Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki

Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki Montaż i demontaż elementów jak: panele boczne, czacha, owiewki, szyby, kanapy, deflektory, lusterka, osłony goleni, błotniki, naklejki, zegary i linki– tylko oryginalne rozwiązania!

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.06.2012, 20:35   #1
KML
 
KML's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa/Natolin
Posty: 1,519
Motocykl: nie mam już AT
Przebieg: 99999
KML jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 20 godz 53 min 17 s
Domyślnie Boczny schowek w RD04 - czy da się powiększyć?

Chwilą wstępu:
Dzisiaj gdy ruszałem z domu poganiać na miekkim było dość chłodno i pochmurno, ubrałem więc membranę od kurtki i było mi bardzo OK.
Po kilku Km w terenie ciut się zagotowałem na dodatek po chmurach nie było już śladu i grzało dość mocno słonko, wypięcie membrany było nieuniknione, tylko że nie miałem co z nią zrobić bo moja kurtka nie ma z tyłu kieszeni gdzie ją można schować.
Plecaka ani nawet siatki na bagażnik też nie wziąłem, wpadłem na pomysł że ją upcham w bocznym schowku i jakoś na styk weszła bo miałem tam jeszcze inne graty.


Teraz pytanie czy ktoś przerabiał/powiększał już ten schowek?
Jak będę miał chwilę to sam zdejmę boczek i obadam ile jest tam wolnego miejsca, ale może już ktoś to robił.

Może dało by się wyciąć którąś ze ścianek i pójść głębiej lub w szerz, np. włókno szklane i żywica, wtedy może zmieściła by się tam membrana od kurtki i spodni oraz kilka kluczy, było by to idealne miejsce na membranki bo zawsze przy moto.
Tak patrząc na ten boczek to wydaje mi się że w przód motocykla i w tył parę cm3 by się udało uzyskać.
__________________
BMW R1150R
Jawa 250 353 `58r

Ostatnio edytowane przez KML : 03.06.2012 o 20:38
KML jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2012, 20:56   #2
slafo
Are we truly alone? The Truth is Out There
 
slafo's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Urzut
Posty: 661
Motocykl: obecnie brak
slafo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 6 dni 1 godz 2 min 6 s
Domyślnie

Chyba jest mozliwość, ale wyłącznie moim zdaniem do tyłu. Będziesz musiał wyciąć jedno mocowanie boczka. I właściwie do jego końca jest wolna przestrzeń. Przed schowkiem niestety jest przegroda, miejsce na zasysanie powietrza do filtra. Tam jest co prawda dość wąsko, ale może ograniczenie miejsca tak na oko do 3 cm (ciut wewnątrz ramy, rama i kawałeczek do boczka) na zasysanie nie zakłóci pracy silnika. Myśl jest dobra, mam ten sam kłopot ...
slafo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wózek boczny MUTT Wszystko dla Afryki 292 06.08.2022 09:36
[RD04] Ile oleju w lagach RD04? Poncki Rama, zawieszenia, napęd 20 25.02.2014 21:24
[RD04] zębatka tylna 46 zębuf do rd04 rambo Rama, zawieszenia, napęd 5 29.07.2008 02:05


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.