Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży

Relacje z podróży Wróciłeś i już dupa Cię nie boli? Chcesz opowiedzieć o swoich przygodach podczas podróży? Spotkałeś fajnych ludzi? Może pokażesz zdjęcia? To dział dla Ciebie. Dobrze trafiłeś.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 26.10.2023, 21:17   #1
madej61
 
madej61's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: UK/PL
Posty: 101
Motocykl: RD07a
madej61 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 22 godz 23 min 3 s
Domyślnie Pozdrawiam z Sycylii...ale to nie koniec....:)

Witam wszystkich afrykanów zrobiłem sobie w tym roku wyjazd do Albanii , jechałem tam z południowej Polski cały tydzień 🙈🙈😂poszlajałem się tam ze 3 tygodnie I już wracając do domciu zadzwoniłem do kolegi a on mówi :co ty głupi tu tak zimno pada deszcz ty jesteś blisko Sycylii koleś szuraj na Sycylię😂. No i już tydzień szlajam się po Sycylii oczywiście w międzyczasie kolega mówi co ty głupi Afryka tak blisko no przecież Tunezja jest rzut beretem no facet!?!😀 więc... Szlajam się swoim własnym samotnym tempem po tej Sycylii a w niedzielę biorę prom i płynę do Tunis....bo raz się żyje panowie ...i panie.
A propos fajnego programu który śledzi na żywo kolejne etapy i do którego można wrzucać zdjęcia i tekst i filmy a jest to Polar Steps....Follow me on my trip ‘Albania 2023’ at https://www.polarsteps.com/madej61/9...a-e6ed2df4085f

madej61
madej61 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Koniec Marzocchi graphia Inne tematy 11 24.07.2015 22:53
Koniec świata bartim Inne tematy 45 18.04.2011 23:50


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.