wyposażenie 96 14.05.2021 23:00
Fajny stelaż pod miękki bagaż.(NAT) zylek Wszystko dla Afryki 6 23.02.2020 21:58
NAT - miękki bagaż majek Gadżety / wyposażenie 14 29.07.2019 23:23
miękki dowód rej Melon Kwestie różne, ale podróżne. 15 08.05.2018 08:30
Miękki buzer Stachu Archiwum 7 21.06.2015 06:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.