Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.07.2021, 16:02   #1
schneider


Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 51
Motocykl: RD03
schneider jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 20 godz 57 min 13 s
Domyślnie Wjazd do Turcji dla współwłaściciela ?

Wjeżdżając do Turcji czy Gruzji lub Armenii trzeba być w dowodzie rejestracyjnym właścicielem lub mieć notarialną zgodę właściciela. Jak to jest jeżeli jest się współwłaścicielem, wpisanym na trzeciej stronie ?
Czy ktoś to już przerabiał ?
schneider jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2021, 16:20   #2
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Nie wiem czy się liczy ale w 2012 jechałem na Ukrainę celem był Krym. Pani na granicy koniecznie chciała zobaczyć Beatę jako właściciela i trochę musiałem się nagadać zanim przyjęła do wiadomości że też jestem właścicielem na trzeciej stronie. Jadąc do Izraela w Salonikach miałem telefon od armatora czy Beata będzie przy nadawaniu motocykla, znowu musiałem się natłumaczyć że ja też jestem właścicielem i mają przesłaną mailem stosowną stronę dokumentu. Poczas powrotu przez Turcję, problem był inny, mysłałem że chcą mnie naciągnąć na wizę i przez pół godziny im tłumaczyłem że polacy wizy nie płacą. W końcu znalazłem informację w internecie że jednak płacą i problem się rozwiązał. Dokumenty motocykla chyba nie były problemem, zresztą Beata była w pobliżu.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
potrzebuję opony w gruzji lub turcji! olecki79 Kwestie różne, ale podróżne. 4 23.09.2014 15:22
Zakup opon w Turcji MAKROS Pomagamy - za free 3 14.06.2014 11:48


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.